HTC Desire vs. Nexus One

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Ne sekiraj se, tudi jaz sem danes naredil enako kot ti.

Nisi dobil rabljene robe
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Dajte mi prosim povedat, kdo bi raje dal 300€ v splošni akciji za Motorolo Milestone kot pa 339€ za HTC Desire?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik bvader
no to bo pa kmalu, malo počakajte čez praznike pa ga boste lahko dobili
smile-1.gif




men zdrži en dan, rekord je bil 2dni.
nokia 5800 mi je pri enaki uporabi zdržala 3dni.

bo tole tečno ratal, če bom moral res vsak dan polnit.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik bvader
no to bo pa kmalu, malo počakajte čez praznike pa ga boste lahko dobili
smile-1.gif




men zdrži en dan, rekord je bil 2dni.
nokia 5800 mi je pri enaki uporabi zdržala 3dni.

bo tole tečno ratal, če bom moral res vsak dan polnit.



Meni je do zdaj cisto vedno drzala baterija vec kot en dan. Je pa tudi pomoje zelo odvisno kaksen uporabnik si, jaz sem opazil ce poslusam glasbo baterijo pobere zelo hitro, ce pa ne poslusam glasbe pa baterijs res brez problema traja do tri dni. Je pa res da imam ves cas wlan in bluetooth ugasnjen in ju prizigam po potrebi. Omrezje in sinhronizacija pa sta ves cas nazgana. 24ur na dan... osvetlitev zaslona pa je nastavljena na avtomatsko
 

bjani

Pripravnik
25. jan 2010
322
0
16
men pa komaj zdrži od jutra do večera
confused-1.gif
mi sinhronizira tri maile, pa FB, pa pol dneva na wifiju....sem pa res na območju kjer je slab signal, pomoje to baterijo pobira...
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Svetujem da je 3G izklopljen ko se uporablja WiFi in obratno. Seveda je lahko izklopljen tudi ko se ne rabi "hitrega interneta",.. To precej prišpara pri bateriji, pa tudi z toliko widgeti, ki obstajajo ni nobenega problema da to preklapljanje nebi bilo enostavno. Dosti pomaga tudi znižanje svetilnosti.. Notri je 20% čisto zadosti, za zunaj pa je potrebno žal kar veliko..
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Zakaj italic?

Ko sek citiral ga je kot kaze avtomatsko vklopilo
smile-1.gif


Meni pa 2 maila sinhronizira,wlan recimo eje 20 minut na dan,drugo pa ves cad umts omrezje. Zascitno folijo sem pa danes dobil, narocil na ebayu, vikuit ne vem pa tocne ozn ake. Tista ki sejo lahko vzame dol in opere in se super vidi cez njo, pride pa 9€, postnina zastonj
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Jaz sem zelo razočaran nad 3G signalom. Praktično nikjer ga ne dobim, medtem ko nokija 5230 v vsakem eku sprejema polne črtice 3G. Pri desiru mi pa celo na Gprs padne. Ce dobim Edge sem lahko že precej srečni. Vcasih sicer tudi H najde, vendar ne več kot 2 crtici in ne dalje kot par sekund. Zelo hitro flicka med 3G in H.
 
Nazadnje urejeno:

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Jaz imam original etui.

Nosilec in avtopolnilnik pa ravno naročujem iz Anglije. Group buy?
smile-1.gif


LP,
PIC
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Imaš link?

i agree
cheer.gif


jaz moram nabavit še nosilec za v avtu in nosilec za na kolo




btw: a ste za kak group buy programov in iger? a bi se to dalo izvesti?
 

MaTiCeKSI

Pripravnik
14. nov 2008
64
0
6
To sem postal ze na SloTechu, pa me zanimajo se vasa mnenja:

Citat:
Kaj imate nastavljeno pod Settings - Language & Keyboard - Select locale? Ker ni Slovenije in niti UK niti GER ali karkoli drugega meni razumljivega sem pac nastavil na English (Slovakia). Naceloma to ni problem razen, da me tu in tam na internetu vrze na slovasko verzijo kake strani. Hvala bogu se da tolk razumet, da menjas nazaj na anglesko.
Mislim, da je to kar fajn kiks iz strani zastopnika in Mobitela, da ti telefoni nimajo nastavitve English (Slovenija) ali vsaj samo English. Cudi me, da je to sploh dovoljeno prodajat na tak nacin, res je da nas verjetno 99% tehnicnih navdusencev razume anglesko brez problema, ampak ni hudic, da ne bo odnesel Desira domov tud kak kupec, ki zna od tujih jezikov morda bolje nemscino ali italjanscino. Zdi se mi res cudno, da nam nalozijo gor ROM z jeziki, ki jih vecina Slovencev ne govori.
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.824
10.504
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Jaz sem zelo razočaran nad 3G signalom. Praktično nikjer ga ne dobim, medtem ko nokija 5230 v vsakem eku sprejema polne črtice 3G. Pri desiru mi pa celo na Gprs padne. Ce dobim Edge sem lahko že precej srečni. Vcasih sicer tudi H najde, vendar ne več kot 2 crtici in ne dalje kot par sekund. Zelo hitro flicka med 3G in H.

Ne vem, če ti kaj pomaga, jaz imam HTC Touch Pro in večino časa vklopljeno zvezo za prenos podatkov. Ko je zveza aktivna, vendar ne prenaša podatkov, je vedno napis 3G, ko pa prenaša podatke, se pokaže H. Verjetno je isto tudi na Desireju.