HTC Desire vs. Nexus One

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Kako nastavis slike za kontakte. Predvsem za tisti people gadget za na desktop. Samo en kontakt ima dozdaj sliko, katera se je nalozila avtomatsko, ker je istocasno tudi android user. Se za druge res ne da nastaviti rocno?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Izberi stik > "Menu" gumb > Edit > levo zgoraj klikni na ikono fotoaparata

Tak je na Hero androidu.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.473
2.942
113
Za uporabnike HTC Desire:

Ali ima Desire že slovenski vmesnik? Ker tukaj piše da ga še nima, berem pa, da ga Samsung Galaxy Spica ima, ki je prav tako Android 2.1
 
Nazadnje urejeno:

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
438
1
18
Samsun ha je sam prevedo. Tudi na WM telefonu-mislim da Omnia pro ima slovenski vmesnik.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst ti lahko povem zakaj sem vzel desire-ja.
- večji ekran
- boljši procesor
- večja spominska kartica
-dizajn

Ti pa na legend-u morda zaradi zgoraj naštetega (razen kartica in dizajn), kaj več baterija zdrži. Pa kak že naložen programček se morda razlikuje med njima.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Jaz sem se odločal tako. Legend ima lepši dizajn, boljšo konstrukcijo, baterija zdrži bolj. Samo sem potem vseeno vzel dezir zarad večjega ekrana. Čeprav če ponovno pomislim, bi bila legend celo mogoče boljša odločitev za moje potrebe, Ker z eno roko je z desirom skoraj nemogoče delat. Gre že, samo se namantraš.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Kaj pa za tiste, ki ne moremo dobiti Desire, ker ga Simobil nima? Bo Samsung Spica OK?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Kaj pa za tiste, ki ne moremo dobiti Desire, ker ga Simobil nima? Bo Samsung Spica OK?

ali spica, ali pa še malo počakajte, ker bo desire prišel tudi k simobilu. Vsaj tako se je govorilo
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik _Dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
ali spica, ali pa še malo počakajte, ker bo desire prišel tudi k simobilu. Vsaj tako se je govorilo

Ja tako je po 7.5. ga bodo lahko prodajali tudi drugi operaterji, saj bo "potekla" ekskluzivna pogodba...

no to bo pa kmalu, malo počakajte čez praznike pa ga boste lahko dobili
smile-1.gif
 

talean

Pripravnik
6. mar 2008
333
0
16
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Jaz sem se odločal tako. Legend ima lepši dizajn, boljšo konstrukcijo, baterija zdrži bolj. Samo sem potem vseeno vzel dezir zarad večjega ekrana. Čeprav če ponovno pomislim, bi bila legend celo mogoče boljša odločitev za moje potrebe, Ker z eno roko je z desirom skoraj nemogoče delat. Gre že, samo se namantraš.

definitivno potrebujem telefon ki se lahko upravlja z eno roko.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Citat:
Uporabnik talean pravi:
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Jaz sem se odločal tako. Legend ima lepši dizajn, boljšo konstrukcijo, baterija zdrži bolj. Samo sem potem vseeno vzel dezir zarad večjega ekrana. Čeprav če ponovno pomislim, bi bila legend celo mogoče boljša odločitev za moje potrebe, Ker z eno roko je z desirom skoraj nemogoče delat. Gre že, samo se namantraš.

definitivno potrebujem telefon ki se lahko upravlja z eno roko.

Hja nevem. Jaz ti lahko povem samo to, da ce drzim desire desire v levi roki, lahkot tipkam po tipkavnici in pišem kar solidno. Celo bol precizno kot, če držem v desni in tipkam z levim kazalcem. Je pa tudi res, da če dam search v browseru nepridem niti podrazno do go tipke, ki je cisto desno v kotu. Vbistvu je vse problem kaj je na desnem robu. Da se že, ker ga malo premikaš v dlani, da dosežeš ta mesta, je pa rizično, da ti iz roke pade.
wink-1.gif
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Kako iz enega telefona prenesem ves pomemben junk na drug telefon?

Za kontakte vem, da prek gmaila. Kaj pa sms-ji, podatki iz aplikacij itd?

LP,
PIC
 

talean

Pripravnik
6. mar 2008
333
0
16
Danes sem nabavil Legend in me zanima slednje:

Ali se vam je ob prižigu telefona pokazal destop ali ste šli čez nek vprašalnik nastavitev za telefon (to je bilo pri HTC Hero, če se prav spomnim).

Jaz sem v svojem telefonu na desktopu našel bližnjici za Planet in Mobitel.si, kartica SD je bila že v telefonu ob nakupu.

Če naredim factory reset potem se prikaže pričakovano, torej čarovnik nastavitev, ure itd itd...

lp