HTC Desire vs. Nexus One

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Imaš link?

i agree
cheer.gif


jaz moram nabavit še nosilec za v avtu in nosilec za na kolo




btw: a ste za kak group buy programov in iger? a bi se to dalo izvesti?

Evo, to sem našel jaz, seveda sprejemam boljše predloge:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200457097628&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110521934013&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

LP,
PIC
 

fara

Pripravnik
15. sep 2007
130
0
16
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Jaz sem zelo razočaran nad 3G signalom. Praktično nikjer ga ne dobim, medtem ko nokija 5230 v vsakem eku sprejema polne črtice 3G. Pri desiru mi pa celo na Gprs padne. Ce dobim Edge sem lahko že precej srečni. Vcasih sicer tudi H najde, vendar ne več kot 2 crtici in ne dalje kot par sekund. Zelo hitro flicka med 3G in H.

Ne vem, če ti kaj pomaga, jaz imam HTC Touch Pro in večino časa vklopljeno zvezo za prenos podatkov. Ko je zveza aktivna, vendar ne prenaša podatkov, je vedno napis 3G, ko pa prenaša podatke, se pokaže H. Verjetno je isto tudi na Desireju.

hm..men se na nexusu nikoli ne prikaže H..mam pa mobitel..
 

fara

Pripravnik
15. sep 2007
130
0
16
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
Ja na Nexusu boš videl v glavnem 3G in E, če pa bi rad H pa si naloži desire rom.

ok tnx..nisem vedel, da nexus ne kaže H
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Ja pomoje je Desire precej boljši value glede na razliko v ceni..

Na koncu je pomembno samo to da smo zadovoljni s tem kar imamo
smile-1.gif
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.113
32
48
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
Ja pomoje je Desire precej boljši value glede na razliko v ceni..

Na koncu je pomembno samo to da smo zadovoljni s tem kar imamo
smile-1.gif

...............pa smo res
confused-1.gif
 

talean

Pripravnik
6. mar 2008
333
0
16

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Saj si že sam naštel? Boljši procesor in višja resolucija zaslona... pri pametnih telefonih je to marsikomu bolj pomembno kot pa velikost telefona. Tebi je pač velikost bolj pomembna... še dobro, da obstaja možnost izbire
wink-1.gif
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
@escada66: pri vsaki stvari mi k zadovoljstvu veliko doprinese dejstvo da sem dobil boljši value, kar tistih 20€ (v Mobitelovi splošni akciji) sigurno je! Zdaj komu je kaj "bolj všeč", seveda vsak ve zase..
smile-1.gif


@Megapixel: touché

@talean:
-polej 0,5" večjega & skoraj še 1x ostrejšega zaslona (boljše surfanje, pregledovanje slik in video vsebin, lažje pisanje, več vidne površine..)

-in skoraj še 1x močnejšega procesorja (kot si tudi sam ugotovil),.. (hitrejše odpiranje aplikacij in vsebin, hitrejši render strani,..)

-ima Desire tudi več rama (več zadev v ozadju, zahtevnejše zadeve bodo "lažje tekle",..)

-kamera zajema kvalitetnejši video

Zdaj če bo malenkost manj trajala baterija me ne bo konec.. to da bi za 20€ več dobil zgoraj omenjene zadeve.. pa bi me kar malo bolelo
smile-1.gif


Tebi izgleda estetska vrednost aparata predstavlja več kot pa lastnosti / zmogljivosti aparata, ali pa je Legend zate ravno pravi ratio med izgledom in zmogljivostjo.
 
Nazadnje urejeno:

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Se odločam, da grem z naslednjim telefonom na android sistem. HTC Desire ali Samsung i9000 Galaxy S...? Samsunga res še ni uradno zunaj, se splača počakati?
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Jaz pa nisem preveč zadovoljen z desirom, po pravici povedano. Telefon sem kupo, da bi z njim lahko tudi surfal po internetu. Vendar je sprejem tako zanič, da v zgradbah vek kot počasni edge sploh ne dobim, medtem ko cheap nokija 5230, ne le da ima hitrejsi edge, po podatkah sledeč, se 3g z polnim signalom dobiva, kjer se desire disconnecta, ce ga na silo nastavim samo na 3g.
Nekaj slišim da tudi HD2 ne blesti tu ravno. Kaj so ze telefoni pretanki za dobro anteno? Sej umts 900 nebom dočakal na mobitelu, kateri bi teoretično rešil situacijo.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik talean pravi:
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
Ja pomoje je Desire precej boljši value glede na razliko v ceni..

kaj zna desire recimo bolje kot legend , poleg tega da verjetno baterija zdrži veliko manj?

meni je že fajn v iber dober procesor itd samo mi pa ni všeč velikost telefona. če bi lahko imel android bi izbral še manjšega kot pa je legend.

Recimo:
http://www.gsmarena.com/lg_gd880_mini-review-471.php
http://www.gsmarena.com/htc_hd_mini-review-470.php

To je tema o Desire in ne o primerjavi Legend in Desire. Ce pa ze primerjamo, ce bi bla razlika v ceni 100 EUR bi nekdo razmisljal katerega vzet, za 20 EUR razlike pa ni dileme. Desire je visji rang, Legend je nizji rang. To je isto kot ce bi BMW 5 stal 50000 EUR in BMW 7 55000 EUR, kaj misliš katerega bi ljudje kupovali ?
 

_Dejan_

Zelenc'
22. apr 2010
29
0
1
Okolica lj.
www.carpc.si
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Jaz pa nisem preveč zadovoljen z desirom, po pravici povedano. Telefon sem kupo, da bi z njim lahko tudi surfal po internetu. Vendar je sprejem tako zanič, da v zgradbah vek kot počasni edge sploh ne dobim, medtem ko cheap nokija 5230, ne le da ima hitrejsi edge, po podatkah sledeč, se 3g z polnim signalom dobiva, kjer se desire disconnecta, ce ga na silo nastavim samo na 3g.
Nekaj slišim da tudi HD2 ne blesti tu ravno. Kaj so ze telefoni pretanki za dobro anteno? Sej umts 900 nebom dočakal na mobitelu, kateri bi teoretično rešil situacijo.

Hm,
Jaz pa nimam takih problemov... Mogoče bi ti pomagal update Radio ROM-a...
BTW razlika med EDGE in UMTS je zelo majhna...
 

_Dejan_

Zelenc'
22. apr 2010
29
0
1
Okolica lj.
www.carpc.si
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
To je tema o Desire in ne o primerjavi Legend in Desire. Ce pa ze primerjamo, ce bi bla razlika v ceni 100 EUR bi nekdo razmisljal katerega vzet, za 20 EUR razlike pa ni dileme. Desire je visji rang, Legend je nizji rang. To je isto kot ce bi BMW 5 stal 50000 EUR in BMW 7 55000 EUR, kaj misliš katerega bi ljudje kupovali ?

Desire ima nekaj funkcij več kot legend...
Desire ima večji zaslon
Desire ima hitrejši CPU
Desire ima več RAM-a
Desire ima OTA Software updates(Legend nima)
Desire snema video v višji resoluciji (ima tudi Face detection)
Desire ima Live wallpapers(Za Legend nisem prepričan)

Legend je manjši in lažji(9g)
Legend ima manjšo porabo in posledično kljub manjši bateriji(1300mAh) baterija zdrži dlje

pa še kaj bi se našlo...

Kar se tiče BMW primerjave določeni bi vseeno rajši vzeli BMW 5 ker jim je velikost pomembna...
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
To že drugič slišim. Sicer nevem zakaj bi to pomagalo, sej imamo vse mobitelove, vec ali majn.
 
Nazadnje urejeno: