HTC Desire vs. Nexus One

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Nič nebo te...
smile-1.gif
 

talean

Pripravnik
6. mar 2008
333
0
16
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
To je tema o Desire in ne o primerjavi Legend in Desire. Ce pa ze primerjamo, ce bi bla razlika v ceni 100 EUR bi nekdo razmisljal katerega vzet, za 20 EUR razlike pa ni dileme. Desire je visji rang, Legend je nizji rang. To je isto kot ce bi BMW 5 stal 50000 EUR in BMW 7 55000 EUR, kaj misliš katerega bi ljudje kupovali ?

jaz osebno bmw 5 po tej tvoji primerjavi.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
@Poltergeist: načeloma naj bi skoraj vsi HTC aparati imeli probleme s 3G.. Poglej iz svetle strani, probal si enega boljših aparatov trenutno na trgu in z njim nisi najbol zadovoljen,.. Zadeva je "nova" in ni nobene bojazni da je nebi uspel prodati. Če te res tako močno moti, najdeš nekaj kar bo bolje lovilo in je zadeva rešena.

@talean: bmw 5 bi vzel, čeprav veš koliko dejansko stane bmw 7? Predvidevam da je xXx mislil, da gre za enako stari vozili in da je bmw 7 kot "neka akcija"..
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Sej to je to. Na 5230 pa kljub hitremu nalaganju zelo neudobno brskat po straneh. Vbistvu sem tak imel namen uporabljati opero mini za kompresijo strani, zaradi limitranega prenosa, vendar se je izkazala za slabši browser brez multitoucha. Na srečo je se skyfire 2.0 tu ki uporablja najbolše od obeh browzerjev. Ah ja. Vse ostalo je zelo udobno.
smile-1.gif
 

talean

Pripravnik
6. mar 2008
333
0
16
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
@talean: bmw 5 bi vzel, čeprav veš koliko dejansko stane bmw 7? Predvidevam da je xXx mislil, da gre za enako stari vozili in da je bmw 7 kot "neka akcija"..

ja vzel bi bmw5 ker bmw7 ne potrebujem in mi je preveč. Ne potrebujem pa bmw7 samo zato da bom kul in se kazal da imam bmw7.
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Ok, we agree to disagree...zdej pa naprej na temo. Je kdo v tem času uporabe imel kakšno težavo? Meni se včasih zgodi da pri preklopu iz wi-fi na mobile network zadeve ne zazna sam od sebe in ga moram na novo konektat na network. Ni pogosto, se pa dogaja.

Drugače pa mi je zadeva fenomenalna.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
@talean: se ti ni zdi da imaš v svojih zadnjih parih postih kar nekaj protislovij? Tvoj razlog za nakup Legenda namesto Desire je ravno izgled. Ni ravno izgled zadeva s katero so ljudje "kul" in "se kažejo"?
smile-1.gif
Pa kaj če ti bmw 7 ni všeč, glede na cenovno razliko (dobil bi ga v akciji za 5k več kot bmw 5) lahko prodaš in 20k€ zaslužiš in si potem magari Twingota kupiš če ti je tista velikost ljubša.
 
Nazadnje urejeno:

Deyvid

Zelenc'
30. apr 2010
1
0
1
A je kdo seznanjen kje bi lahko kupil (slo) original etui za desire. Prosim še za kakšne mnenje glede zaščitne folije za display.
 

talean

Pripravnik
6. mar 2008
333
0
16
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
@talean: se ti ni zdi da imaš v svojih zadnjih parih postih kar nekaj protislovij? Tvoj razlog za nakup Legenda namesto Desire je ravno izgled. Ni ravno izgled zadeva s katero so ljudje "kul" in "se kažejo"?
smile-1.gif
Pa kaj če ti bmw 7 ni všeč, glede na cenovno razliko (dobil bi ga v akciji za 5k več kot bmw 5) lahko prodaš in 20k€ zaslužiš in si potem magari Twingota kupiš če ti je tista velikost ljubša.

lej če ne razumaš ne razumeš.

gre se zato da zakaj bi kupoval nekaj kar nikoli ne bom potreboval. zakaj legend, da ti ponovim , ker očitno ne bereš: velikost in ne dizajn.

zakaj bi kupoval bmw7 ter ga potem težko prodal (ni najboljša primerjava za telefon) ker folk nima vsak denarja zato in potem kupoval nekaj kar mi ustreza v tem primeru bmw5 če ga lahko takoj kupim in takoj pričenm voziti brez obremenjevanja o prodaji itd itd.

men je desire čist ok telefon , samo prevelik za moje potrebe ker vem da bom 14 dni navdušen na uber zaslonom, procesorjem in ne vem katerim sranjem, potem pa bom samo pizdil kako velik in štorast je za žep.

na koncu vsak uporablja samo mail, sms, klic, pa mogoče kakšen net. filme bom pa gledal doma na ta velikem zaslonu.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Je kdo že vido kje kakšno držalo, univerzalno, katero se ne prilepi na šipo ampak za zračnik zahakla? Bigbeng? Imam slabe izkušnje z garmin nuvi 350 navigacijskim stojalom. Vsaj 5x že dol padlo.
Drugače bo treba to naročit. http://www.mobilefun.co.uk/universal-car-phone-holder-p1378.htm

Drugi problem je polnilec za baterijo. Ta usb kabel je enostavno prekratki. Se dobijo daljši? Pol metra daljšega bi mel, kot je dolžina vsakega kolturnega nokijenega polnilca.

EDIT: Gledam glih, kakšne gadgete majo vse za polnjenje. Power monkey baterijo. Si bom to reje nabavo da bo sše brežično.
smile-1.gif

http://www.mobilefun.co.uk/powermobile-advanced-emergency-charger-p21937.htm

Ta pa je tak znanstvena fantastika - http://www.mobilefun.co.uk/zipcharge-p23448.htm
 
Nazadnje urejeno:

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
@talean: res ne razumem, ker to kar ti praviš ni normalno. Spodaj so mere, ki verjamite izlgedajo bolj strašno kot pa primerjava v živo (se skoraj ne opazi!)..

Seveda da berem (čeprav bi bilo mogoče bolje da nebi,..) in razumel bi te da bi kolebal če bi bil namesto Desire v igri HD2 (ki je res malo velik),.. Ampak vsak zase ve kaj rabi,.. pa če tudi bo z nakupom te stvari opravil precej neracionalno stvar. Value!
smile-1.gif


HTC Desire - 119 x 60 x 11.9 mm
HTC Legend - 112 x 56.3 x 11.5 mm
 

_Dejan_

Zelenc'
22. apr 2010
29
0
1
Okolica lj.
www.carpc.si
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Baterija mi ne drzi vec kot 1 dan, zato bi rabil dock, kateri se niso dobavljivi, baje..
smile-1.gif

Hm ne vem kaj delaš da ti ne zdži več kot 1 dan :D
Jaz sem nazadnje imel uptime 46h wake time cca. 8h in sem kar dosti delal na telefon, redno igram igrico Racing Live(Ne začnite ker to je kot Travian - Rataš odvisen), wifi je bil vklopljen(po 15min v spanju se izklopi nato ko zbudiš telefon se nazaj vklopi), bilo je nekaj klicev(okoli 20-30min), SMS-ov(cca. 5), nekaj slikanja, preverjanje emailov...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik _Dejan_ pravi:
Hm ne vem kaj delaš da ti ne zdži več kot 1 dan :D
Jaz sem nazadnje imel uptime 46h wake time cca. 8h in sem kar dosti delal na telefon, redno igram igrico Racing Live(Ne začnite ker to je kot Travian - Rataš odvisen), wifi je bil vklopljen(po 15min v spanju se izklopi nato ko zbudiš telefon se nazaj vklopi), bilo je nekaj klicev(okoli 20-30min), SMS-ov(cca. 5), nekaj slikanja, preverjanje emailov...

Nenavadno dolgo ti zdrži. Moj rekord je 27h uptime in 4h wake time, pa imam Desire že 14dni.

A imaš display čisto zatemnjen?