zamenjava za HTC Desire

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Saj One mini tudi nima IPS zaslona...
Se mi zdi da ne poznaš najbolje o čem govoriš
rolleyes-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Nexus, če hočeš pure androida namesto samsung/htc/sony/lg crapwara gor.

Kateri Nexus? Samsung? LG? Asus, HTC?

izrekel si eno besedo ki jo uporablja en kup različnih proizvajalcev. Kot da bi te vprašal katero znamko avta kupiti, pa bi mi ti rekel "karavan"
13.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Pri Nexus telefonih je navadno aktualen le en - najnovejši. Trenutno je to LG Nexus 4.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
brezveze je da se obremenjujes z velikostjo telefona, ker verjemi da se prodajajo z razlogom tako dobro. tudi sam sem sel iz htc hero na desire hd. zdel se mi je ogrooomen. cez 2 dni nebi vec sel nazaj za zivo glavo ne. Ker veliki ekrani so res zelo uporabni in se takoj navadis na njih.
Izlocis najvecje kante tipa sgs4, note,... in imas res pester izbor od 4 do 4.5 diagonale in najnovejsi hw.

jaz bi na tvojem mestu gledal za temi modeli, izbral pa tistega z najboljsim ohisjem, glede na to da ga mislis dolgo uporabljat
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Steve, ampak po tej logiki je potem tudi velikost iphona optimalna, ker se prodajajo tako dobro. Ne vem no, velikost telefona mi je precej važna ker ga nosim po žepu in se mi ne da z njim ukvarjat kadar se vsedem ali pa paranoično pazit da mi v žepu ne poči ekran kakor je sodelavcu.

Že kaj novega glede One mini? Kakšna bo cena, kdaj pride ven?