Ta teden nas čaka pregled in potem še poseg v omenjeni bolnišnici. Ko bo poseg se bo ostalo čez noč. Ali so ta parkirišča blizu bolnišnice dovolj velika? Se bojim da bo zaradi ure kar precej zasedeno? Je kakšna alternativa blizu, bi bil pripravljen zaradi vročine. Hvala