Bolnišnica Šempeter pri Gorici - parkirišče

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.985
55
48
Ta teden nas čaka pregled in potem še poseg v omenjeni bolnišnici. Ko bo poseg se bo ostalo čez noč. Ali so ta parkirišča blizu bolnišnice dovolj velika? Se bojim da bo zaradi ure kar precej zasedeno? Je kakšna alternativa blizu, bi bil pripravljen zaradi vročine. Hvala:)