Čudni američani ali jest?

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Zdej ne vem, kdo je tukaj bolj čuden?? zdej že mene skrbi, da je z mano kej narobe, če narediš človeku malo uslugo??
Nič ni zastonj, vedno mora nekdo na koncu plačati račune. V tvojem primeru si račun na koncu plačal ti.
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik legionar pravi:
Odvisno kakšen forum je bil a ne. Če je bil naravnan na izmenjavo ljudi ki iščejo storitev, ki so seveda plačljive potem ja si ubrisan.

Zamisli si, da bi nekdo prišel pred tvojo delavnico,firmo ali tak jer delaš in vsakega napadel in ti tvoje storitve ponujal za pol cene!
Vrjetno nebi bil ravno navdušen?

aha, laissez faire, dokler kdo kej služi, če pa nekdo ponudi storitev zastonj pa ni več kul? [censored] ga, če jim v pogojih na forumu piše, da ne sme ponujat brezplačne storitve, potem ok, napaka, če pa ne, pa sori, zakaj pa nebi zastonj ponudil, če ga to veseli?
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Ja odvisno za kakšne forum gre! Kot smo že ugotovili. Sicer pa forumi niso neki "prostori" kjer bi delal kar ti paše ampak jih upravlja kdor jih pač upravlja in če upravljavcu kje ne paše te bena.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
jaz te razumem kaj hočeš povedat, ampak to pol ni kolega..

jaz vem kako si med kolegi pomagamo in kakšne usluge si delamo. Da bi pa vsak dan nkeoga gnajvil za uslugo pa pač ne gre, oziroma nimaš več kolegov.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.688
113
40
MB
sej v tem je glih problem, ker če delaš nekaj zastojn maš hitro tolko strank da nimaš več prostega časa
grin1.gif
cela tvoja familija, pa familija od punce pa kolegi pa itd ...