nacinalni ponos, al kako bi rekel

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
hehe...

zakaj si tele slikce ne daš v avatar?

komandni-kader-pos.jpg
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Jaz sem ponosen na Slovenijo, kot neko lepo deželo. Kot si ponosen na svojo bajto naprimer, pač v malo večjem merilu.

Kar se pa tiče zgodovine, nas pa že v šoli učijo, da smo bili vedno hlapci. Tudi razna obvezna čtiva so taka, da ni čudno, da imamo največ samomorov. To je zgrešeno, to imajo sosedje bolje poštiman.
Lahko bi bili ponosni na soline ali na kranjsko klobaso, ni važno kako zgrešeno, samo da je pozitivno. Ne, Slovenci furamo depresijo, sosesko zavist in zdaj ko tujih gospodarjev ni, smo si sami še slabši.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
torej kralja?
dej enkrat v eni objavi strni pogled.

Pa šta fali? Vidi ti Austrijance kam so prlezl navkljub monarhiji........če se je pa naveličaš pa vedno lah kakga čefurja napumpaš pa ti strefi kralja z atentatom......sj balkan ni daleč
tongue-1.gif


A sm dovolj strnjen?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Jaz sem ponosen na Slovenijo, kot neko lepo deželo. Kot si ponosen na svojo bajto naprimer, pač v malo večjem merilu.

Kar se pa tiče zgodovine, nas pa že v šoli učijo, da smo bili vedno hlapci. Tudi razna obvezna čtiva so taka, da ni čudno, da imamo največ samomorov. To je zgrešeno, to imajo sosedje bolje poštiman.
Lahko bi bili ponosni na soline ali na kranjsko klobaso, ni važno kako zgrešeno, samo da je pozitivno. Ne, Slovenci furamo depresijo, sosesko zavist in zdaj ko tujih gospodarjev ni, smo si sami še slabši.

ok, štekam..lepo povedano.
da ne bo kdo anrobe razumel. k grem k makaronarjem, pa vidum une čudne znake ob cesti, mi rata slabo. ko grem na hrvaško..je trava bolj rjava. k sem v srbiji, pa vidim grabljice, k sem v bosni pa gledam tiste smeti, k sem v avstriji pa gledam pačke, k sem v nemčiji in poslušam spraho...si vedno rečem kje je moj doma. moja psotelja od aktere je ena ura do čudovitih hribov, ki jih ne maram in mi na kraj pameti ne pade, da lazim gor. ena ura do morja, v katerem se ne kopam. ena ura do prekmurcev, k jih mam rad, ena ura do dolencev, k ne vem zakaj jih sava ne odnese..sam kamorkol pogledaš je lepa narava, trava je tko zelena, vonj..moj doma.
sam zarad tega se ne obeša zastave in nisi ponosen na slovenca, ampak na 'parcelo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Eeee na bledu se pa ne bi kopal....so Ðesenice preblizu
grin1.gif
Sj nismo delč od tega.....sam da mesija Zoki dokonča stožice pa se v politiko zavihti......pa bo isto


sam na bledu se pa ne bodo kopal ...mate vi diasporo prebliz
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zakaj ne..bled bo sel karadordevicem..tko k je sel otok RKC, pokljuka, pa še kaj. zakon je za vse isti.

drgac pa. nocem bit zleht, sam 50 let juge je nardilo korak naprej v sloveniji. 20 let drzave..naj vsak sam presodi kam se koraka.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
nisem tega rekel.......časi so bli čudni.....ampak samoupravnih veleumov se nam pa res ni blo treba! Pred 1935 bi blo čist OK

Mhm, Slovenci so bili izredno zadovoljni s srbsko in črnogorsko vojsko leta 19 in dalje.
priden.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Še sreča za JLA pod komunisti......zadovoljstvo poskočilo v višave.....in v popolnosti oporavičilo mobstoj "sposobnjakovičev"
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Mah mi smo en mal čudn folk... v AO nam ni blo všeč, je bla kao ječa narodov... SHS smo na brzaka sparili s Srbi in tist je šele bla ena gnila kraljevina, klerikalno zatohla... o SFRJ je škoda govort... totalitarizem, komunizem, inflacija, bencin na bone itd... bljak
zdej pa spet vsi pizdimo ... nad Slovenijo, nad Evropo... eni za vsak slučaj še mal nad ZDA... hm

Kaj bi mi provzaprov radi?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Fonzl pravi:
Mah mi smo en mal čudn folk... v AO nam ni blo všeč, je bla kao ječa narodov... SHS smo na brzaka sparili s Srbi in tist je šele bla ena gnila kraljevina, klerikalno zatohla... o SFRJ je škoda govort... totalitarizem, komunizem, inflacija, bencin na bone itd... bljak
zdej pa spet vsi pizdimo ... nad Slovenijo, nad Evropo... eni za vsak slučaj še mal nad ZDA... hm

Kaj bi mi provzaprov radi?

me veseli, da si to ti vprašal. ker dejstvo je, d anam nikoli ni bilo OK in vedno smo rušili po določenem času. tudi danes bi, če bi bile malo drugačne razmere.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Jp, še dva pira spijemo, pa bomo EU razfukal. Nimajo oni pojma s kom imajo opravka.

Mal gledam če smo mel pr propadu rimskega imperija tud kej zravn...