čudna reakcija...

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Kupi naj avto, ki se sam zaklene..tko na hitr..
Če mu nič drugega ne pade na pamet.
smile-1.gif

467716-post_slo.gif


Kolega je naredil drugače: na pumpi je šel tankat, z babo na sovozniškem sedežu. Gre plačat, pride ven, se vsede v avto in odpelje. Ko je že zapeljal s pumpe, ga sopotnica pocuka za rokav in vpraša če ni morda zamešal avtomobila.

Kaj narediti da se ne ponovi? Ne kupuj avta, ki ga imajo "vsi" (golf) in ne v barvi, ki jo imajo "vsi" (kovinska srebrna)

To se je meni tudi naredil...na OMW na AC itak je tipkala in ni opazila takoj da nekaj ne štima
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Pri nas se je pred leti en majstr na veselici usedel v napačnega Golfa - v obeh so bili ključi.. Zjutraj so prišli policaji do njega z njegovim in svojega odpeljali.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja ma fora je, da tip, sploh ni vedel, da je s policijskim avtom domov prisel - ko so pozvonili so sli skupaj garazo odpret...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Hja no, ni glih legenda, ampak pri nas so spravili policaje v marico, ko so prišli težit. Rešila jih je naključna mimoidoča patrulja, saj so bile postaje in orožje spredaj.
evil.gif
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
O tem sem že nekje bral.

Da ni urbana legenda?
Meni je tisti zdravnik, ki naj bi se mu to zgodilo to sam pripovedoval, kako je bilo.
Res je imel plavo stoenko, lokacija dogodka je bila na poti k njemu domov, pa tudi res, da ga je ta zdravnik večkrat rad spil,.... ne vem, lahko si je pa tudi vse izmislil, nisem bil zraven. Je pa to bilo pred cca 30-timi leti.