Upostevanje garancije?

pikovit

Pripravnik
3. feb 2008
402
2
16
52
kamnik
Tudi meni so danes zavrnili garancijo zaradi korozije v telefonu-kao stik z vlago.Servis Teleray...Stroški popravila 35 eur.Ne dela pa tipkovnica(nokia e52,leto in pol stara).Se še odločam..
10.gif
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
687
55
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
Te popolnoma razumem, kaj želiš povedat. Vlaga je verjetno našla pot do vezja. Ampak zato ni kriva moja partnerka, če je ohišje preslabo tesnjeno.

Pred leti sem kupil sinu geox čevlje in po 2 mesecih se je čevlju odlepil podplat. Ko sem šel tja so mi najprej rekli, da je to posledica obrabe. Vljudno sem jih poprosil naj še enkrat premislijo in nato sem brez težav dobil nove čevlje. Tule pa zlepa ne gre. Samsunga nikoli več pa tudi operaterja bova menjala. Do takrat pa bo moja uporabljala GA628. Neki ji moram dat da bo še ona vsaj tako jezna kot sem jaz
hysterical-1.gif


Ja sigurno ce bos operaterja menjal bo pa sigurno boljse...
bonk.gif
Kaj mislis da majo tardeci in rumeni pa druge servise kot zeleni in da ti bodo tam brez problema menjali telefon.... Pa se neki iz prve roke vem da samsung kot proizvajalec spada med zaneslivejse proizvajalce in tudi servis v slo spada med boljse... Trenutno je zame osebno Nokia na zadnjem mestu v zaneslivosti.

Pa se neki a ti si z partnerko 24ur na dan da ves da sigurno ni bil v stiku s tekocino...
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jamiekarai

Pripravnik
26. maj 2010
667
0
16
Titovo velenje
cimra je mela ono kovinsko nokio slide ... skoz v etuiju , napiše polnilnik ni podprt pošlejo na teleray in rečejo da je padu v vodo wtf ... telefon brez praske vedno v etuiju kr neki res sam tok o tem ko ste pisali kk so to šolani serviserji tam na prvi strani.

itak pustis ga na mizi pr oknu pa da je mrzlo ponoci pa da piha po telefonu pride vlaga not ... kar pa ni isto ko pa ce bi padu v vodo.