Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
A zdej ko sem se pa jaz odzval v tvojem stilu pa ni OK al kako?

Če HAT test ne pokaže zadeve, enostavno pomeni, da v sluznici ni dovolj virusa in ga takšna oseba tudi manj prenaša. Čist enostavna stvar. Številke iz Anglije pa lepo kažejo točno to, da če bi bili vsi raje cepljeni, kot stali v vrsti, bi imeli bolnice bistveno manj natrpane.

In ja, epidemija je lepo pokazala, kdo je človek in kdo malo manj, sam pomojem ti pojem človek mal drugač dojemaš kot jaz.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Pa zelo zanimiv je tale modus operandi diskreditscije ljudi, ki širijo(mo) neprijetne resnice. Res se včasih zgodi tudi kakšen lapsus ko se prenese zadevo preden jo človek preveri. Pa kaj. Zato pa ste na svetu fact checkerji in svetniki ki opozarjate na to ....
Resnica ki jo je Andy napopal okol Avstralije je laž, direktna in namerno zmanipulirana, on pa nima tolk jajc, da bi rekel, ups, zgodil se mi je lapsus. Glej, rajši se pejt s kemtrailsi ubadat. Bi šlo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

damirj

Guru
9. maj 2012
4.813
2.070
113
In ta "dilema" (ker je jasno da gre za damage control) je pa pri dejstvu, da ga cepljeni prenašajo pomembna zakaj?

A pa niso ravno te vaše anticepilske teorije slonele na neskončnih preračunavanjih procentov in promilov nečesa in se oklepali še zadnjih atomov ki bi lahko šli v prid, pa ne grejo? Sedaj pa kar naenkrat procenti in promili niso važni in gremo samo čisto digitalno logiko uporabljat, 0 in 1. Vmesnih ni. Kdo vas razume.. Dejstvo, da ga cepljeni prenaša, drži tako na pol nekako.. Ga prenaša, ampak bistveno manj. Raizskave so to že potrdile, sedaj tudi anticeplci trdijo enako, da je virusa toliko manj, da ga s HAT testi ne zaznamo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
A pa niso ravno te vaše anticepilske teorije slonele na neskončnih preračunavanjih procentov in promilov nečesa in se oklepali še zadnjih atomov ki bi lahko šli v prid, pa ne grejo? Sedaj pa kar naenkrat procenti in promili niso važni in gremo samo čisto digitalno logiko uporabljat, 0 in 1. Vmesnih ni. Kdo vas razume.. Dejstvo, da ga cepljeni prenaša, drži tako na pol nekako.. Ga prenaša, ampak bistveno manj. Raizskave so to že potrdile, sedaj tudi anticeplci trdijo enako, da je virusa toliko manj, da ga s HAT testi ne zaznamo.
Pazi, zdaj ti po rekel, da si as in začel razlagat tvoje asovstvo. Pa statistika jim tud ne gre.
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
A zdej ko sem se pa jaz odzval v tvojem stilu pa ni OK al kako?

Če HAT test ne pokaže zadeve, enostavno pomeni, da v sluznici ni dovolj virusa in ga takšna oseba tudi manj prenaša. Čist enostavna stvar. Številke iz Anglije pa lepo kažejo točno to, da če bi bili vsi raje cepljeni, kot stali v vrsti, bi imeli bolnice bistveno manj natrpane.

In ja, epidemija je lepo pokazala, kdo je človek in kdo malo manj, sam pomojem ti pojem človek mal drugač dojemaš kot jaz.

Jap, najbrž res pojem človeka dojemam drugače kot ti. In to si bom začel šteti v čast.

Ne, zadnji razvoj dogokov močno kaže v smer, da bolnice ne bodo nič manj polne, če bi bili vsi cepljeni. Zna se zgoditi celo obratno, da bi morebitni manjko v kovid oddelkih nadomestili tisti na drugih oddelkih zaradi poseldic medicinskega posega. Teh postaja žal preveč, da bi se jih dalo skrivat (je kar nekaj čtiva na to temo na teh straneh). Tvegat stranske učinke za malo ali nič plusa pri preprečevanju prenosa (aja, nak, to je šlo skozi okno, a ne dr. Ihan), zmanjševanju hospitalizacije (jap, tudi to se poslavlja, sploh pri skupini, ki bi jo idioti cepili celo na silo (tole zagovarjajo celo junaki s katerimi se jaz v določenih temah celo strinjam ampaka tukaj brcajo v temo) in kateri najbolj polnijo bolnice) in celo zmanjševanju smrti (kot modro ugotavlja sam fauči) je malo, kako bi rekel ... ne preveč pametno.
Tukaj pa potem nastopijo horor zgodbe iz bližnje in daljnje (recimo Avstralija) okolice.

In ne, smajliji me ne motijo. Ker vem kdo jih tala in kakšen misleni vzorec je zadaj. Štejem si jih v čast.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
A pa niso ravno te vaše anticepilske teorije slonele na neskončnih preračunavanjih procentov in promilov nečesa in se oklepali še zadnjih atomov ki bi lahko šli v prid, pa ne grejo? Sedaj pa kar naenkrat procenti in promili niso važni in gremo samo čisto digitalno logiko uporabljat, 0 in 1. Vmesnih ni. Kdo vas razume.. Dejstvo, da ga cepljeni prenaša, drži tako na pol nekako.. Ga prenaša, ampak bistveno manj. Raizskave so to že potrdile, sedaj tudi anticeplci trdijo enako, da je virusa toliko manj, da ga s HAT testi ne zaznamo.
A to tista raziskava, ki si jo limal par dni nazaj ki dela primerjavo v gospodinjstvih v stilu družboslovnih seminarskih nalog? :aplauz: To bo to ja ...
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Resnica ki jo je Andy napopal okol Avstralije je laž, direktna in namerno zmanipulirana, on pa nima tolk jajc, da bi rekel, ups, zgodil se mi je lapsus. Glej, rajši se pejt s kemtrailsi ubadat. Bi šlo?
No pa še to; tale "bi šlo" si lahko vtakneš kamor sonce ne sije. Bi šlo?

Je pa res da bi mojster kdaj pa kdaj tudi povedal da je zajebal. Ampak to je njegova stvar.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Točno to želim od njega....nič več....pa si se lepo vmešal s svojim vzvišenim stilom polnim nebuloz.
Si se oglasil s svojim vzvišenim stilom je rekel mojster vzvišenega stila. Neprecenljivo :aplauz:

Zdaj pa dovolj teh otročjih. Vsaj jaz se ne grem več ... (do nadaljnjega :fredi:)

Čeprav; na vprašanje pa vseeno nisi odgovoril. Kako to? Razen, če si smeškota razlagam kot to paše meni (torej da nimaš pojma).
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Pa še tole. Mogoče kdaj dejansko prebereš vsebino, ki jo napopaš, ali ti ustreza zgolj naslov in poka, limaš? v začetku tega članka piše tole:

"Raziskovalci sicer opozarjajo, da pomen tega odkritja ni jasen. Ni še namreč znano, kako se lahko virus prenaša od ljudi, ki so se okužili po cepljenju. Morda imajo visoko stopnjo virusa, a za krajše obdobje, je dejala Sarah Walker, profesorica zdravstvene statistike in epidemiologije na Univerzi v Oxfordu."
Cisto pravi opis delovanja in ucinkovitisti cepiv.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Si se oglasil s svojim vzvišenim stilom je rekel mojster vzvišenega stila. Neprecenljivo :aplauz:

Zdaj pa dovolj teh otročjih. Vsaj jaz se ne grem več ... (do nadaljnjega :fredi:)

Čeprav; na vprašanje pa vseeno nisi odgovoril. Kako to? Razen, če si smeškota razlagam kot to paše meni (torej da nimaš pojma).
Sem ti odgovoril na vprašanje, kar poglej.

PS: Se pa s patroni tvojega kova dnevno srečujem že cca 21 let, sicer ste zdaj s kemtrailsov in 5G mal na Covid prešaltal, sam gre za isto mentaliteto. Sem vas navajen, tko da ti kar nadaljuj.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
mislliš tole

"Če HAT test ne pokaže zadeve, enostavno pomeni, da v sluznici ni dovolj virusa in ga takšna oseba tudi manj prenaša. Čist enostavna stvar. Številke iz Anglije pa lepo kažejo točno to, da če bi bili vsi raje cepljeni, kot stali v vrsti, bi imeli bolnice bistveno manj natrpane."

Ammm ... kao to odogovori na tole
"
Raziskovalci sicer opozarjajo, da pomen tega odkritja ni jasen. Ni še namreč znano, kako se lahko virus prenaša od ljudi, ki so se okužili po cepljenju. Morda imajo visoko stopnjo virusa, a za krajše obdobje, je dejala Sarah Walker, profesorica zdravstvene statistike in epidemiologije na Univerzi v Oxfordu."

In ta "dilema" (ker je jasno da gre za damage control) je pa pri dejstvu, da ga cepljeni prenašajo pomembna zakaj?"


Pa saj je vseeno. Če je zate to odgovor prav. Jaz si sicer s tem ne znam nič pomagat ampak v redu ...