Alter minime(eting) :-)

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
542
111
43
:bruh: Ko prideš po mescu ali dveh na forum, se pa latentni pedri pregovarjajo med seboj osvojih ritih ipd..in to sami tapametni :obesise:
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.586
142
63
To izjavi neka pre-ukana milfica :valjamse:Moraš bit pa res nizko, da nimaš drugega dela, kot se tu na forumih ponujat. Če ena baba nima druzga dela v lajfu kot na forumih viset potem je vse jasno:cheer:
Tipičen odgovor nedoj..ga... se ne ponujam, ne rabim, se pa očitno ti, pa ti nikjer ne v moški in ne v ženski družbi ne uspeva, zato pa bruhaš ogenj.
Sicer se pa tu pojavljam le v sledovih in ko je nujno potrebno.
 
  • Ljubezen
Reactions: ViLiam
Tipičen odgovor nedoj..ga... se ne ponujam, ne rabim, se pa očitno ti, pa ti nikjer ne v moški in ne v ženski družbi ne uspeva, zato pa bruhaš ogenj.
Sicer se pa tu pojavljam le v sledovih in ko je nujno potrebno.
oooo barvica je mene citirala, pa post je tud tak da ti dlake po konci stojijo. S tistim taprvim delom sem počaščen, če bo alter meeting in če boš tam ti častm pijačo. S tadrugim delom pa....uf men deluješ mal opasno, se ni za igrat s tabo. Uglavnm taprava ženska, take so dans redkost. Glej če ne bi bla oženjena te jaz oženm
 
  • Všeč mi je
Reactions: ViLiam

Ador

Majstr
7. avg 2019
749
391
63
oooo barvica je mene citirala, pa post je tud tak da ti dlake po konci stojijo. S tistim taprvim delom sem počaščen, če bo alter meeting in če boš tam ti častm pijačo. S tadrugim delom pa....uf men deluješ mal opasno, se ni za igrat s tabo. Uglavnm taprava ženska, take so dans redkost. Glej če ne bi bla oženjena te jaz oženm
Kako oženjena? Sem mislil da je omožena. ;)
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
311
-547
28
Tipičen odgovor nedoj..ga... se ne ponujam, ne rabim, se pa očitno ti, pa ti nikjer ne v moški in ne v ženski družbi ne uspeva, zato pa bruhaš ogenj.
Sicer se pa tu pojavljam le v sledovih in ko je nujno potrebno.
Tipičen odgovor ene pre-ukane milfice:valjamse: ki nima svojega laifa in se mora ponujat na forumih:valjamse:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
311
-547
28
Kako zanimivo, da se eni in isti, kar nekaj odjavljajo pa prijavljajo, pa so na dopustu, pa komentirajo samo v enih in istih temah, če malo spremljaš, počasi vidiš, kdo je kdo:fredi:
Eni in isti trollčki:fredi: Svi glupi samo oni (ON) pametni:bonk: