Alter minime(eting) :-)

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.711
-1.020
113
145 km SZ od Opatije
Kva je banda, a je kdo za to, da se dobimo na kaki pijači?

Predvsem apeliram na stare znance, za katere vem, da ponavadi ne zavrnejo povabila
Kamele0N , Hanzi , turbobitch , Car , kalbo , dentex, Matey ("meet" iz Trizina, mogoče sem koga izpustil, se oproščam)

Bi pa tukaj še uradno povabil Guinness -a, ker so se me še gorenjci začeli izogibat, ker da sem tako škrt (menda berejo Alter). Morm si vsaj malo rejting popravit. Mogoče mi uspe, Noletu v Avstraliji ni :evil: :evil: :evil:

Aja, res pa je, da je to možno samo za cepljene + testirane (ampak je testiranje itak free zdej, mislim)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.252
5.813
113
pri taščici
Daj nehi, se bo kak inspektor ti pojavil. Se bos riceta najedel kot organizator.
Daj pocakaj da bos ta meeting naredil na kakšni plaži.
Krvavška ne šteje ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
"Lani smo pili kuhan gin, letos pa bodite še bolj kreativni in navdušite vse okoli sebe tako, da pripravite omamno dišeče kuhano pivo!

V pijačo bomo vmešali vse prave božične dišave: cimet, klinčke, med in ingver, da bomo pričarali čarobno praznično vzdušje. S takšno mešanico vseh pravih prazničnih okusov in vonjav bo to pravi favorit.

Takšno pivo lahko pripravimo tudi vnaprej in ga, skupaj s klinčki in cimetom ter krhlji mandarine, shranimo v dobro zaprti steklenici. Preden pivo postrežemo, ga bo potrebno segreti. Pri tem zelo pazite, da ne zavre, saj boste ob tem izgubili nekaj alkohola in spremenili okus pijače."
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: Kamele0N in Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.252
5.813
113
pri taščici
Ti prinesi toplo pivo, jaz pa kostanj. Nekaj ga je s v skrinji.
 

Priponke

  • IMG_20211207_161128.jpg
    IMG_20211207_161128.jpg
    1,1 MB · Ogledi: 83

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.981
2.708
113
Kva je banda, a je kdo za to, da se dobimo na kaki pijači?

Predvsem apeliram na stare znance, za katere vem, da ponavadi ne zavrnejo povabila
Kamele0N , Hanzi , turbobitch , Car , kalbo , dentex, Matey ("meet" iz Trizina, mogoče sem koga izpustil, se oproščam)

Bi pa tukaj še uradno povabil Guinness -a, ker so se me še gorenjci začeli izogibat, ker da sem tako škrt (menda berejo Alter). Morm si vsaj malo rejting popravit. Mogoče mi uspe, Noletu v Avstraliji ni :evil: :evil: :evil:

Aja, res pa je, da je to možno samo za cepljene + testirane (ampak je testiranje itak free zdej, mislim)

Kakšna čast, rade volje pridem, sam povej kok boš spil, da vem kok dnarja vzet, ker ti boš verjetno denarnico izgubil.