Alter minime(eting) :-)

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
334
-690
28
Ti sam svoje trditve negiras. Jaz ti ne bom govoril kam bos sel ampak ti pa ne le da si postavil neka pravila komu se lahko v bran postavim se celo v neko ”luknjo” si me postavil ker se ne obnasam po tvojih pricakovanjih.

In pritozujes se nad nivojem foruma ob tem pa sam aktivno delas da bi bil nivo se nizji.

kdo bi te razumel
Kaj morem če ste tako počasni. Ja saj se ne čudim, pač skupek Alter pacientov.
No gremo še enkrat od začetka. Lahko gremo mal bolj počasi, da boste dojeli:valjamse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: BojanP

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
334
-690
28
Kdaj bo kakšen Alter minime(eting) :) sedaj vas pa res že pogrešam :valjamse:
Sorry, ker se ne morem premagat, ker ko takole nekaj časa spremljaš ta forum vidiš, da serjejo eni in isti pacienti in potem na žalost potegnejo za sabo še par tistih normalnih in potem vidiš kaj se izcimi iz tega. Glej se ne morem premagat, da ne bi j v glavo take paciente, ker sem se dolgo časa trudil komunicirat na nek normalen način, pa s takimi pacienti to ni mogoče. In verjemte, da bom od sedaj naprej samo še j v glavo take paciente!
Potem pa še moderatorji ne naredijo nič na temu in potem je to kar je. Žalostno ker bi bil lahko to kar kolikor toliko normalen forum, brez teh nekaj par pacientov. Potem pa ti ne preostane nič drugega, kot da se spustiš na njihov nivo in jih začneš j v glavo. Ne boste verjeli, da prav uživam v temu. Kako malo je treba, da te ne prav brihtne božčke pripraviš do tega, da pokažejo svoj pravi obraz.
A bo šlo :fredi:
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in BojanP

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
334
-690
28
Sem pa mal prebiral za nazaj in opažam, da je to kar pogost pojav na tem forumu, da si pošiljate neke slikce na privat :zaljubljen:
In res sumljivo, da je ravno OP te teme AndrejEnej tudi pošiljal neke slikce tistmu borgu, ki ima celo svojo temo.:valjamse:
Sicer ne vem v čem je fora toda očitno mavrični BojanP hoče pridet v to vašo druščino.:valjamse:
Bolj berem in spremljam, bolj mi je sumljivo, da je to nek toplovodarski forum. Potem pa se še zbirajo na mitingih. Ja kdo bi to počel, če ne same pedercine in tipi brez svojga laifa. No Bojan vidim, da že izpoljnuje vse pogoje, mogoče jest5 še malo manjka :valjamse: toda mislim, da bi bil lahko za rezervo.
OK res, da tu ni neke lepote
alter miting 3.png

:valjamse:
toda fantje no zakaj ste obupali, kakšna stara "prekuhana" milfica ala barvica bi se vas pa lahko usmilila. :cheer: