Vse o avtodomih in avtodomarstvu

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Nazaj na temo. V nedeljo se konča svetovno, spet bomo lahko parkiral v Planici.

In tisti, ki pišete o vse bolj številnih pozimi odprtih kampih s toplimi tuši in sekreti prosim če ste lahko malo bolj konkretni.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.406
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Nazaj na temo. V nedeljo se konča svetovno, spet bomo lahko parkiral v Planici.

In tisti, ki pišete o vse bolj številnih pozimi odprtih kampih s toplimi tuši in sekreti prosim če ste lahko malo bolj konkretni.
Za začetek mogoče Porte solo, kjer so uredili nove sanitarije, ki so tudi ogrevane. Potem pa mi na misel pride še San Servolo v Bujah, kamor grem pojutrišnjem! Novi, ogrevani wc-ji, savne, bazeni z zelo toplo vodo, vrhunska pizzerija, domača pivovarna...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
A lahko tole malo cenovno predstaviš prosim? Rabim za eno posebno priložnost. Hvala.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Zdaj sem se včlanil v avtokampi.si ter ACSI in bom malo iskal cenejše alternative. Če imate kakršenkoli predlog, prosim napišite. San Servolo je super. Edit. Imam dva mala škrata in poleg visokih cen, ne pašeta najbolj v San Servolo :p za obletnico se pa tudi premladega počutim :cool: lahko sem pa samo škrt ;)
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Ali nismo avtodomarji in prikoličarji označeni za škrte in pašteta turiste? Kaj se pol sekiraš. :)
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.406
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Lepo, ampak zelo drago.
Drago???
Terme Paradiso- PZA zastonj, plačaš samo elektriko, vstopnina v wellnes svet za dve osebi cca. 65€.
San Servolo- kamp za dve osebi 70€/dan, vključeni bazeni, ogrevani WC, savne, jacuzi. Do konca marca akcija 2+1!
Je pa res, da ni za majhne otroke, bolj za pare. Jaz sem se včeraj ravno vrnil od tam, res super podaljšan vikend!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
O lepo, hvala za ta podatek. Nisem dojel, da je cena za komplet. To me je zanimalo, ni čudno, da je tako dobro ocenjena destinacija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.906
2.506
113
Do spomladi bi moral naštudirat kam spomladi it. Jaz trenutno pišem potopis o lanskem potovanju po Balkanu. Potem pride na vrsto planiranje kam. Pa če bo res vse po sreči, ampak se mora vse poklopit, še menjava. Spremljam avtonet...
Ja, ja zamuda! Sem šal brati od začetke temo.

je to to?
 

bev

Majstr
25. apr 2017
368
254
63
Mogoče celo poznam. ;)

B klasa niti slučajno ni najvišji rang Hymerja, SL pa je oznaka postavitve - in to naj bi bil nek poznavalec Ajmerjov?
Očitno tud ti nisi. Ne vem kakšne so oznake novejših ker me ajmerji ne zanimajo več ampak tisti med 2006 in 2010 so imeli serije cl in sl. Bistvena razlika. CL je bil brez dvojnega podna, sl pa na alko šasiji z dvojnim podnom. Razlika v ceni 10 jurjev.
 
27. jan 2022
5.785
2.272
113
Spet si vse pomešal.
B class so "navadni" Hymeri, S class so višji rang izključno z Mercedes podvozjem. CL in SL je notranja postavitev in oprema. In zanimivo zate: čeprav je SL na ALKO šasiji spada nižje od S klase, ki nima ALKO šasije (oziroma je ni imela), ker je imel Mercedes zadnji pogon.
Zadnjih 10 let pa ne šteje več, ker so povsem pomešali svojo do takrat jasno poimenovanje.


Hymer_hymermobil_vintage.jpg