Vse o avtodomih in avtodomarstvu

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Svoje cajte je bil on alfa in omega za trume. Zgleda, da se časi spreminjajo. Skoraj ne verjamem, da ne ve zakaj je prejšnja plata crknila. No mogoce se pa tudi tam časi menjajo. Vsekakor žalostna novica.

Ker imaš garancijo, ni druge, kot peljat nazaj.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.451
1.403
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Svoje cajte je bil on alfa in omega za trume. Zgleda, da se časi spreminjajo. Skoraj ne verjamem, da ne ve zakaj je prejšnja plata crknila. No mogoce se pa tudi tam časi menjajo. Vsekakor žalostna novica.

Ker imaš garancijo, ni druge, kot peljat nazaj.
Mislim, da je še zmeraj, vsaj glede na čakalno dobo. Jaz sem imel srečo, da me je vzel naprej in zrihtal. Ni pa bilo časa za temeljito preverjanje delovanja. Bom pač peljal nazaj in bom videl kako bo. Bom do rešitve pač kuril kalorifer....
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Bom do rešitve pač kuril kalorifer....
Toplo ti priporočam, da ga ne puščaš prižganega, ko te ni zraven. Pred leti sem bil priča dogodku, ko se je eden vžgal. Samo 15minut je bil možakar odsoten in ravno takrat je zagorelo, sicer ne v AD, ampak vseeno. Zadnji trenutek smo rešili pred večjim požarom.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
No, danes zjutraj sem iz firbca prižgal trumo in dela normalno:sprasujemse:
Lahko je ventilator za izpušne pline. Ta ima tudi enkoder gor in lahko mu kaj ne paše, ko se segreje. Je pa težko iskati napako takrat, ko vse dela. Je treba trumo ven vzet, jo dat na mizo in narediti komplet vizito na njej. To je precejšnja potrata časa, zato se ponavadi hazardira samo z menjavo in upa, da problem izgine.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.783
113
Ko ste ravno pri gretju, če kdo rabi navdih za domačo izdelavo sušilca za pancarje.
20231211_171428.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakajaltersuxu

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.099
476
83
Kako se v praksi obnese SPANJE v taki predelavi?
Spodaj, kuhinja + prostor za kolesa, zgoraj pa spanje.
Ter koliko velik je minus, če nimaš lastne kopalnice? Jasno mi je, da si potem bolj odvisen od kampov. Samo pravi AD mi niso všeč. To se mi zdi ok tudi kot daily avto in za vikend odklope. Dveh avtov pa ne bi rad imel.


VWCamper_T6-1400x840.jpg
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.402
9.361
113
Kako se v praksi obnese SPANJE v taki predelavi?
Spodaj, kuhinja + prostor za kolesa, zgoraj pa spanje.
Ter koliko velik je minus, če nimaš lastne kopalnice? Jasno, mi je da si potem bolj odvisen od kampov. Samo pravi AD mi niso všeč. To se mi zdi ok tudi kot daily avto in za vikend odklope. Dveh avtov pa ne bi rad imel.


Poglej priponko 77681
Sto ljudi sto čudi. Enim je tole vrhunsko, meni osebno nikakor. Je tuš in WC bistvena sestava avtodoma zame.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.099
476
83
Vrhunsko je zjutrej pogledat takega kje na smučanju.
Če greš 3x na leto v kamp je res vseeno, za redno uporabo je pa tole meni neuporabno.
na teden smučanja verjetno nikoli ne bom šel.
kak zimski vikend pa bi sigurno šel kam na sneg.
Hmm, hočeš rečt, da so pozimi kampi zparti? Res nisem o tem še razmišljal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car