Telemach!!!

MUC

Majstr
4. sep 2007
1.729
100
63
Krvavec je crknil, ne dela od 16h dalje, sedaj še vedno ne
frown-1.gif

Samo so res smotani, vsaj na spletni strani bi dali razlago, morda celo opravičilo..
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
Zanimivo. meni je začelo delat tam nekje med pol enajsto in enajsto.

Drugače se pa strinjam - obvestilo na web-u bi bilo na mestu.
smirk-1.gif
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Smo našli problem z nedelujoči HD kanali; naročniška služba Telemacha zamešala in ni dala med naročene storitve (tako kot tudi en . Sedaj vse dela in sem super zadovoljen.
 

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Sci fi- klical na helpdesk in povedal da zvok ne deluje mesec nazaj pa je rekla da pri vseh ne dela in da se bodo trudili odpraviti težavo?
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Kje pa si ? Kot sem napisal, na gorenjski analogni shemi kanalov deluje cisto normalno ves ta cas, ko po tvoje naj ne bi delal. Ker so sheme razlicne za vsako regijo, me ne bi presenetilo, ce bi pri tem kje kaj pobrkljali.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Na kateremkoli - da te zaznajo in da se zadeva aktivira.
Hmm, sem pustil kar dolgo, pa ni pomagalo.

Zanimivo, na enih kanalih ni slike (črno) niti zvoka, na drugih pa je oboje, le ono okence "Niste naročeni..." je čez.


Pa PIN je zahteval za SLO 1 , neka oddaja o Donavi je bila ravnokar... (pred žrebanjem lota, če se prav spomnim; včeraj zvečer).

Bom poklical na Telesmeh, ko se mi bo dalo...
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Izklopi PIN.
V nastavitvah imaš nastavljeno na 12 let. Vpiši tovarniški PIN 4321, ter nato izklopi to možnost, pa boš imel mir.
Gre za starostno zaščito programa, da ne bi otroci gledali, ne pa napako na kartici ali karkoli.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.651
6.053
113
blizu močvirne prestolnice
SciFi na digitalni nima že vsaj 4 mesece slo. podnapisov. Prav tako sem že večkrat klical na Telemach naj v EPG-ju spremenijo naziv programa saj je DSF- SPORT1, MTV 2 pa MTV ROCKS. Aja pa Disney tudi ne dela kakšen teden.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.651
6.053
113
blizu močvirne prestolnice
Pa še nekaj, glede preimenovanja teh dveh programov kličem že od začetka se pravi vsaj 4 mesece nazaj vsake dva tedna, pa tam na HD še sedaj ne veste da se je kaj spremenilo.
 

joskec

Zelenc'
4. jun 2010
15
0
1
Ja, na Telemachu so pač bolj počasni. Verjetno boš moral čakati še kar nekaj časa, da bodo stvari uredili.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Uff počasni ni noben pravi izraz, imam odprto reklamacijo že dobra 2 tedna pa nič. Pa tudi ob prejšnjih stikih z njimi ni bilo nič bolje.
Da so usposobili Handane so rabili skoraj dve leti in potem so uvedli Ciscota.
bonk.gif

Skratka čičaj pa čakaj pa vseke toliko časa malo zagnjavi....
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Hmm, sem bil na obisku pri starših, kjer imajo tudi Telemach digital s Cisco D3.

Nedavno so zamenjali antenske kable, ker je bil slab signal na nekaterih kanalih.

No, malo smo gledali Umor na podeželj (Midsummer nekja, inspektor Barnaby in asistent Jones, ter nergač Spellman, epizoda o analognih in digitalnih fotografih).

Večkrat smo imeli slideshow. Zgleda kot počasni posnetek. Kot da bi bila prikazana le vsaka tretja slika. To je trajalo tam 5 sekund, potem spet OK. Tu pa tam pa se zatakne slika se pol sekunde.

Pa v omenjeni oddaji je razmerje slike bilo (spet...) narobe. Preveč navzgor raztegnjeno. Spodnji del podnapisov se sploh ni videl.
Na TV smo vse opcije probali, ni to.

Na Ciso pa nisem našel kje bi se kaj nastavljalo glede širine/višine slike.

Pri začetku reklam se vidi, da se razmerje spremeni (po vertikali se stisne, ko se začnejo) reklame.

Mislim, da je bilo na PopTV.

A to vsem tak dela?
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Ne sem ravno to serijo gledal in je bil v sprejem odličen. Sicer sem že pisal o porodnih težavah pri našem prehodu na DTV, samo sedaj zadeva špila brez kakršnih koli problemov. Pomoje je odvsino o lokacije, ker sem jaz npr. brez neta v 7 letih ostal recimo 5x, pa še to za par minut.