Telemach!!!

seba33

Zelenc'
2. jun 2010
17
0
1
Osnovni Cisco se mi je danes nadgradil na novo programsko verzijo. Me zanima kaj bo to prineslo, več problemov?
Zdaj mi je en teden delal normalno brez štekanja . Bom videl kaj bo sedaj po upgrajdu....
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ja, nove mape za vgrajene igre, kaj pa drugega !
evil.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Me zanima kaj bi mi odgovorili, če jim napišem pismo, da ne mislim plačati polne cene, ker ne dobim polne storitve
Ne vem, kaj sploh čakate.
sprasujem se.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Ali mi lahko, kdo od posvečenih s Telemacha razloži, zakaj je potrebno kartice mesečno zaklepati in se mi sedaj že 2 ič zapored zaklene POPTV na digitalu in še morje kanalov, imam sodobno TV, ki se celo sama nadgrajuje preko neta ta kartica odkodirna se pa vsakič zaklene in potem se zafrkavam, da čakam, po 35 min, da se odklene.... Mislim, da bi bilo bolje, kar nazaj na analog, vsaj ne čakaš 1 s med preklopi .....
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Update 2....

Včeraj me pokliče tehnik, vendar sem bil na sestanku in sva prestavila na danes...pride v hišo začne meriti signal in po uri in pol je zadeva takšna:

- V omarici je nekdo vtaknil žici v razdelilec čeprav ni nikakršnega pomena, sedaj sta hišni in zunanji kabel združena direktno
- nov frekvečni razdelilec
- nov razdelilec za TV signal
- namesto tovarniških kablov sta sprejenika sedaj priklopljena direktno

in rezultat:

Zadeva deluje kot mora! Je pa zanimivo, kako vsaka še tako majhna stvar vpliva na končni rezultat...

Tehnik je bil Tadej in ga moram res javno pohvalit, ker se je potrudil 100%!

Pa še vprašanje...dBmV je sedaj narastel iz -5 na +15. Je to narobe ali hudo narobe oz. v kakšni meri je to narobe?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Tole "več je bolje je", ni glih res. Preveč signala modemu glih tako ne ustreza, kot premal signala. Pri downstreamu to še ni tok pomembno, kot pri upstreamu.
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
49
Murgle
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
KingJofre: daj prosim podatke na privat, da prec zrihtamo digitalijo. Hvala.

Hej, a lahko prosim še meni preveriš če imam HD paket aktiviran. Moje podatke že imaš na ZS. Hvala!
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
KingJofre: daj prosim podatke na privat, da prec zrihtamo digitalijo. Hvala.

Hej, a lahko prosim še meni preveriš če imam HD paket aktiviran. Moje podatke že imaš na ZS. Hvala!
Conax server pravi ja. A ti ne delajo?
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Vse dela kot mora...zaenkrat.

Downstreamje iz začetnih (pred 14 dnevi) - 8 zrasel na + 15
Upstream pa padel iz začetnih + 54 na sedanjih + 44