Telemach!!!

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
"Koliko sem pa dolzna ?"

"Ah, nic, pri nas je prehod zastonj."

"Aja, zakaj sem pa potem vzela prost dan ?"

Najbrz zato, ker si blond. Mater mi dvigne pritisk ta reklama, ze tako ljudje mislijo, da je Telemach en trop klosarjev, potem pa se takole na TV pokazejo, da je res tako (njihov serviser z reakcijskim casom loncka za roze je videti ves zadrogiran, svojo stranko pa pokazejo kot najbolj neumno bitje na svetu).
 

KingJofre

Pripravnik
12. sep 2008
32
0
6
Zakaj mi HD snemalnik Cisco noče snemat?!

Želim posnet oddajo na NGC, pritsnem rdeč gumb za snemanje, nastavim da snema eno uro, pa nič ne posname:? Ponavadi gori rdeča lučka, ko snema, sedaj pa ni nič. In to se dogaja odkar sem namestil nov firmware pred nekaj dnevi. Ima še kdo podobne težave?
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Eno vprašanje? A se ni dalo včasih na eno naročnino prejet tri kartice? Sedaj hočejo za tretjo da sklenem dodatno naročniško razmerje?
Je to novo?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Vedno je bilo in še vedno je tako: vzameš recimo DTV paket z modulom, dobiš v tem paketu ENO kartico + dve dodatni na eno naročnino zastonj. Skupaj torej tri in ne osnovno + še tri, torej štiri.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Nitroo, če imaš Ciscota lahko dobiš dodatno še 2 kartici ( Cisco sprejemnik ima eno že "vgrajeno" po domače povedano - se pravi skupaj tri ) !

Če pa imaš kakšen stari sprejemnik ali conax modul pol pa lahko dobiš fizično tri kartice na eno naročnino !
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Ne nimam ciscota, imam dva handana... pa jih za ciscota ne bi menjal....
evil.gif
Hvala za info. Bom malo klical na njihovo številko...
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.270
2.382
113
Pomurje
Zakaj na programu Eurosport v nemščini glas zaostaja za sliko? (angleščina je OK)

Pri kolesarstvu me ni motilo, ampak tenis pa je nemogoče gledat.

Lp
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik MihaM pravi:
ZAKAJ Sci fi nima zvoka že ene 4 mesece??!?

Na analogni shemi na Gorenjskem dela zvok OK ves ta cas, edino malo tiho je, ampak to je stvar programa (reklame so potem precej glasnejse).
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Meni so priklopili včeraj.
Paket Premium+HD, vendar mi od HD dela samo Fashion HD, ostali piše "no access" (conax modul), + navaden National Geographic mi piše da je kodiran in ne dela. Vse ostalo dela.
Na drugem tv-ju, kjer je cisco, pa se kar iz lepega pojavi da naj vtipkam PIN kodo in ne delajo vsi kanali.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
pusti na kanalu cca. 15 minut in se ti bo oktiviralo
To velja za Cisco D3 tudi?
Po izklopu elektrike mi za polovico kanalov kaže, da kao nisem naročen.
A na vsakem kanalu potem moram 15 minut pustiti?
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Potem bo pri meni nekaj drugega narobe, ker sem včeraj 4h imel TV prižgan.
Čudno da en HD kanal dela eni pa ne. Pa da mi pri navadnem NG (se pravi SD) edini od SD kanalov ne dela, ker naj bi bil kodiran.

Na helpdesku pravi, da naj vzamem modul, ven, pa ga še enkrat dam notri. Če ne bo boljše, naj še enkrat skeniram za vse kanale, če pa še potem ne bo, naj pa pokličem, da mi reaktivira kartico.

Za PIN kodo mi je pa rekla, da sem hotel gledat oddaje za odrasle :D Pa je zdaj OK.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
ksz;

Še kdo tukaj z Lastovko iz Krvavca ? Mu trenutno dela ?
sprasujem se.gif


Imam poln signal, scan najde programe (vendar samo v obliki imena chxxx). Na TV-ju tema !

Hvala!