Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
EPG spet NE DELA
10.gif

Mislim to je pa že too much kaj se dogaja na tem k'''''' Telenachu
stupid-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Mater že nekaj dni ne dela...pa se sploh nihče več ne razburja
bonk.gif

Mater kam nas je Telemach pripeljal.....da smo že tiho....samo da nekaj dela
uf-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Ma na Handanu se je pa čisto zje****. V meniju kažejo eni podatki, na ekranu pa drugi....oboji pa ne držijo
bonk.gif

Kot sem že rekel...čisto zjeb*****
10.gif

Me zanima kaj bi mi odgovorili, če jim napišem pismo, da ne mislim plačati polne cene, ker ne dobim polne storitve
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Jaz ne bi sel v take malenkosti, preprosto bi napisal, da zavracam placitlo celotnega zneska, ce ne deluje v celotnem obdobju, za katero posljejo racun (Ce je nedelovanje samo en teden, potem v proporcionalnem znesku).

Oni ti namrec ponujajo storitev, ki je zate neuporabna (sicer bi lahko ostal na analogni shemi, ce te EPG ne gane). To je priblizno tako, kot ce bi sel k frizerju, tam bi zafusali in ti obrili pol glave na balin, potem bi pa vseeno placal pol storitve, ker druge polovice ne bi unicili ??? Bolj ne, ali naroceno deluje ali pa ne deluje.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Jaz ne bi sel v take malenkosti, preprosto bi napisal, da zavracam placitlo celotnega zneska, ce ne deluje v celotnem obdobju, za katero posljejo racun (Ce je nedelovanje samo en teden, potem v proporcionalnem znesku).

Oni ti namrec ponujajo storitev, ki je zate neuporabna (sicer bi lahko ostal na analogni shemi, ce te EPG ne gane). To je priblizno tako, kot ce bi sel k frizerju, tam bi zafusali in ti obrili pol glave na balin, potem bi pa vseeno placal pol storitve, ker druge polovice ne bi unicili ??? Bolj ne, ali naroceno deluje ali pa ne deluje.

Če imaš paket, reklamiraj za celoten paket. Klinc, če hočeš eno storitev iz paketa vzeti, tut ne gre kar tako, torej naj še drek požrejo za cel paket, ne samo za eno storitev.
 

Tufy

Zelenc'
25. mar 2010
29
0
1
Kaj se razburjate ljudje?

EPG je ipak najnovejša napredna storitev in ne neka osnovna funkcija, ki jo imajo pri konkurenci že 4 leta. Oh, wait...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Mene sprasujes ? Imamo Telemachovo kabelsko, a samo analogno shemo, ker nimam potrebe za EPG (program je na TTX za tiste tri kanale, ki me zanimajo) in se nikomur ne ljudi tega spreminjati.
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
No pa še update...prijava je bila v soboto, in ker so mi obljubili dva delovna dneva, sem v sredo klical prvič in mi prijazen glas pove, da je tehnik najverjetneje prezaposlen in da se bo oglasil v četrtek...ok ni panike, so pač zaposleni…v četrtek popoldne ponovno kličem in dobim podobno objasnilo, ponovno si rečem ni panike....zato seveda kličem še danes popoldne in glej ga zlomka glas v slušalki pove, da je ima zadevo zaključeno. Kako zaključeno, če se ni nihče oglasil!? In po minuti tišine mi pove, da je tehnik nekaj zamenjal v omarici. OK si rečem, sedaj vem, zakaj je dBmV na modemu zrastel iz - 8 na - 4 do - 5, ker je sicer super, samo...IDIOTI, MENI TV NE ŠE VEDNO DELA!!! A se nikomur ne zdi vredno potrkati na vrata in reči, jaz sem ta in ta, naredil sem/bom to in to in na koncu preveriti ali sedaj zadeva deluje? Ne, kje pa, čim prej zaključiti zadevo in oditi domov, a ne! In seveda danes odpremo novo zadevo in ker gospoda baje ne dela preko vikenda, bo to na vrsti šele v torek…

Sedaj pa še vprašanje, kaj mislite, da je šlo v franže, ker analogen signal je super, dBmV je zrastel na prav dobrih - 4 do - 5, meni pa ne najde frekvence…vsaj tako piše na TV, ko se sprehaja gor in dol po lestvici...in to na obeh sprejemnikih!
 

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
no tole je pa ze visek, ob koncu tekme se ugasne tale fuknjen cisco, in se ga ne da vec przgat. zdej pa da vidm ko racun poslejo. jeb.em jih salabajzerje nesposobne.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
vsi ki tlko pljuvate - nabavte si conax modul in bo delalo. Oh wait - vi imate ja vsi stare katodne tv-je in vam conax ne gre v kišto!
Telemach v M.S. deluje brez najmanjše težave!!
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.651
6.053
113
blizu močvirne prestolnice
mamomu, malo se umiri sam imam modul pa zaradi njihove nesposobnosti vsaj enkrat tedensko zmanjka EPG oziroma ne dela! Glede Ciscotov bi dejal le to da so kupili najslabše možne sprejemnike zaradi tega fašejo naročniki tistim na vrhu pa dol visi.
 

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
vsi ki tlko pljuvate - nabavte si conax modul in bo delalo. Oh wait - vi imate ja vsi stare katodne tv-je in vam conax ne gre v kišto!
Telemach v M.S. deluje brez najmanjše težave!!

no da si naus kej naredu... mam plazmo ze dve let, sam pac zal ne podpira dvb-c, tko da ne ti men tle tralala...
evil.gif
 

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Je vsaj počakal do konca tekme
smile-1.gif

qrac je.. gola sploh nisem vidu zarad tega.. je lih v akciji crknu, ko sm zrihtu je pa lih odpiskal konc
uf-1.gif

epg pa itak ne dela spljoh... ce pa ze dela, gre v franze ko ura prebije polnoc
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.979
1.430
113
KSZ

Telemahovci, a mi lahko kdo razloži zakaj ste včeraj zatemnili sliko pri prenosu DC Čilič - Djokovič. Mamo vam gledam, to ste naredili ravno pri tretjem nizu, ko je Djokovič gladko uničeval Čiliča. Jebala vas formula in vaša avtomatična zatemnitev 13.50. Nihče drug ni prenašal tekme, zato se jezim! Goveda ste.
 

KingJofre

Pripravnik
12. sep 2008
32
0
6
Pri nas smo se odločili za digitalni trojček DTV 3.0 2XL, to že nekaj časa nazaj. No, po skoraj pol leta čakanja smo ga končno dočakali. Morali smo namreč čakati, da v našem koncu posodobijo omrežje. Zadnjič nam je tehnik prišel priklopit nov modem. In internet deluje kot mora... paket je 50/5 in po testih sodeč dosegam hitrosti tam okrog 46-47/3,30-4,90, odvisno kdaj testiraš, saj so rezultati različni.. ampak v splošnem sem z internetom zadovoljen. Telefona še ne morem komentirat, ker še ni priklopljen.. moramo namreč še prenesti številko na Telemach in pa potegniti kabel od modema do telefona. Problem pa nastane pri TV, saj še vedno niso priklopljeni vsi kanali.. v ta trojček je namreč, kot jaz razumem, vključeno vse, kar Telemach pri TV ponuja.. vsi kanali, vključno HBO paket in pa HD paket (edino za Cinemax nisem prepričan). No ampak HBO-ja še vedno nista aktivirana.. prav tako niso aktivirani HD kanali, razen seveda RTV SLO HD, ki pa itak ni dodatno plačljiv.

Klical sem že tehnično pomoč, vendar sem vedno xy v čakalni vrsti in po pol ure čakanja še vedno ne duha ne sluha, da bi kaj kmalu prišel na vrsto.. nimam pa časa viset na telefonu in čakat. Poslal sem že skoraj 15 mailov na info@telemach.si v zadnjih nekaj dneh, še vedno čakam na odgovor. Pošljem danes mail na naročniško službo.. pri njih sem naročil ta paket, in dobim odgovor v nekaj minutah.. Žal vam pri nedelovanju ne morem pomagati. Pomoč pri nedelovanju vam lahko nudi le tehnična podpora.

Ta ista tehnična podpora, do katere pa je skoraj nemogoče priti. Pa ne vem, ali imam samo jaz takšno "srečo", ali pa je to splošna praksa pri njih. Prej se mi zdi, da gre za slednje, glede na veliko število šalabajzerskih potez zadnje čase.

Je sploh še kaj, kar lahko storim?