Telemach!!!

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
SORRY!!!! Zaj*** sem
bonk.gif
Pogledati je treba Freq/Power (dBmV). Drugace je pa tvoj signal/sum cisto ok.
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Oj,

Evo slikca, samo tukaj vse štima

db.jpg


Je pa zadeva oz. krivda, kot se ponavadi izkaže, v dobi meri na moji strani...kabel je napeljan po celi bajti gor in dol, pa sem direktno zvezal kabel iz sprejemnika, mimo adapterja v steni in...Paprika in DoQ se veselo sprehajata po TV-ju...Fox Life sicer še vedno malo cuka, sam to je minorna zadeva...
Jutri grem po nov adapter, če to ne bo odpravilo pol je pa foršpan v igri...

V pričakovanju HD testa Mehika: Argentina...
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Jp na začetku..se pravi, da lahko (upravičeno) težim mojstrom na Telemachu. Lahko to pipco remote odprejo ali bo potreben ročen poseg oz. menjava ojačevalca?
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
meni ta cisco tako šteka, da je za pop**** na drugem sprejemniku na kartici pa je normalna slika. Telemachovci kaj naj naredim!!!
 

seba33

Zelenc'
2. jun 2010
17
0
1
Tako: Danes zamenjal ciscota z novim. Fantom takoimenovani tehnični podpori ( kateremu se še riti z stola ni dalo premaknit) povedal celo zgodbo. Že zjutraj sem pa klical v lj in še tam povedal kaj se dogaja (štekanje kanalov ...) . Fant me je gledal čudno kot da govorim rusko, nazadnje pa samo rekel zamenjajte ciscota.
Seveda dobim novega , pridem domov vse priklopim, aktiviram škatlo in po 1 uro se vse začenja znova . štekanje slike do 10sekund kot počasni posnetek , trzanje in preskakovanje slike . Torej ni kriv cisco al pa so vsi za en ku***.
Morda pa bo najbolje da grem po nov tv?

Jutri jih bom pač spet moril.....

Telemach=telesmeh=nesposobneži
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
če jaz imam že TRETJEGA ciscota pa isto sr**** štekanje slike, jutri bom naredo štalo, če mi nebo serviser, ki mi že en teden obljublja, prineso nekega testnega. Ker res ne pretiravam, ampak take slike res človek ne more gledat! GSMobil lahko ti preveriš če so bili kakšni papiri za mene urejeni glede zamenjave, ker mi ta naš serviser rekel, da mora papire uredit že prejšnji teden?
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
No ja...vsaj programsko napako na Ciscotih so odpravili...Sam tale nogomet na HD je pa res neki posebnega! Res nora slika, sploh ko preko "last" gumba primerjam z analognim prenosom...sploh ne vem kako sem lahko toliko let gledal tisti zmazek.

Pa še eno vprašanje, da ne bo post sam sebi namen...pri nekaterih kanalih imam signal (lestvica signala v menuju) popolnoma siv npr. SLo HD in slika dela popolnoma BP, pri 2-3 kanalih pa kaže recimo 2/3 ali pa 1/2 pa slika malo šteka!? Kaj potem sploh kaže tista lestvica? Signala po tej logiki ravno ne!?
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
to res ne moreš verjet, kaj mi reče serviser, da naj zavijem ciscota v alu folijo. Katastrofa

PS. očitno je bil stari nalog zaključen, kljub temu da se stvar ni odpravila, sem klical pa rekel naj novega odprejo, počasi postajam nervozen zaradi tega, gledam odmeve pa zvok skoraj neprepoznaven.
 
Nazadnje urejeno:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik jure1985 pravi:
to res ne moreš verjet, kaj mi reče serviser, da naj zavijem ciscota v alu folijo. Katastrofa

Dobro te je nategnil al pa pojma nima, ti moraš TV zavit v folijo, najbolj čez ekran, ker tam veliko seva.
hysterical-1.gif
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
Zato ker so tote kište slabe, bom jaz zdaj "popravljal" ni šans, se ni moja, upam da bo GSMobil lahko kaj pomagal oz preveril situacijo.
 
Nazadnje urejeno: