Telemach!!!

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik eagleman pravi:
Citat:
Uporabnik balts pravi:
Z veseljem dam 3 eur na meseč več, če bo to pomenilo reden in ažuren delujoč EPG, odprava napak in posodobitev Ciscotov.

se podpišem pod tole!

Eh, torej se je Telemachu splačalo imeti nedelujoč EPG, napake in zanič Ciscote !?
shocked-1.gif


Folk bo zdaj kar metal denar jim...


Citat:
Uporabnik seba33 pravi:
Meni še vedno vse šteka ...., pride pa prav včasih pri kakšni akciji, gledam v počasnem posnetku.....

HVALA vam telemaheri za dodano novo funkcijo.., dopis je že pripravljen v pon gre v časopisno hišo kakšno kvaliteto nam nudijo me res zanima kakšne odgovore bodo dali ..

Bom raje plačal penale sam da se jih losam, ker ne znajo rešit in pomagat popolnoma nič.
Če prekineš, ker ne dobavijo, kar bi morali, ne rabiš nobenih penalov plačevati.

Ne nagrajevat slabo delo!!!!!
Ker pol bodo : Eh, zakaj bi se trudili, če pa za slabo delo dobimo več?
 

bobrock

Pripravnik
15. sep 2008
124
0
16
EPG spet ne dela - pardon - v povprečju deluje pravilno vsak tretji dan za 2 uri,
Nogomet mi "temnijo",
F1 mi "temnijo",
storitev mi bodo pa podražili.
NEPRECENLJIVI so teli s Telesmeha!
 

nakoruzi

Pripravnik
8. mar 2008
209
0
16
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
A lahko napises konkretne programe, kjer ga opazis ? Jaz ne gledam cele sheme, nisem ga pa opazil na SLO1, POP, A kanal, Discovery, Discovery ID, Eurosport 1 & 2 in TV3.

Napišem takoj, ko bo spet zaškrtalo.
write.gif
 

seba33

Zelenc'
2. jun 2010
17
0
1
ne samo da mi šteka sedaj mi je začelo še pri glasu pokat kot kakšen star zvočnik..., jeb*** telemahovce
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.543
5.727
113
V primeru trojčka pomeni ta podražitev skoraj 10%. Pa kaj ste normalni Telemahovci ali kaj vam je?? Kakšne nove storitve? Kakšna kakovost? Kakšen napredek?.

Pa peezda v času Triere nisem rabil restartat rutera nit enkrat na dve leti. Zdaj ko je prišel TeleShit ga moram restartat tedensko. Nekaj brezveznih kanalov ste dodali, ampak več ali manj negledljivih. Res mi je malo mar za E!, Disney, history ipd. Da o težavah ki so zaradi ciscotov sploh ne govorim, in si tudi ne upam vzet digitalnega paketa iz preprostega razloga, ker analogni signal vsaj D-E-L-A, za razliko od digitalnega mučkanja, ki ga izvajate. Za nameček vsemu pa dvignete naročnino. Ok .. ne rečem , povišali ste hitrost interneta, ampak to le zato ker vas je k temu prisilil trg, oziroma konkurenca, in ne zato ker bi želeli izboljšat svojo ponudbo.
Kaj se zavedate, da ima Amis recimo trojčka 10/1M + telefon in 85 digitalnih programov za ceno 35eur. Menda ne? A mislite da smo uporabniki neumne ovce? Upam da za voljo te podražitve zgubite vsaj polovico uporabnikov, ki imajo možnost preit na drugega operaterja.

In na koncu še apel; če ste nesposobni se ne spuščajte v biznis, in vrnite raje Triero, KRS Rotovž ipd, ker so tam zadeve bile vsaj delujoče in cenovno sprejemljive. Banda kapitalistična!
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
791
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
V primeru trojčka pomeni ta podražitev skoraj 10%. Pa kaj ste normalni Telemahovci ali kaj vam je?? Kakšne nove storitve? Kakšna kakovost? Kakšen napredek?.

Pa peezda v času Triere nisem rabil restartat rutera nit enkrat na dve leti. Zdaj ko je prišel TeleShit ga moram restartat tedensko. Nekaj brezveznih kanalov ste dodali, ampak več ali manj negledljivih. Res mi je malo mar za E!, Disney, history ipd. Da o težavah ki so zaradi ciscotov sploh ne govorim, in si tudi ne upam vzet digitalnega paketa iz preprostega razloga, ker analogni signal vsaj D-E-L-A, za razliko od digitalnega mučkanja, ki ga izvajate. Za nameček vsemu pa dvignete naročnino. Ok .. ne rečem , povišali ste hitrost interneta, ampak to le zato ker vas je k temu prisilil trg, oziroma konkurenca, in ne zato ker bi želeli izboljšat svojo ponudbo.
Kaj se zavedate, da ima Amis recimo trojčka 10/1M + telefon in 85 digitalnih programov za ceno 35eur. Menda ne? A mislite da smo uporabniki neumne ovce? Upam da za voljo te podražitve zgubite vsaj polovico uporabnikov, ki imajo možnost preit na drugega operaterja.

In na koncu še apel; če ste nesposobni se ne spuščajte v biznis, in vrnite raje Triero, KRS Rotovž ipd, ker so tam zadeve bile vsaj delujoče in cenovno sprejemljive. Banda kapitalistična!

467716-post_slo.gif
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
V primeru trojčka pomeni ta podražitev skoraj 10%. Pa kaj ste normalni Telemahovci ali kaj vam je?? Kakšne nove storitve? Kakšna kakovost? Kakšen napredek?.

Pa peezda v času Triere nisem rabil restartat rutera nit enkrat na dve leti. Zdaj ko je prišel TeleShit ga moram restartat tedensko. Nekaj brezveznih kanalov ste dodali, ampak več ali manj negledljivih. Res mi je malo mar za E!, Disney, history ipd. Da o težavah ki so zaradi ciscotov sploh ne govorim, in si tudi ne upam vzet digitalnega paketa iz preprostega razloga, ker analogni signal vsaj D-E-L-A, za razliko od digitalnega mučkanja, ki ga izvajate. Za nameček vsemu pa dvignete naročnino. Ok .. ne rečem , povišali ste hitrost interneta, ampak to le zato ker vas je k temu prisilil trg, oziroma konkurenca, in ne zato ker bi želeli izboljšat svojo ponudbo.
Kaj se zavedate, da ima Amis recimo trojčka 10/1M + telefon in 85 digitalnih programov za ceno 35eur. Menda ne? A mislite da smo uporabniki neumne ovce? Upam da za voljo te podražitve zgubite vsaj polovico uporabnikov, ki imajo možnost preit na drugega operaterja.

In na koncu še apel; če ste nesposobni se ne spuščajte v biznis, in vrnite raje Triero, KRS Rotovž ipd, ker so tam zadeve bile vsaj delujoče in cenovno sprejemljive. Banda kapitalistična!

Ne vem, kje teb cena pri Amisu 35€, na njihovi spletni strani piše 42,90€ za ta paket + če vzameš še Hbo paket, da je paket približno enak Trojčku L od Telemacha, si na isti ceni, kot je Telemach. Tko, da ne ropotej, kok je konkurenca cenejša.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
V primeru trojčka pomeni ta podražitev skoraj 10%. Pa kaj ste normalni Telemahovci ali kaj vam je?? Kakšne nove storitve? Kakšna kakovost? Kakšen napredek?.

Pa peezda v času Triere nisem rabil restartat rutera nit enkrat na dve leti. Zdaj ko je prišel TeleShit ga moram restartat tedensko. Nekaj brezveznih kanalov ste dodali, ampak več ali manj negledljivih. Res mi je malo mar za E!, Disney, history ipd. Da o težavah ki so zaradi ciscotov sploh ne govorim, in si tudi ne upam vzet digitalnega paketa iz preprostega razloga, ker analogni signal vsaj D-E-L-A, za razliko od digitalnega mučkanja, ki ga izvajate. Za nameček vsemu pa dvignete naročnino. Ok .. ne rečem , povišali ste hitrost interneta, ampak to le zato ker vas je k temu prisilil trg, oziroma konkurenca, in ne zato ker bi želeli izboljšat svojo ponudbo.
Kaj se zavedate, da ima Amis recimo trojčka 10/1M + telefon in 85 digitalnih programov za ceno 35eur. Menda ne? A mislite da smo uporabniki neumne ovce? Upam da za voljo te podražitve zgubite vsaj polovico uporabnikov, ki imajo možnost preit na drugega operaterja.

In na koncu še apel; če ste nesposobni se ne spuščajte v biznis, in vrnite raje Triero, KRS Rotovž ipd, ker so tam zadeve bile vsaj delujoče in cenovno sprejemljive. Banda kapitalistična!

467716-post_slo.gif

Cene telekomunikacijskih storitev se bodo povišale
http://mojevro.finance.si/282368/Cene-telekomunikacijskih-storitev-se-bodo-povi%B9ale

"Da, cene se bodo povišale." Tako kratek in jasen je bil odgovor Nikolaja Simiča, generalnega direktorja Direktorata za informacijsko družbo, na vprašanje, ali bodo cene telekomunikacijskih storitev za prebivalce višje. Z njim smo se pogovarjali o trenutnem stanju pri širitvah širokopasovnih povezav in razmerah na trgu v Sloveniji.

Zakaj ste tako prepričani, da bodo cene storitev zrasle?
Cene bodo zrasle iz preprostega razloga: ker so prenizke. S temi cenami operaterji ne morejo zagotavljati niti osnovne, kaj šele razširjene reprodukcije.

Zakaj pa postavljajo tako nizke cene?
Tu je razlog še bolj preprost - preveč konkurentov na področju storitev za končne uporabnike. Operaterji, predvsem manjši, se krčevito bojujejo za trg, zato nižajo drobnoprodajne cene pod raven proizvodnih stroškov. Temu sledijo tudi večji ponudniki in cenovna vojna je na vrhuncu.

Kaj se bo zgodilo?
Zelo verjetno se bo še nekaj časa nadaljevalo pridobivanje naročnikov, nato pa bodo nekatera podjetja propadla, saj ne bodo zdržala pritiska. Njihov prostor bodo zasedla podjetja, ki bodo preživela. Še pred tem pa se lahko naložbe ustavijo, kakovost storitev pa se lahko poslabša.

Za koliko se bodo cene dvignile?
Ne morem natančno napovedati, za koliko se bodo dvignile drobnoprodajne cene. Mislim pa, da so grosistične cene za optično dostopovno infrastrukturo prenizke za okoli tretjino, mogoče tudi več.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.543
5.727
113
Citat:
Uporabnik 1107 pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
V primeru trojčka pomeni ta podražitev skoraj 10%. Pa kaj ste normalni Telemahovci ali kaj vam je?? Kakšne nove storitve? Kakšna kakovost? Kakšen napredek?.

Pa peezda v času Triere nisem rabil restartat rutera nit enkrat na dve leti. Zdaj ko je prišel TeleShit ga moram restartat tedensko. Nekaj brezveznih kanalov ste dodali, ampak več ali manj negledljivih. Res mi je malo mar za E!, Disney, history ipd. Da o težavah ki so zaradi ciscotov sploh ne govorim, in si tudi ne upam vzet digitalnega paketa iz preprostega razloga, ker analogni signal vsaj D-E-L-A, za razliko od digitalnega mučkanja, ki ga izvajate. Za nameček vsemu pa dvignete naročnino. Ok .. ne rečem , povišali ste hitrost interneta, ampak to le zato ker vas je k temu prisilil trg, oziroma konkurenca, in ne zato ker bi želeli izboljšat svojo ponudbo.
Kaj se zavedate, da ima Amis recimo trojčka 10/1M + telefon in 85 digitalnih programov za ceno 35eur. Menda ne? A mislite da smo uporabniki neumne ovce? Upam da za voljo te podražitve zgubite vsaj polovico uporabnikov, ki imajo možnost preit na drugega operaterja.

In na koncu še apel; če ste nesposobni se ne spuščajte v biznis, in vrnite raje Triero, KRS Rotovž ipd, ker so tam zadeve bile vsaj delujoče in cenovno sprejemljive. Banda kapitalistična!

Ne vem, kje teb cena pri Amisu 35€, na njihovi spletni strani piše 42,90€ za ta paket + če vzameš še Hbo paket, da je paket približno enak Trojčku L od Telemacha, si na isti ceni, kot je Telemach. Tko, da ne ropotej, kok je konkurenca cenejša.

http://www.amis.net/web2/pdf/Cenik_TSRPL_trojka_feb10.pdf

Tukaj meni piše, da je cena omenjenega kabelskega trojčka 35 eur. Kdo zdaj za brezveze ropota???

Pa ta paket se lahko primerja s telemachovem trojčkom M. Pravzaprav ga prekaša v vsem razen v uploudu. HBO in podobne pakete nisem navajal, ker me ne zanimajo.
 
Nazadnje urejeno:

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Pa si pogledal, da to velja samo za omrežje TSRPL in ne celoten Amis po vsej Sloveniji?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.543
5.727
113
Ja pogledal sem da velja za kabelsko omrežje. Se motim, ali je to dotično kabelsko omrežje kot ga imam sedaj?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Ja pogledal sem da velja za kabelsko omrežje. Se motim, ali je to dotično kabelsko omrežje kot ga imam sedaj?

Če želiš ta paket morš bit na področju, kjer pokriva omrežje TSRPL. Jst sem ti dal primerjavo za AmisDSL, ki je mogoč na širšem slovenskem področju in ne le na nekem ozkem, kot ta, ki ga ti ponujaš.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Telemach je ratal za en K****.

Od nedelje naprej mi 3x na dan zmanjka interneta in morem resetirat modem,da je spet internet.Isto se dogaja sosedi.
Za piko na i pa še danes cel dan metalo ven televizijo in napisalo ni signala pa se je nazaj vklopla potem so bile kocke po celem ekranu in ponovno ni signala.Cel dan to dela na handanu 6000 na vsakih 15 sekund,sosedi dela isto na ciscotu.Klical na klicni center telemach-a in tam ni vedel da bi oni kaj delali ampak da je že dobil kar nekaj podobnih klicev in odgovor standardni,izklopite napravo iz elektrike.Izklopil za 5min potem za 10min potem sem imel izklopljen handan 1 uro pa stvar ista.A se delajo norca iz nas na Taboru al so tam sami zmazki,ki ne znajo nič rešit.Potem pa si še frajeri spomnijo dvignit položnico z 1.7. za boljše storitve.Z stanjem kakršnim je sedaj bi oni morali plačati nam,da še sploh hočemo biti pri njih.
Zanima me če je komu delalo podobno danes čez dan in če koga že cel teden zajebava internet in če kdo ve kateremu organu se da prijavit firmo Telemach zaradi sranja ki ga moramo trpet zadnji čas.A se jih prijavi samo na urad za potrošnike ali se jih da še kam drugam,da jim malo stopijo na prste,da bodo začeli delat tako kot se spodobi in tako kot je pisalo v pogodbi,ker to kar se sedaj dogaja ni več za nikamor.Naj raje vseskupaj zaprejo izženejo lastnika telemacha odkoder je prišel in nam vrnejo Triero,ker takrat je vse delalo in nisi rabil nikoli modema resetirat kaj šele klicat na center za pomoč.
Odkar pa je Telemach pa ni dneva da nebi šlo kaj narobe.
Če mislijo tako nadaljevat naprej naj znižajo cene za 50% dokler ne bodo usposobli vsega tako kot treba in šele nato naj podražijo če mislijo.Kako imajo sploh obraz pomislit o podražitvah,če ša pa tega kar sedaj plačujemo ne moremo nemoteno uporabljat.
Menjajte omarce ali pač kaj morate na območju Tabor-a da bo enkrat za vselej mir ne pa venomer neki problemi.

GSmobil prosim za tvoje usluge,če lahko preveriš kaj se že cel teden dogaja na Območju Tabor z Internetom in danes cel dan z TV.Moje podatke še imaš če pa rabiš še od sosede pa javi pa ti jih posredujem.

Lp

p.s. se opravičujem za tak post ampak z živci sem že čisto na koncu potrpljenje pa me že tudi počasi mineva.
Da sem lahko ta post objavil sem moral izklopit modem,ker je že zopet zmanjkalo interneta.Za pop*****.
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
791
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Telemach je ratal za en K****.

Od nedelje naprej mi 3x na dan zmanjka interneta in morem resetirat modem,da je spet internet.Isto se dogaja sosedi.
Za piko na i pa še danes cel dan metalo ven televizijo in napisalo ni signala pa se je nazaj vklopla potem so bile kocke po celem ekranu in ponovno ni signala.Cel dan to dela na handanu 6000 na vsakih 15 sekund,sosedi dela isto na ciscotu.Klical na klicni center telemach-a in tam ni vedel da bi oni kaj delali ampak da je že dobil kar nekaj podobnih klicev in odgovor standardni,izklopite napravo iz elektrike.Izklopil za 5min potem za 10min potem sem imel izklopljen handan 1 uro pa stvar ista.A se delajo norca iz nas na Taboru al so tam sami zmazki,ki ne znajo nič rešit.Potem pa si še frajeri spomnijo dvignit položnico z 1.7. za boljše storitve.Z stanjem kakršnim je sedaj bi oni morali plačati nam,da še sploh hočemo biti pri njih.
Zanima me če je komu delalo podobno danes čez dan in če koga že cel teden zajebava internet in če kdo ve kateremu organu se da prijavit firmo Telemach zaradi sranja ki ga moramo trpet zadnji čas.A se jih prijavi samo na urad za potrošnike ali se jih da še kam drugam,da jim malo stopijo na prste,da bodo začeli delat tako kot se spodobi in tako kot je pisalo v pogodbi,ker to kar se sedaj dogaja ni več za nikamor.Naj raje vseskupaj zaprejo izženejo lastnika telemacha odkoder je prišel in nam vrnejo Triero,ker takrat je vse delalo in nisi rabil nikoli modema resetirat kaj šele klicat na center za pomoč.
Odkar pa je Telemach pa ni dneva da nebi šlo kaj narobe.
Če mislijo tako nadaljevat naprej naj znižajo cene za 50% dokler ne bodo usposobli vsega tako kot treba in šele nato naj podražijo če mislijo.Kako imajo sploh obraz pomislit o podražitvah,če ša pa tega kar sedaj plačujemo ne moremo nemoteno uporabljat.
Menjajte omarce ali pač kaj morate na območju Tabor-a da bo enkrat za vselej mir ne pa venomer neki problemi.

GSmobil prosim za tvoje usluge,če lahko preveriš kaj se že cel teden dogaja na Območju Tabor z Internetom in danes cel dan z TV.Moje podatke še imaš če pa rabiš še od sosede pa javi pa ti jih posredujem.

Lp

p.s. se opravičujem za tak post ampak z živci sem že čisto na koncu potrpljenje pa me že tudi počasi mineva.
Da sem lahko ta post objavil sem moral izklopit modem,ker je že zopet zmanjkalo interneta.Za pop*****.
confused-1.gif
467716-post_slo.gif


Ja. Kar se tiče interneta, so vsako nedeljo dopoldan izpadi. Mene že dolgo mika, da bi zamenjal analogni trojček za digitalni, vendar za to kar slišim mi je že minilo. Verjetno bom preklopil na T2, vsaj kar se TV-ja tiče. Žal.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.543
5.727
113
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Telemach je ratal za en K****.

Od nedelje naprej mi 3x na dan zmanjka interneta in morem resetirat modem,da je spet internet.Isto se dogaja sosedi.
Za piko na i pa še danes cel dan metalo ven televizijo in napisalo ni signala pa se je nazaj vklopla potem so bile kocke po celem ekranu in ponovno ni signala.Cel dan to dela na handanu 6000 na vsakih 15 sekund,sosedi dela isto na ciscotu.Klical na klicni center telemach-a in tam ni vedel da bi oni kaj delali ampak da je že dobil kar nekaj podobnih klicev in odgovor standardni,izklopite napravo iz elektrike.Izklopil za 5min potem za 10min potem sem imel izklopljen handan 1 uro pa stvar ista.A se delajo norca iz nas na Taboru al so tam sami zmazki,ki ne znajo nič rešit.Potem pa si še frajeri spomnijo dvignit položnico z 1.7. za boljše storitve.Z stanjem kakršnim je sedaj bi oni morali plačati nam,da še sploh hočemo biti pri njih.
Zanima me če je komu delalo podobno danes čez dan in če koga že cel teden zajebava internet in če kdo ve kateremu organu se da prijavit firmo Telemach zaradi sranja ki ga moramo trpet zadnji čas.A se jih prijavi samo na urad za potrošnike ali se jih da še kam drugam,da jim malo stopijo na prsteb,da bodo začeli delat tako kot se spodobi in tako kot je pisalo v pogodbi,ker to kar se sedaj dogaja ni več za nikamor.Naj raje vseskupaj zaprejo izženejo lastnika telemacha odkoder je prišel in nam vrnejo Triero,ker takrat je vse delalo in nisi rabil nikoli modema resetirat kaj šele klicat na center za pomoč.
Odkar pa je Telemach pa ni dneva da nebi šlo kaj narobe.
Če mislijo tako nadaljevat naprej naj znižajo cene za 50% dokler ne bodo usposobli vsega tako kot treba in šele nato naj podražijo če mislijo.Kako imajo sploh obraz pomislit o podražitvah,če ša pa tega kar sedaj plačujemo ne moremo nemoteno uporabljat.
Menjajte omarce ali pač kaj morate na območju Tabor-a da bo enkrat za vselej mir ne pa venomer neki problemi.

GSmobil prosim za tvoje usluge,če lahko preveriš kaj se že cel teden dogaja na Območju Tabor z Internetom in danes cel dan z TV.Moje podatke še imaš če pa rabiš še od sosede pa javi pa ti jih posredujem.

Lp

p.s. se opravičujem za tak post ampak z živci sem že čisto na koncu potrpljenje pa me že tudi počasi mineva.
Da sem lahko ta post objavil sem moral izklopit modem,ker je že zopet zmanjkalo interneta.Za pop*****.
confused-1.gif
467716-post_slo.gif


Ja. Kar se tiče interneta, so vsako nedeljo dopoldan izpadi. Mene že dolgo mika, da bi zamenjal analogni trojček za digitalni, vendar za to kar slišim mi je že minilo. Verjetno bom preklopil na T2, vsaj kar se TV-ja tiče. Žal.
467716-post_slo.gif


Zgleda da bomo tudi zaradi interneta mogli vsi zamenjat operaterja. Meni se dogaja popolnoma enako.
Ker je IT moja profesija sem dosti ljudi preprical da se priklopijo na kabelsko, bodisi Triero, ali pa KRS rotovz, z pojasnilom da je to najbolj sigurna, stabilna in delujoca povezava v svet. Danes pa me ljudje klicarijo, naj jim pridem porihtat ruterje ali pc-je ces da to ni vec za vzdrzat. Zal je prislo tako dalec, da najvecjemu sovrazniku vec ne priporocam telemach. Kot kaze so si sami zabili zebljicek v krsto. Jaz ze veselo iscem alternativo, ker grem vstran ob teh amaterjev. Sploh ce se spomnom na dvig cene, me hoce zilico v glavi odpihnit, tako sem jezen na njih.
 

seba33

Zelenc'
2. jun 2010
17
0
1
Citat:
Uporabnik seba33 pravi:
Za tole štekanje kanalov in gledanje počasnih posnetkov večkrat na dan, ter "kvalitetno delo serviserjev in tehnikov" ki v 2 minutah (ker nimajo več časa) pregledajo na domu vse in samo pomolijo list za podpisat kot vse dela ok res hvala lepa za dvig cen. Enga običnega signala mi ne znajo porihtat


HJA po par tednih še vedno vse postarem, vse šteka.... hodijo serviserji ne morejo naredit nič, pogledali ojačevalec v omarci pravijo da signal prihaja iz ljubljane in da so že javili njim.. Ja pa ja lažnivci lažnivi Telemahovski - že vete kje je napaka ampak ste NESPOSOBNI in upam da kateri bere ta forum BANDA NESPOSOBNA
10.gif