Telemach!!!

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Zgoraj sem nekoga vprasal ce meni, da si on pri obstojecih cenah ne zasluzi normalno delujoce storitve. Na odgovor se vedno cakam ...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Btw. EPG že dva dni ne dela
jezen.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
DongerDJ: zanimivo, kolikor se je zadeva urejala direkt s Samsungom so nam javili, da sedaj ura dela bp.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Kako je zdaj z slo2 v hd? Vidim da so zamenjali in je zdaj namesto slo1hd slo2 hd. A oboje skupaj pa ne gre?
bonk.gif


Če pa si kaj narobe razlagam pa prosim tiste ki so zraven da me razsvetlijo...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Jah, vprašaj na RTV. Ponudnik pač ne more vplivat na to, kaj dobi od rtv hiše. Logično pa je, da so zaradi nogometa naredili preklop. Drugače pa ne pozabit:

Kabelski operaterji, člani Združenja kabelskih operaterjev Slovenije, obveščajo javnost in vse naročnike, da sta imetnika pravic televizijskih prenosov tekem nogometnega svetovnega prvenstva za Slovenijo od Združenja skladateljev, avtorjev in založnikov za zaščito avtorskih pravic Slovenije - SAZAS (zastopnik omenjenih programov v Sloveniji), zahtevala prepoved prenašanja na programih ARD, ZDF in HRT 2.
 
Nazadnje urejeno:

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
DongerDJ: zanimivo, kolikor se je zadeva urejala direkt s Samsungom so nam javili, da sedaj ura dela bp.

Na C modelih dela, na B-jih še vedno ne !
Gledam malo modele Samsungov, pa teh oznak noben nima. Maš primer C modela in B modela, prosim?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
40B650
40C652

Pomembna je črka v sredini (40 pomeni jasno dimezijo, 40 palcev, "B" ali "C" pomeni modelno leto ("C" je 2010), "6" pomeni produktno serijo in zadnji dve številki sta oznaka točenaga modela znotraj te serije.

Serija 6 pri Samsungu je recimo dokaj obširna in vsebuje tako navadne lcd-je kot tudi led modele in plazme.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Tak kot je pumaxx napisal - letošnji modeli so s črko C na sredini:
UE - LCD LED
LE - LCD CCFL
PS - Plazme

Jaz imam lanski model LE-40B650, letos pa so za slovenski trg namenjeni LE-40C652 !
 

seba33

Zelenc'
2. jun 2010
17
0
1
Meni še vedno vse šteka ...., pride pa prav včasih pri kakšni akciji, gledam v počasnem posnetku.....

HVALA vam telemaheri za dodano novo funkcijo.., dopis je že pripravljen v pon gre v časopisno hišo kakšno kvaliteto nam nudijo me res zanima kakšne odgovore bodo dali ..

Bom raje plačal penale sam da se jih losam, ker ne znajo rešit in pomagat popolnoma nič.
 

bobrock

Pripravnik
15. sep 2008
124
0
16
A to bomo morali sedaj še kaj doplačat za redno temnenje programov?
Še malo, pa nam bo dragi Telesmeh omogočil ogled oba treh programov - cena - sitnica!!!
jezen.gif


@seba33: ne skrbi, če jih bo klical kdo iz sedme sile, bo itak 17-ti v čakalni vrsti, tako, da bo lahko do nezavesti poslušal tisto elektronsko reklamo.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Ima se kdo drug obcasno skrtanje (kot ce bi prekinjal kabel za audio) na TV SLO2 ? To je edini kanal, na katerem se to dogaja, dogaja se povsem nakljucno in na vec razlicnih sprejemnikih, tako da ni kriv TV (analogna shema, Telemach, Gorenjska).

Opazil sem ze pred casom (par mesecev nazaj), a se prej nisem pretirano sekiral, ker ni skoraj nic pametnega na tistem programu, zdaj je pa fuzbal in cisto zares ne rabim skrtanja vmes. Se takrat verjetno ne bi opazil, ce ne bi za TTX vedno prizgal SLO2 namesto SLO1, ker je na SLO1 ponavadi se bistveno vecje sranje (Mario in podobno) in mi tako vsaj ni treba "mute" gumba pritiskati medtem ko iscem informacije.
 

nakoruzi

Pripravnik
8. mar 2008
209
0
16
Škrtanje občasno tudi jaz zasledim, se mi pa zdi, da ni samo na SLO2, ampak tudi na drugih programih. Med fuzbalom (SloHD) mi do zdaj še ni zaškrtalo. Uporabljam digitalno shemo s conax modulom.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
A lahko napises konkretne programe, kjer ga opazis ? Jaz ne gledam cele sheme, nisem ga pa opazil na SLO1, POP, A kanal, Discovery, Discovery ID, Eurosport 1 & 2 in TV3.
 

hajer

Zelenc'
31. maj 2008
25
0
1
Imam eno vprašanje,pred kratkim sem zamenjal operaterja iz siola na telemach. Ker sem prej za tv imel kabelsko in sliko kot se šika sem po tem ko je telemach zakodiral digitalne programe po logiki vzel trojčka. TV je Sony kdl w5500 ,imam conax modul s feferonom ,
slika pa slaba ,braz vsake ostrine, ni gladkih robov. Ko mi je monter priklapljal , in ko sem seveda takoj opazil razliko med prej in sedaj,je začel nekaj jokati čez tv , da je krivda v njemu ,da ima premalo pik ??????
Ima kdo podobne izkušnje?