Telemach!!!

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik jure1985 pravi:
v kolikšnem času od klica na TP običajno pride serviser?

Jaz sem naročil Conax kartico pred skoraj mesecem, pa je še nisem dobil.
bonk.gif
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
toti serviserji so res smešni, včeraj mi je prinesel ta sprejemnik, danes ga že odnesel (pismo smo dosti stestirali), po mojem bi bilo logično da ga vsaj par dni pusti pa takrat vidimo ne pa teh dobesedno par ur kaj sem gledal tv
smile-1.gif
 

seba33

Zelenc'
2. jun 2010
17
0
1
Vsem ki še nimajo digitalne odsvetujem da gredo k telemahu. Njihovi sprejemniki od škatle ala cisco so povoženi.
Vsem ostalim pa svetujem da se tem tel*** obesite na linije le tako bomo nekam prišli.

CISCOTI SO ZANIČ!!!!!
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Kaj si zelel povedati s tem? Kar ze vemo. Sam imam Ciscota popravljenega v skatli. Od prej imam pa Technisata, na katerem mi DTV deluje cist BP. Torej...?
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Heheh no ja 10 dni je pa vseeno delalo...sedaj je situacija taka, da analogni signal je super, digitalni pa...no ja ciscota ga ne najdeta...po frekvenci gor pa po frekvenci dol...najdeta pa ne ničesar. Poleg tega, sem seveda zlomil oba!!! vtiča za izhodni signal (analogni), ja sestavni deli so le nataknjeni skupaj...če daš kovino na kovino brez navojev je pa vsem jasno, da bo razpadla in ko sem malo zavrtel sprejemnik, se je deloma iztaklnil kabel in zlomil pin, ki gre v sprejemnik...in to na obeh sprejemnikih! Da vidimo, če bo mojster res prišel v 2 delovnih dneh...predvsem pa kaj bo povedal
smile-1.gif
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
V gobec ga bo sunu pa bo imel škodo...tisti konektor ne more stati več kot 1 €! Zanimivo je, da vhodni konektorji nimajo problemov, izhodni pa kot bi jih Nodi naredil, Din pa Don pa montirala...
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Zanima me ali je potrebno po preteku promocijskega obdobja za HBO in HBO Comedy le tega pismeno odjaviti ali ti navedena programa odklopijo avtomatsko.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Avtomatsko se prekine. Vendar pazi, če želiš imet osnovni paket, potem pokliči. Ker po preteku promo obdobja se ti aktivira razširjena shema in če je nočeš, potem javi.
 

din

Pripravnik
19. avg 2007
76
0
6
Toplo ti priporočam, da pismeno napišeš kaj hočeš imeti, oziroma kaj si naročil ob sklenitvi pogodbe. Jaz sem minimalno (ne pretiravam) 20x klical kaj sem želel naročiti ob sklenitvi pogodbe, pa sem na koncu vseeeno dobil nekaj tretjega. Sledilo je xy poslanih mailov in xy klicev in šele po mojem izbruhu so uspeli urediti, kot sem želel že prvi dan.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Ko sem prešel iz analogne programske sheme na digitalno razširjeno sem ob prevzemu Cisco-ta HD snemalnik prejel promocijsko tudi HBO programa, zato me sedaj zanima kako je z odjavo tega programa po preteku promocijskega obdobja.
 

seba33

Zelenc'
2. jun 2010
17
0
1
Ugotovitev;
Že 2 dni mi cisco dela brez štekanja. Včeraj nogomet gledal ne da bi se slika enkrat ustavila (kot počasni posnetek), tudi na drugih kanalih kjer sem imel probleme je zdaj ok. in to od kar so ta 2 dneva začeli nekaj čarat z programi (na analogni se je pojavljalo zaklepanje kanalov pa tud na 2 digitalnih je bil črn ekran). Očitno le ni vse cisco kriv amapk je nakaj le na signalu. Zanimivo....

Le kako dolgo bo tako... bi bilo prelepo....