Izrael - Palestina

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.170
2.795
113
Lublana
Obišči stran
:poreden:

Sixpower ni ksenofob saj glede na vse napisano z njegove strani glede islamistov on definitivno ni oseba, ki ima fobijo (strah) pred tujim oz. pred tujci. Kakšna druga beseda kot je prezir, gnus, ipd. je veliko bolj na mestu kot pa strah.
Morda nekoliko bližje ampak vseeno ne točno. Nimam jaz nič proti tujcem zgolj zato, ker so tujci. Imam pa prezir do islama. Ta gnusna religija in njeni opranci so nesprejemljivi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.680
-420
113
:poreden:

Sixpower ni ksenofob saj glede na vse napisano z njegove strani glede islamistov on definitivno ni oseba, ki ima fobijo (strah) pred tujim oz. pred tujci. Kakšna druga beseda kot je prezir, gnus, ipd. je veliko bolj na mestu kot pa strah.

vse to ga tare, ker se pac ne pozanima o neki religiji. ce bi dojel, da je okoli nas na mio muslimanov, ki popolnoma normalo funkcionirajo v druzbi in zivljenju, potem ne bi obsojal tako ozkogledno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.466
15.453
113
Morda nekoliko bližje ampak vseeno ne točno. Nimam jaz nič proti tujcem zgolj zato, ker so tujci. Imam pa prezir do islama. Ta gnusna religija in njeni opranci so nesprejemljivi.
Ja pa saj to sem napisal - da nisi ksenofob, ker nimaš strahu pred tujim oz. pred tujci in da bi bil prezir veliko bolj primeren izraz kot pa strah.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.466
15.453
113
vse to ga tare, ker se pac ne pozanima o neki religiji. ce bi dojel, da je okoli nas na mio muslimanov, ki popolnoma normalo funkcionirajo v druzbi in zivljenju, potem ne bi obsojal tako ozkogledno.
Pozna, ne pozna (sixpower), funckionirajo normalno ali pa ne sploh (muslimani) - nima veze, to je že druga debata. Poanta je drugje in sicer v temu, da sixpower pač ni ksenofob.

Narobe, nimam prezira do tujcev ali tujega!
Vem, sem se izrazil premalo specifično, my bad (moral bi napisat "prezir do islamistov je veliko bolj primeren izraz kot pa strah). Vem, da nimaš tega na splošno ampak je zadeva fokusirana in v tem primeru imamo na tapeti islamiste za katere si nazadnje samo dva posta nazaj še sam napisal, da jih preziraš (post #6.003). Zaradi tega prezira si (bil) potem neupravičeno popredalkčan kot ksenofob ampak tako osebno diskreditacijo je dandanes itak izjemno popularno za uporabit pri vsakemu, ki karkoli reče proti (ilegalnim) migracijam, sodobni družbi neprilagojenim ekstremistom ipd. pa naj bo kritika še tako upravičena tako da je kakršnokoli obremenjevanje sebe zaradi prejema take glupe etikete povseme odveč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.170
2.795
113
Lublana
Obišči stran
Sem jih v življenju nekaj osebno spoznal. Res ne prav veliko, so pa vsi od teh moteni. Beri oprani z religijo. Nemogoče se je družit z njimi, ker je v njihovih glavah islam stalno prisoten.
Aja, še tole, dejansko oni držijo distanco od nas nevernikov in se nočejo družit z nami več, kot je nujno potrebno.
 
  • Haha
Reactions: msenjur

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.270
2.382
113
Pomurje
Sem jih v življenju nekaj osebno spoznal. Res ne prav veliko, so pa vsi od teh moteni. Beri oprani z religijo. Nemogoče se je družit z njimi, ker je v njihovih glavah islam stalno prisoten.
Aja, še tole, dejansko oni držijo distanco od nas nevernikov in se nočejo družit z nami več, kot je nujno potrebno.
Sem isto "nevern" kot ti. Par muslimanov poznam in niti en ni zatežen ali imel odklonilen odnos do moje "nevere".
Očitno sem spoznal bolj normalne muslimane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.680
-420
113

msenjur

Koliko islamistov osebno poznaš in se družiš z njimi? Ali pa vsaj, koliko muslimanov poznaš in se družiš z njimi?

ne vem, koliko jih poznam, jih ne sprasujem po njihovi veri, na wc pa ne skilim v njihov pisoar.

po priimkih sodec in koreninah je verjetno tudi kaksen musliman. se nikoli mi noben ni omenjal alaha, mi pametoval zaradi nasega nacina zivljenja, ipd...

tko da, imej ti fobijo pred ekstremisti, teroristi, obicajne muslimane pa lahko mirno na kafe povabis ali jih pac pustis miru, kot vse ostale nepoznane. kar na pocez obsojat vseh pa pac ne mores.

da so vsi debilni, samo zato ker so muslimani, tud ne mores rect. veliko muslimanov je namrec na fakultetah, doktorjev, raziskovalcev... ni islam samo hezbolah in hamas.

evo, teh 5min instrukcij Spoznavanja druzbe ti pa senkam. :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.466
15.453
113
Je, če so vsi pripadniki rase nosilci debilizmov in/ali nasilja. :evil:
:valjamse::aplauz:

Drži ampak baje niso vsi ljudje z Bližnjega Vzhoda, Afrike, in še mnogo drugih koncev sveta pripadniki iste rase, če se pa osredotočimo na vero pa tudi niso vsi enaki in niso vsi pripadniki islama nosilci debilizmov ali nasilja, baje obstajajo tudi taki, ki povsem normalno živijo svoje življenje. :fredi: