Stroški za avto v leto 2019

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
866
113
Je vsaj rablenga kupu? K to je banja, servisi pocen, ulaufan pa to. K sam ga zih ni prou ulaufal, to sam Fritz zna, garant.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Treba je priznati, da se da na alterju vsaka tema zasrati. Mene je zanimalo, če bodo slovenski rezultati stroškov z vozilom primerljivi z nemškimi, ki jih najdemo na ADAC-ovi strani. Očitno iz te moke kruha ne bo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Nekaj let star C5. Da se razumeva. A zdej si pa popenu, k sem si drznil krogce pošinfat, ne me smejat. Audi sploh A6 je precenjena kahla. Vsak pol cenejši Superb ga nese ko šus. Keš je pa tvoj, tko da ne jokat. In men zelo visi dol, kaj ti voziš. Mi pa ni jasno, kako se ljudje odločijo med krogci in zvezdo, ker krogci so sam preoblečen Ubervagen, zvezda.... od E dalje pa nekaj povsem drugega. In seveda si ne delam utvar, da je C5 boljš od A6, sam za 3x dražjo škatlo bi pričakoval, da bo vsaj blizu Mece, pa je zelo daleč od tega, pač kahla reda Superb.
:aplauz:
Takim znalcem se je treba samo priklonit.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Treba je priznati, da se da na alterju vsaka tema zasrati. Mene je zanimalo, če bodo slovenski rezultati stroškov z vozilom primerljivi z nemškimi, ki jih najdemo na ADAC-ovi strani. Očitno iz te moke kruha ne bo.
Ne bodo, ker ni take izgube vrednosti, ker pri nas se kupujejo le tri leta stari ulaufani hohwagni ;).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in RoMeX

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
ko gledam v raznih skupinah, mece vozijo vis prej kot klobučarji..tale s klobuki je stara 20 let in več. mal priokusa je da je dosti nepismene čefurjadi na meci - tudi novih. Ne vem kako je v grupah audi in bmw..verjetno pa podobno. Pač eni si kupujejo status, z avtom to hitro narediš, vsaj navideznega.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Tale tema ima potencial za najbolj debilno v zgodovini foruma. Gremosiudemerit.press
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
zakaj bi si meril, sej se vidi na zunaj..nekdo ki ima novo bajto, je tudi bolje oblečen, in ima tudi novejši avto. Če je bajata dražja, večja, je vse ostalo dražje večje. Kaj bi ti meril? Zavist? :evil:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Teli tvoji okvirji izgleda so ti res breme... To je miselnost revežev in malomescanov, preskok se pa naredi, ko imaš toliko, da ni nobene potrebe se delati, kot da imaš, ker... Imaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino in Najbolji

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Kurca tisto česar nima in hvali kar sam vozi. Torej, ravno tisto kar očita lastnikom "uberwagnov".
Ajde, citat..... Kje sem kurcal ubervagen....mislim, da sem prej krogce. Ubervagna ti je pa kolega postavil točno tja kjer v resnici je, ljudski avto.
 
Nazadnje urejeno:

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Kupil maja pri 270.000km do danes +20.000km. Vložil sem cca 300 evrov (velik servis že anrejen, vložil sem v podvozje, sileni, puše, končniki, zavore...), 200 evrov me je prišlo zavarovanje in cestnina, stroški goriva 1000 evrov. Ni poceni, ampak brez avta, če hočeš na kak izlet, v trgovino al k zdravniku ga pač moraš met, razen za tiste k ma 2 min.stran bus postajo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
če se hoče resna tema glede stroškov je treba nastavit pravila tja vpisvat samo podatke ter potem ločena tema kjer je komentira te podatke.
po možnosti čimbolj enotni podatki katere se vpisuje. magar naj tisti kogar to zanima določi kaj se gleda pa se 2021 pogleda

tole je pač merjenje tiča
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
Teli tvoji okvirji izgleda so ti res breme... To je miselnost revežev in malomescanov, preskok se pa naredi, ko imaš toliko, da ni nobene potrebe se delati, kot da imaš, ker... Imaš.
Kakšni okvirji, kakšno breme.. ni ga. Ampak ponavadi je tako, da eni majo eni pa nimajo in pri večini se tudi navzven vidi. So izjeme, ampak redke in gre bolj za vaške posebneže v obe strani. Lokalno je en milijonar (bil na lestvici pred časom tisti 100 najbogatejsših v slo) nazven mu teka nebi pripisal, samo stacka za hčero, nič si prav ne privošči vsaj tako izgleda, drka pa zaposleni če vozi kdo rabljen avto višjega cenovnega razreda (sam si ga "ne upa" privoščit). pač takšne imamo. Posebneže. Z okvirji.

Sama si napisala da vse butaš novo in ne najcenejše in to se verjetno tudi vidi navzven, tudi ko si nov avto k novi bajti pripeljala. Tako pač to je. Nobenih okvirjev ampak logika.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
cappy sej smo ugotovili, da ni razlik v stroških (med rabljenim in novim) ne glede na class avta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
pa ne me zajebavat zdaj, gledam sedmice za par k€ in bom tožu alter za zavajanje če ne bodo stroški na ravni cliota!!!
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Saj stroški so enaki, samo pojmi kot so kasko, servis, gume imajo različen pomen, predvsem pa velik razpon. So bile že teme s 100 stranmi na to temo, pa je končna ugotovitev vedno faušija.