Počelo je

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Saj še vedno velja da je maksimum dovoljen - lahko pa pelješ manj - pač prilagodiš hitrost razmeram (dež, prometna konica ipd.).

Pa dobr, soncno vreme, ni guzve. Ce js loh pelem 200, pa sm obupn voznik recimo, zakaj nek ultra super duper, ne zmore vsaj 130?
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2012033005766887

Citat:
Minulo sredo okoli pol devetih zvečer je 68-letni voznik osebnega vozila iz Maribora vozil iz smeri Ptujske ceste v Mariboru. V bližini trgovskega centra Mercator je zavil čez dvojno neprekinjeno ločilno črto v levo v smer parkirnih prostorov. S tem je zaprl pot 30-letnemu vozniku motornega kolesa iz Dravskega Dvora, ki je trčil v desni bok osebnega vozila. Voznik motornega kolesa se je hudo poškodoval. Voznika osebnega vozila bodo kazensko ovadili...
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Citat:
Sedemdesetletnega voznika motornega kolesa znamke BMW, ki je vozil iz Radeč proti Sevnici, naj bi po dosedanjih ugotovitvah v levem ovinku pričel prehitevati voznik rdečega tovornega vozila s pripetim priklopnim vozilom, namenjenim za prevoz osebnih vozil. Pri zaključevanju prehitevanja naj bi motorista priklopno vozilo oplazilo.

Motorist je izgubil nadzor nad motorjem in padel, hudo poškodovanega pa so ga reševalci odpeljali v celjsko bolnišnico, so sporočili iz novomeške policijske uprave.

Verjetno je bil motorist "prehiter"........
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Oz sploh ni vedel, da je za njim in ko je kamion bil vzporedno, se ga je ustrašil. Skratka, vse se poklapa. Kamionistu je dokurčilo BIG time in jaz ga popolnoma razumem. Najbrž je hotel noret, ko se tako rado napiše.
bonk.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38


in ti ga popolnoma razumeš. upam da ga ne opravičuješ.

z temi kamijonđajami za prevoz avtomobilov sem že imel težave
ko so prazni pičijo debelo čez omejitve.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Da se pohvalim...fasal sem 300E/150€ kazni in še tri kazenske točke ker sem divjal 68km/h po nenaseljenem(zunaj naselja) delu Tržaške, Občina Vrhnika. Čestitko so mi poslali danes iz Vrhnike...Redarji seveda. A ima še kdo izkušnje z temi mrhovinarji?
Lahko dam fotko gor sam je vsa čudna motna....ma škoda tako lep motor in še lepšega človeka dajat v tej tehniki gor :-D
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To so imeli v avtu nastavljeno?
Verjetno se tu nima smisla loviti s pritožbo/ugovor/zahteva za sodno varstvo, so "samo" 3 pike in 150 eur.

Pokaži, kje so te ujeli.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Ponavadi je tam mal naprej od bivšega IUV-ja. Malce nazaj od križišča, kjer se zavije k servisu Molk. Rdeč clio je tam kr stalnica.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To so imeli v avtu nastavljeno?
Verjetno se tu nima smisla loviti s pritožbo/ugovor/zahteva za sodno varstvo, so "samo" 3 pike in 150 eur.

Pokaži, kje so te ujeli.

če se kaj vidi ne vem...
1462750-Jazdivjam.jpg
 

Priponke

  • 1462750-Jazdivjam.jpg
    1462750-Jazdivjam.jpg
    31,8 KB · Ogledi: 195

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
150€ je za 1000km in še kaj zraven
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne se sekirat, si jo dobro odnesel, verjamem pa da nisi navdušen, ko te dobijo na takšnem mestu, kjer ni neke ogroženosti za ostale.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik slako pravi:
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To so imeli v avtu nastavljeno?
Verjetno se tu nima smisla loviti s pritožbo/ugovor/zahteva za sodno varstvo, so "samo" 3 pike in 150 eur.

Pokaži, kje so te ujeli.

če se kaj vidi ne vem...

imam dve podobni sliki če te kaj potolaži.....
grims-1.gif
Najbrž ga ne potolaži kaj preveč, vsaj mene ne bi.
frown-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
ne vem zakaj bi me potolažila tuja nesreča in dejstvo da živimo v policijski državi :-(

a so tvoje kaj boljše kakovosti? moja še za na zid ni :-(
pa tako lep motor... o vozniku škoda izgubljat besed :-D
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Naslednjič se z motorjem postavi cca 2m za radar, bodi brez čelade, v rokah pa drži svojo tablico, da bodo vedeli kam poslat sliko. Kolegu naroči, naj se pelje 70kmh mimo...
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.233
313
83
Za te radarje - mestne - je dobr če imaš familijo: fotra, mamo, sestro, brata, vsi z izpitom. Motor napiši na mamo, greš na AMZS po dovoljenje za vožnjo motorja v tujini, kar te stane par EUR. Pol bo pa mama dobila položnico, fino je če nima A kategorije:), bingo je pa če je še kak lažji invalid. Pol pa samo ugovor da je vozil eden od sorodnikov, pa ne pove kateri:), da je ona kupila motor ker je bila CBR1000rr takrat ful ugodna in da ji je rdeča barva ful všeč, pa da itak nima izpita ampak ga je pa takrat mislila delat in si je najprej motor kupila, pol ji je pa denarja zmanjkalo za izpit, pa da tisto gor na sliki definitivno ni ona, ker ji First usnjen leder itak ni všeč in bi ona imela rdečega, pa še invalid je in motorja sploh ne more vozit:), pa da je bila takrat v službi na MNZ, kar potrjuej izpisek službene ure. Pa si vedno zmagal, samo ustavit te ne smejo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Motorno kolo je lahko registrirano le na osebo, ki ima kategorijo A.
Oziroma se vpiše uporabnik s kategorijo A = ki v tem primeru prejme album s položnico.

Sodišče pa seveda ni naivno pri teh stvareh, so se že kar usposobili. Takim pravljicam še v vrtcu ne verjamejo, kaj šele na sodišču.

Ugovor mora biti resen in utemeljen.

p.s.
če pa se prekrški ponavljajo, pa se motor tudi odvzame...