Planet Golob

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.195
9.275
113
Mislim, da odvzem socialnih prispevkov staršem zaradi nešolanja otrok v OŠ nima pravne podlage pa morda še kaj drugega od predlogov dolensjkih županov tudi ne.
Ima pa marsikaj drugega, pa se ne izvaja. Ti pa woke kle spet pride prav, čeprav je problem mnogo širši, kot si lahko predstavljaš.
 

dask

Majstr
21. sep 2023
350
376
63
Potem, pa zakone spremenit!
Če bi se izvajali sprejeti, bi bilo čist ok. Osnovno šolanje je obvezno, gradbeno dovoljenje je obvezno, kraja tujega zemljišča in stvari je kriminal, registracija avta in vozniško dovoljenje so obvezni pa še je tega v zakonih. Zakaj se jaz jebem že leto in pol z idioti na upravni za en ****** nadstrešek, pa nisem še niti enega temelja postavil, cigan ima pa postavljeno na tujem zemljišču in z ukradenim materialom v enem tednu? Bullshit so vse spremembe zakonov in bluzenje raznih skupin, ker vse imamo. Razen jajc.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.116
15.012
113
Ima pa marsikaj drugega, pa se ne izvaja. Ti pa woke kle spet pride prav, čeprav je problem mnogo širši, kot si lahko predstavljaš.
Tudi tisti drugi del ob izvajanju ne bi popolnoma rešil zadeve, bi se pa vsaj malo premaknilo na bolje, to pa ja. In za en del nereševanja te problematike je woke miselnost nedvomno krivec saj zaradi tega naša aktualna vlada tudi pomisli ne, da bi šla zadevo reševati kot se spodobi ampak bodo delali tako ko vidiš.
Seveda, problem je zelo široke narave ampak zavračati vpletenost woke miselnosti zaradi katerega je treba uboge cigane pustiti pri miru še bolj kot v času Drnovška pa ne moreš izključiti. Woke debilizmi seveda niso krivec za vse kar je narobe na temu svetu ampak marsikje pa se (negativno) kaže vpliv te mentalitete.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.575
5.955
113
Ja, ampak otroci so še vedno zanemarjeni, nesocializirani, v neurejenih bivalnih razmerah. V obvezni šoli bi potem samo nemir delali.

Bivališče. Črna gradnja brez izolacije, vode, elektrike. Oba starša brez službe, oče v več kazenskih postopkih zaradi nasilništva in kriminala.

To je učbeniški primer komu bi morali otroka vzeti in dati v rejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.552
2.419
113
Disleksija.
Ja kaže se tudi v izražanju in pisanji.
Toliko tistim, ki TU - na ALET-ju - pravijo, da mene! ne razumejo - pismeno izražanje.
Zelo težko se je sprijazniti z pomankljivostijo, ki te ovira v družbi.
Prijatelji ALTER-aši, ne bodite nesramni. Za svojega otroka greste takoj papirje delat. V naših časih tega ni bilo mogoče odkriti niti dobiti olajševalno okolnost!
 
2. okt 2007
3.699
2.152
113
Disleksija.
Ja kaže se tudi v izražanju in pisanji.
Toliko tistim, ki TU - na ALET-ju - pravijo, da mene! ne razumejo - pismeno izražanje.
Zelo težko se je sprijazniti z pomankljivostijo, ki te ovira v družbi.
Prijatelji ALTER-aši, ne bodite nesramni. Za svojega otroka greste takoj papirje delat. V naših časih tega ni bilo mogoče odkriti niti dobiti olajševalno okolnost!

ta dislekcija z leti mene vedno bolj hebe. Hvala bogu za spell checkerje.... za kakšno odločbo pa sem že prepozen :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N