Planet Golob

jello

Guru
22. sep 2008
9.930
3.757
113
Kaj so si pa s tabo v vojski pomagali? Ti bi bil za v parlament. Prvo popolnoma napačno definiraš problem, ker te tema niti toliko ne zanima, da bi se seznanil s trenutno situacijo, hkrati pa nimaš rešitve, kar kompenziraš z nabijanjem splošnih, ponarodelih, všečnih izkrivljenih resnic, polresnic ali enostavno izmišljotin. Da ne rečem kaj hujšega. In to ponoviš vsakič ko kaže da bi kdo postregel z odgovorom ali bognedaj tebi namignil da podaj rešitev.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.181
9.260
113
Najlaži je za šankom rečt, da je treba najt sistemsko rešitev za nevzgojeno in za življenje neprilagojeno mladino, ko je treba dat konkretne predloge ven, pridemo pa do vojske in ciganov...
Sicer pa po mojih izkušnjah z najstniki lahko rečem, da je neprilagojenih manj kot se zdi.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.218
2.615
113
Reitev je da Tinca pove jebacu, ta pa veleumno razloži kako bi moralo biti in da sedaj se bo pa to rešilo in spremenilo. :)
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.093
2.703
113
Lublana
Obišči stran
10%

O teh odločbah sem danes prvič slišal. Po ogledu prispevka sem ugotovil, da bi jaz verjetno v času mojega šolanja v OŠ in srednji šoli lahko dobil kar nekaj odločb. Ali bi to bilo bolje ali slabše zame pa nikoli ne bomo vedeli.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.388
5.929
113
blizu močvirne prestolnice
Ksz
Medtem pa en ki se ima za pravičnika spušča na osebni nivo in sprašuje koliko otrok ima nekdo. Pa kaj ga to zanima, mogoče se je prostovoljno odločil ali pa ima zdravstvene težave.
Ja, vsak ima lahko mnenje o učiteljih. Pozablja se da so tisti ki so sedaj v penziji bili eni od krivcev, saj niso hoteli v penziji in so tisti, ki so hoteli med učitelje enostavno šli drugam. To je cela generacija ki je šla po svoje.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.534
10.001
113
O teh odločbah sem danes prvič slišal. Po ogledu prispevka sem ugotovil, da bi jaz verjetno v času mojega šolanja v OŠ in srednji šoli lahko dobil kar nekaj odločb. Ali bi to bilo bolje ali slabše zame pa nikoli ne bomo vedeli.
pa pazi, s tem da kaksne normalne šole na periferijah teh odločb skoraj ne poznajo. pol ves kolk je teh posebnežev v "civiliziranih" centrih
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.534
10.001
113
vse ukinit, in uniforme uvest, in nekaj rigoroznih pravil v šoli pa reseno. kot smo ugotovili so starši doma zatajili, odg. bo moral prevzeti sistem.