Zakaj sem drugorazredni državljan kljub dobri službi in lastniški nepremični?

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.121
1.334
113
Jaz sem zate (ja samo zate) 10 min namenskega casa porabil. Da bi ti pokazal pot do resitev problema. Ostalo je pa reakcija na iskanje novih problemov in ne resitev
Pozabil si da sem jaz poklical in bil pri večini teh "strokovnjakov" za zaščitno opremo in pri večini celo bil na lokaciji.

Vsi imajo kataloge zaščitne obutve več proizvajalcev in različnih modelov. Lahko naročijo - traja.
Ampak potem pa mene sprašujejo kateri mi bi lahko bili prav ?!? Prišel sem v specializirano trgovino in jim jaz morem pravit kateri bi bil prav ?!????
Ja Mejduš kaj pa jaz vem kakšne so razlike med modeli in kaj tiste različne številke in črke pomenijo - pa saj v Sloveniji moraš biti expert če hočeš kaj dobit.

Po drugi strani pa kontaktiram prodajalca iz Nemčije iz onega linka. Mu v chatu obrazložim problem in mi takoj ve povedati v čem je težava.
In priporoča rešitev. Preverim in res tisti ponujeni modeli omenjajo tudi mojo težavo z čevlji...
Kot kaže ni problem v obutvi ampak "expertih" v trgovinah.

Zdaj za vikend pa grem delat test. V tujino iskat te zaščitne čevlje pa da vidim če bo isto kot pri nas.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.121
1.334
113
Dej sam zrihti to in pejt na usposabljanje. Ne se na minornih zadevah zatikat
Kaj tocno pa misliš da delam ?

Opisujem problem do katerega pa sploh nebi smelo priti.
In postopek reševanja.


Ker trenutno sem po tej zaslugi izgubil že 40 šolskih ur.Oziroma 32 normalnih.
V kolikor pa bi se zanašal še na "njihov" urnik pa bi lahko dodal še izgubljenih 10 šolskih ur.
Kar pomeni da bom konc naslednjega tedna "zaključil" šolanje po pogodbi. Pa ne na dober način.

Kot kaže ni tako "minoren".

Lp
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.775
1.484
113
Notranjska
Kaj tocno pa misliš da delam ?

Opisujem problem do katerega pa sploh nebi smelo priti.
In postopek reševanja.


Ker trenutno sem po tej zaslugi izgubil že 40 šolskih ur.Oziroma 32 normalnih.
V kolikor pa bi se zanašal še na "njihov" urnik pa bi lahko dodal še izgubljenih 10 šolskih ur.
Kar pomeni da bom konc naslednjega tedna "zaključil" šolanje po pogodbi. Pa ne na dober način.

Kot kaže ni tako "minoren".

Lp
Moje mnenje je da ti gledaš na zadevo precej napačno, vse to iskanje smatraš kot nebodigatreba. Jaz sem 15 let kupoval čevlje sam, ker tisti v podjetju so bili samo za u kanto. Obutev kupuješ zase in to težko prek spleta, zadevo je potrebno sprobat. Mislit kako ti bo nekdo nekaj serviral je zame iluzorno. No če ti bo una zadeva prav prišla ok vendar takole kupovat sem skeptičen.