Zakaj sem drugorazredni državljan kljub dobri službi in lastniški nepremični?

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.122
1.334
113
Jaz sem zate (ja samo zate) 10 min namenskega casa porabil. Da bi ti pokazal pot do resitev problema. Ostalo je pa reakcija na iskanje novih problemov in ne resitev
Pozabil si da sem jaz poklical in bil pri večini teh "strokovnjakov" za zaščitno opremo in pri večini celo bil na lokaciji.

Vsi imajo kataloge zaščitne obutve več proizvajalcev in različnih modelov. Lahko naročijo - traja.
Ampak potem pa mene sprašujejo kateri mi bi lahko bili prav ?!? Prišel sem v specializirano trgovino in jim jaz morem pravit kateri bi bil prav ?!????
Ja Mejduš kaj pa jaz vem kakšne so razlike med modeli in kaj tiste različne številke in črke pomenijo - pa saj v Sloveniji moraš biti expert če hočeš kaj dobit.

Po drugi strani pa kontaktiram prodajalca iz Nemčije iz onega linka. Mu v chatu obrazložim problem in mi takoj ve povedati v čem je težava.
In priporoča rešitev. Preverim in res tisti ponujeni modeli omenjajo tudi mojo težavo z čevlji...
Kot kaže ni problem v obutvi ampak "expertih" v trgovinah.

Zdaj za vikend pa grem delat test. V tujino iskat te zaščitne čevlje pa da vidim če bo isto kot pri nas.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.122
1.334
113
Dej sam zrihti to in pejt na usposabljanje. Ne se na minornih zadevah zatikat
Kaj tocno pa misliš da delam ?

Opisujem problem do katerega pa sploh nebi smelo priti.
In postopek reševanja.


Ker trenutno sem po tej zaslugi izgubil že 40 šolskih ur.Oziroma 32 normalnih.
V kolikor pa bi se zanašal še na "njihov" urnik pa bi lahko dodal še izgubljenih 10 šolskih ur.
Kar pomeni da bom konc naslednjega tedna "zaključil" šolanje po pogodbi. Pa ne na dober način.

Kot kaže ni tako "minoren".

Lp
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.775
1.484
113
Notranjska
Kaj tocno pa misliš da delam ?

Opisujem problem do katerega pa sploh nebi smelo priti.
In postopek reševanja.


Ker trenutno sem po tej zaslugi izgubil že 40 šolskih ur.Oziroma 32 normalnih.
V kolikor pa bi se zanašal še na "njihov" urnik pa bi lahko dodal še izgubljenih 10 šolskih ur.
Kar pomeni da bom konc naslednjega tedna "zaključil" šolanje po pogodbi. Pa ne na dober način.

Kot kaže ni tako "minoren".

Lp
Moje mnenje je da ti gledaš na zadevo precej napačno, vse to iskanje smatraš kot nebodigatreba. Jaz sem 15 let kupoval čevlje sam, ker tisti v podjetju so bili samo za u kanto. Obutev kupuješ zase in to težko prek spleta, zadevo je potrebno sprobat. Mislit kako ti bo nekdo nekaj serviral je zame iluzorno. No če ti bo una zadeva prav prišla ok vendar takole kupovat sem skeptičen.
 

B81

22. jul 2007
35.987
9.921
113
Vrtovec ne velja lih za enega neposobnega, tako da to njeovo sporočilo ni nič novega
...sicer o tem govorijo vsi, ki imajo kaj pojma.Simič pa pove, da se glede na to, da se je golob naprej vprašal, kaj čejo njemu nižji davki, zdaj nima smisla pritoževat. ker se je naprej vedelo - in to je glavno sporočilo. Ne jamrat, ker smo vedeli vnaprej, kako bo z obdavčitvami.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.122
1.334
113
Moje mnenje je da ti gledaš na zadevo precej napačno, vse to iskanje smatraš kot nebodigatreba. Jaz sem 15 let kupoval čevlje sam, ker tisti v podjetju so bili samo za u kanto. Obutev kupuješ zase in to težko prek spleta, zadevo je potrebno sprobat. Mislit kako ti bo nekdo nekaj serviral je zame iluzorno. No če ti bo una zadeva prav prišla ok vendar takole kupovat sem skeptičen.
Ja žal res vzamem to kot nebodigatreba ker zame to dejansko je. Še posebej zato ker bi se lahko vse normalno rešlo če bi na začetku izvajalec sodeloval z mano. In ja to me raz***. Ker v kolikor se šolanje nezaključeno konča vem da je ves moj trud (ni ga bilo malo) in denar šel v luft.

Smem vprašati če si slučajno ugotovil kje se najbolj spoznajo na zaščitno delovno obutev in kje je največja izbira ?
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.077
1.307
113
Sori, ne bi rad bil nesramen, ampak po hitrem prebiranju tvojih prispevkov mi ni nic jasno. Ce prav razumem si brezposeln, na zavodu, kot iskalec zaposlitve, pri tem bi te zavod izobrazil dodatno ce bi imel šolnce? Hkrati pa cakas operacijo? Zavod naj bi šolnce plačal? Al kje je problem?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.518
2.566
113
še v SLO - ampak komaj
Problem je, da brez šolencov ne more nastopiti (ne sme v obrat) šolanja in da mu je izvajalec šolanja zagotovil, da bo nabavil šolence.
Zataknilo se je, ker Andrej živi na veliki nogi, pa še k.. eee palce ma velike. Šolencov ni za dobiti, če pa že, tako tiščijo, da niso za imeti cel dan na nogi.