Kako si tepen ko oddajaš stanovanje

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Potem si človek pač omisli rožo. Tako, da ne raste prehitro, da ne bo prevelik intelektualni napor in ne prevelika motnja za družino in okolico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Ne podtikaj ker ti ne gre. To boš ti povedal, jaz za razliko od tebe nikoli in nikdar nisem nikomur sugeriral koliko česa. Raje postrezi z nasveti s področij na katerih imaš bogatih nula kilometrine.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ne podtikaj ker ti ne gre. To boš ti povedal, jaz za razliko od tebe nikoli in nikdar nisem nikomur sugeriral koliko česa. Raje postrezi z nasveti s področij na katerih imaš bogatih nula kilometrine.

Še vedno mi nisi citiral kje sem jaz komu kaj sugeriral ali svetoval glede otrok. Še en zategnjen butl, ki se je zajebal :)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
V praktično vseh postih od tistega o dopustu pri kolegih s tremi mulci dalje.

Lepo da si se podpisal.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
V praktično vseh postih od tistega o dopustu pri kolegih s tremi mulci dalje.

Lepo da si se podpisal.

Predlagam da si urediš pregled na psihijatriji in povej da imaš preganjavico, že od Janše ven, da te vsi preganjamo in ti sugeriramo. Pa naj ti splošni napiše na napotnico "nujno" ali vsaj "hitro".
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Jaz komentiram tvoje poste, torej dejanja, ti pa mene osebno (pošiljaš na psihiatrijo). Kaj naj rečem? Saj menda znaš bolje?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Jaz komentiram tvoje poste, torej dejanja, ti pa mene osebno (pošiljaš na psihiatrijo). Kaj naj rečem? Saj menda znaš bolje?

Pošiljam te na psihijatrijo ker vidiš in komentiraš "moje" poste ki jih ni, ki so namišljeni in obstajajo zgolj v tvoji bogi bolani glavi. Zato gre. Ne gre bolje, to je dejstvo. Vem da ne razumeš, zato pa upoštevaj moj nasvet (res je, tokrat ti svetujem) in ti bodo pomagali. Nihče ne pravi da bo uspeh viden takoj, včasih je treba tablete tudi do nekajkrat zamenjati, tudi doziranje zna biti problem v štartu.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Poln si nasvetov kako naj ostali vzgajajo svoje otroke in kako ne skrbijo za njih. In seveda ponovno si zamudil priložnost da bi žaljivke zadržal zase. Ko bi bil vsaj duhovit, tako si pa samo patetičen.
 

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
262
385
63
Poln si nasvetov kako naj ostali vzgajajo svoje otroke in kako ne skrbijo za njih. In seveda ponovno si zamudil priložnost da bi žaljivke zadržal zase. Ko bi bil vsaj duhovit, tako si pa samo patetičen.
Sploh veš, kaj pomeni patetičen?

patétičen -čna -o prid. (ẹ́)
pretirano navdušen, pretirano vznesen: patetičen govor; patetična deklamacija / spregovoril je s patetičnim glasom; patetično vedenje / patetičen slog pisem / patetičen človek
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
A mr.snick je tvoj odvetnik, ti pa moj? Tako kot me ti ne rabiš branit pred nikomer, jaz ne rabim nikomur pojasnjevat zakaj se mi tvoj izpad zdi patetičen (milo rečeno).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Prav moram se pofočkati, da potrdim nek teoretičen, v praksi pa posmeha vreden scenarij... Fiktivni ali kaki dohodki so me spravili v visji razred. Enga samo, žal...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
No, pa saj štekaš, da to vpliva samo na presežni dohodek, ki pade v ta dohodninski razred, ne?

To je en tak bavbav, ki je na sred votel, okrog kraja ga pa (skoraj) nič ni...