Planet Golob

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.223
5.525
113
in ravno ta vecer, ko je bil na tekmi, bi se vse to resilo. cela katastrofa, ker ga ni bilo, pa tok dogovorov so sindikati pripravili za podpisat... res skoda. zdej bojo pa pac stavkal do nadaljnega. :(

Saj itak se ne bi nič zmenili, pa še zamenjavo je našel. Bo imel malo podaljšanega vikenda.

 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.790
5.715
113
tina sasa doncic golob.jpg
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
sm hotu it v nemcijo! no, pa zdej ne grem, k nimam trave pokosene, k je cel teden dez padal! da noujo govorl, "lejga k lufta okol, doma pa zarascena zelenica!"
Ti nisi predsednik vlade. Če bi teb Tinca zlagala posodo v pomivalca in trapala bedarije je eno in tvoja stvar, če pa to počne v imenu predsednika vlade je pa to nekaj povsem drugega in ne več samo njegova stvar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
MSenjur se verjetno veseli, ne zanima ga,da taisti minister skriva svoj denar v drugi državi

nobeno presenecenje. se ni bilo postenega cloveka v politiki. to so šoki za vas, k mislite, da so postenjakarji v politki. postenjakar se ne ukvarja s politiko, ima polno drugega, bolj koristnega dela.

Ti greš lahko v nemčijo. Ker boš šel ti v nemčijo, pa ne bo šlo zraven tebe še 10 varnostnikov, pa tajnica, pa... ;)

aja, zdej so varnostniki problem. sem mislu, da je problem v moralni drzi...

vsak najde nekaj, kar mu ustreza, a ne?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
Ti nisi predsednik vlade. Če bi teb Tinca zlagala posodo v pomivalca in trapala bedarije je eno in tvoja stvar, če pa to počne v imenu predsednika vlade je pa to nekaj povsem drugega in ne več samo njegova stvar.

ja, ampak, ali nima PV drugih ljudi zato, da se ukvarjajo s tem? kaj zaboga bi bilo drugace, ce bi ostal doma in po tv lapal, da resujejo zadeve in da bo vse ok?

pa glede na to, kok ga eni tezko gledajo in poslusajo, bi pricakoval veselje, da se je umaknil z par dni, da bojo imeli mir.
 
  • Haha
Reactions: Matey

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
jih ima in vsi so super sposobni, kar so dokazali v teh dveh letih...

no, ampak se ne pogovarjamo o kvaliteti, ker to ze poznamo. si pa lahko priznamo, da tale izlet ni bil noben izpad postopkov.

Potem pa najbolje, da odstopi. Bo imel ves čas na temu svetu za izpolnjevati vse Tinine fantazije.
je ze veckrat povedal, da tega filma ne boste videli. potrpite se 2 leti, pol pa itak pride nov odresenik. al pa isti, kot sam skoz pravi, da bo 2 mandata mel.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.444
1.012
113
Obišči stran
nobeno presenecenje. se ni bilo postenega cloveka v politiki. to so šoki za vas, k mislite, da so postenjakarji v politki. postenjakar se ne ukvarja s politiko, ima polno drugega, bolj koristnega dela.



aja, zdej so varnostniki problem. sem mislu, da je problem v moralni drzi...

vsak najde nekaj, kar mu ustreza, a ne?

Kaj je s tabo? Sem lepo napisal, da če bi šel kot predsednik geni ni težav. Danes, pa to ni higiensko, ker za njegov dopust plačam jaz. Tako ali drugače.

In potem so volilci desnice ovce lol
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
Kaj je s tabo? Sem lepo napisal, da če bi šel kot predsednik geni ni težav. Danes, pa to ni higiensko, ker za njegov dopust plačam jaz. Tako ali drugače.

In potem so volilci desnice ovce lol

sej geni je tudi drzavna. posredno si tudi takrat placeval za njegove izlete. sam takrat ni bil pv, pa te ni motilo.
 
  • Haha
Reactions: Matey

guardy

Guru
3. avg 2007
8.444
1.012
113
Obišči stran
sej geni je tudi drzavna. posredno si tudi takrat placeval za njegove izlete. sam takrat ni bil pv, pa te ni motilo.

Ti si res usekan, majkemi. Tudi če je geni državni je šel takrat SAM na dopust. Sedaj gre z njim XX ljudi, katere plačujemo davkoplačevalco dodatno, da gre tvoj ljubljeni vodja lahko na dopust.

Ampak vidim da ste vsi levaki isti, tako da sem opravil na to temo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
Ti si res usekan, majkemi. Tudi če je geni državni je šel takrat SAM na dopust. Sedaj gre z njim XX ljudi, katere plačujemo davkoplačevalco dodatno, da gre tvoj ljubljeni vodja lahko na dopust.

Ampak vidim da ste vsi levaki isti, tako da sem opravil na to temo.

no sej pravim. se bojim kaj bo, ko bo šel na letni dopust poleti, ko bo šla cela delegacija za 14 dni...

ljubljeni vodja ja... hahaha... pri nas ni tako kot pri vas, ko je izbrani samo en in edini. zarad mene, če golob jutri odleti, se ne bom prav nič sekiral, verjemi.