Planet Golob

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.884
9.092
113
ja, ampak, ali nima PV drugih ljudi zato, da se ukvarjajo s tem? kaj zaboga bi bilo drugace, ce bi ostal doma in po tv lapal, da resujejo zadeve in da bo vse ok?

pa glede na to, kok ga eni tezko gledajo in poslusajo, bi pricakoval veselje, da se je umaknil z par dni, da bojo imeli mir.
PV ima tudi ljudi, ki mu povedo, kako se obnašat. In garantiram ti, da jih boli glava od Tincinih prismodlarij.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.884
9.092
113
sej geni je tudi drzavna. posredno si tudi takrat placeval za njegove izlete. sam takrat ni bil pv, pa te ni motilo.
Ti pa ne ločiš med podjetjem v državni lasti, ki ustvarja dobiček in plačuje v malho in direktnimi stroški, ki se porabljajo iz proračuna. Ja, zaradi protokola je tudi privat lajf PV za davkoplačevalce drag in ja, PV mora imeti tudi privat življenje, samo je pa vseeno treba gledat na to, kaj bleka tvoja izbranka po instagramu, še posebno če imaš pol javnega sektorja na štrajku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jello

Guru
22. sep 2008
9.754
3.605
113
Ti pa ne ločiš med podjetjem v državni lasti, ki ustvarja dobiček in plačuje v malho in direktnimi stroški, ki se porabljajo iz proračuna. Ja, zaradi protokola je tudi privat lajf PV za davkoplačevalce drag in ja, PV mora imeti tudi privat življenje, samo je pa vseeno treba gledat na to, kaj bleka tvoja izbranka po instagramu, še posebno če imaš pol javnega sektorja na štrajku.
Ko se je pahor kot predsednik pačil na družabnih omrežjih sem bil prepričan, da nižje ne gre, pač neozdravljiv patološki narcis, čeprav je narod nasplošno to ne samo toleriral, ampak celo nagrajeval (na lestvicah popularnosti in volitvah). Z golobom in sponzorušo smo dobili pahorja na steroidih.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.884
9.092
113
Pahor se je vsaj samo pačil in sem in tja bedarijo ustrelil, z miško malo in spojlerjem Bonda na primer. Ni pa pustil eni znani sponzoruši, da kroji delo PV. Nutrije, medvedki, zakon o zaščiti živali pa še kaj. Zacopani geek v poznih srednjih letih je to peljal na povsem nov poden.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.192
5.487
113
Pahor se je vsaj samo pačil in sem in tja bedarijo ustrelil, z miško malo in spojlerjem Bonda na primer. Ni pa pustil eni znani sponzoruši, da kroji delo PV. Nutrije, medvedki, zakon o zaščiti živali pa še kaj. Zacopani geek v poznih srednjih letih je to peljal na povsem nov poden.

Pahor je vsaj opravljal svoje delo. Vabil tuje državnike in imel neko diplomacijsko igro. Je šel na fuzbal - ampak je takrat se srečal z Putinom in Abramovičem. Obiski tujih državnikov so se kar vrstili...

Sedaj pa smo nekje pozabljeni. Še domet Pircove je nekje max žegnanje motorjev.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.754
3.605
113
Vsakič ko bi se moral kot predsednik oglasiti ali podati mnenje je bil tiho. In hkrati zamudil prav vse priložnisti ko bi bilo bolje modro molčati. In iz načeloma resne funkcije naredil posmeha in prezira vredno nastopaštvo.

Ali se naš houdre sreča s slovaškim planšarjem je bolj stvar protokola in higiene. Predstava za plebs, brez vsebine.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.192
5.487
113
Kdor molči vsem odgovori. Že tako, so ga proglašali, da je best friend z Janšo - čeprav je bil iz vrst SDja.

Pri politično razklanem narodu na naše in vaše je bila to najboljša poteza.

Sedanja garnitura pa delat selfije, da se vidi kaj obkrožujejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.077
3.410
113
Vsakič ko bi se moral kot predsednik oglasiti ali podati mnenje je bil tiho. In hkrati zamudil prav vse priložnisti ko bi bilo bolje modro molčati. In iz načeloma resne funkcije naredil posmeha in prezira vredno nastopaštvo.
dobro so te opral.

Pirc Musar je pa fajn ker ni tiho ko je treba javno povedat da je vesela, da smo prijatelji s Hamasom.
Pa, da je razočarana če se komu kje prikažejo "skrajni desničarji", ko pride do romskega ali migrantskega nasilja pa ... nihče ne ve kje je Pirc Musar.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.754
3.605
113
Kot sem rekel, pahor je postavil standarde (poglobil jamo) zdaj ko se še musarca pači na motozboru pa jokate.

Glede pranja tokrat vlagam kvizkota, izkoriščam priložnost in modro molčim.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.948
2.163
113
Pahor je vsaj opravljal svoje delo. Vabil tuje državnike in imel neko diplomacijsko igro. Je šel na fuzbal - ampak je takrat se srečal z Putinom in Abramovičem. Obiski tujih državnikov so se kar vrstili...

Sedaj pa smo nekje pozabljeni. Še domet Pircove je nekje max žegnanje motorjev.

Je Pirčeva sploh še živa?

Boljšega predsednika kot je bil Pahor, Slovenija ne bo več imela.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.754
3.605
113
Kdor molči vsem odgovori. Že tako, so ga proglašali, da je best friend z Janšo - čeprav je bil iz vrst SDja.
Kako priročno, ko imamo za vsako priložnost pri roki pregovor, pardon izgovor (namesto metra žvečilni gumi). Če je pahor odgovarjal z molkom, le komu je potem odgovarjal nekdo ki je istočasno histerično izkozlaval po 200 tvitov na dan.
 

B81

22. jul 2007
34.984
9.269
113
Na plalnetu pravijo, da zdravniki niso mogli oddat podpisov, ker sistem e-podpisi pod emilijo ze 14 dni ne deluje.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.038
2.468
113
Kdo ugane kdo je bil predsednik KS Kromberk, ki je odločno nasprotoval asfaltiranju makadama na Ravnico, klanec kjer je danes šla Dirka.po Sloveniji? Verjetno ker bi ga motil vsak dodaten avto mimo hiše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe