Planet Golob

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.762
5.711
113
kdor ima frizuro za bilo katero opcijo, mah... mrbit bi kaj drucga bili sposobni ocenjevati, če bi radio nazaj uvedli namesto TVja. Sam tisto tudi preveč lahko moti. kaki glas ima kdo, pa govorno napako... Bere pa danes itak več nihče ne... Le kako bi rešili to zagato, da bi ti tisti, ki vzklikajo "vsebina", iskali vsebino.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.762
5.711
113
Sprenevedas se. Vredu je, se ena brez vsebine. Lajanne pa privzgojeno.

Pa... vsebina je v bistvu edina stvar, ki je na alterju nepomembna, ko pridemo do politike. Vazno je kako izgleda, kako gleda, svojega mnenja po definiciji nobeden nima - vse poti vodijo h kucanu, jansi, partizanom,...

Moje mnenje glede njenega politicnega udejstvovanja je, kako je, in je irelevantno za bistvo problema, ki sem ga zdele izpostavila, lahko ti pa garantiram, da nanj ne vplivata njena frizura in stas. Kamoli pedigree, ki sploh ne vem, kaki naj bi bil glede na pomen besede.

Lahko reces, da lajam. Pa to niti ni tok zalostno kot to, da ima moj lajez vec vsebine kot tvoji komentarji o pomanjkanju vsebine.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Pa... vsebina je v bistvu edina stvar, ki je na alterju nepomembna, ko pridemo do politike. Vazno je kako izgleda, kako gleda, svojega mnenja po definiciji nobeden nima - vse poti vodijo h kucanu, jansi, partizanom,...

Moje mnenje glede njenega politicnega udejstvovanja je, kako je, in je irelevantno za bistvo problema, ki sem ga zdele izpostavila, lahko ti pa garantiram, da nanj ne vplivata njena frizura in stas. Kamoli pedigree, ki sploh ne vem, kaki naj bi bil glede na pomen besede.

Lahko reces, da lajam. Pa to niti ni tok zalostno kot to, da ima moj lajez vec vsebine kot tvoji komentarji o pomanjkanju vsebine.

Pusti ti Alter, midva debatirava a ni res. Neverbalna komunikacija je vecina komunikacije. Javna podoba, ki jo kaze je jadna. Ni energije, ni moci, ni prepričljiva, zbegana, medla je. Tako kot njena celostna medijska podoba. Se stranka je selektivno posilja nokoli, sanso so ji morali dati, ipak je poslanka, ne rabijo še ene Dominike. Najrajši sedi z Romano, ker je najbolj blaga do nje. Tudi pogosto potujeta skupaj iz Frankfurta/Bruslja. Drugace pa poglej si njene kanale. Poskuša, trudi se jezditi na kampanji drugih popularnih oseb, strank. Penetracije do naroda nima, kaj šele politika. Do nedavnega je ni bilo nikjer. Vseeno ji je bilo, razen, ko so iskali komentar, novinarji. Pa ne iz Bruslja, temveč iz Strasburja, ker tam je rajši. Ne vem pa kaj ji bolj pase 15k buto plus prihodkov ali neposredno udejstvovanje v EU politiki. A zrebava. Vem da prepoznave/vpliva nima v sirsi evropski srenji. Sanso je imela, lahko pa sama v kakšnem intervjuju pove kaj vec.

Se pravi mnenja nimas, se pa palis na mastne lase pa messy bun. Garantiram, da ti meni ne moreš nič garantirati. Butasta nisi, če sta pa v sorodu se razumem, se vendo ne vem zakaj selektivno branje razumevanje napisanega.

Grem po posodico briketov, da bos lahko spala ponoči pa manj lajala. Je pa zanimivo, kako nekdo sam sebi pripne znacko vsebine, a niti v enem postu je ne navede.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in B81

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.762
5.711
113
Se pravi mnenja nimas,

? Ce se oglasim, imam vedno mnenje... Tebe je socer zaobšlo, pa nic nepricakovanega...

Grem po posodico briketov, da bos lahko spala ponoči pa manj lajala. Je pa zanimivo, kako nekdo sam sebi pripne znacko vsebine, a niti v enem postu je ne navede.

? Drugic... Nisem si pripela vsebine, samo vecjo od tvoje. Svet razlike...
P.s.
Imamo ze po drugih temah, bolj ali manj relevantnih za tematiko, dovolj mnenj glede moje diete. To je ta visokoopevana vsebina...
 

B81

22. jul 2007
35.050
9.316
113
Je kdo pomislil da računalnikov ni in se dobavljajo lepo počasi zato taki razpisi... Da jih v miru pripeljejo
ČE PA SO JIH SLIKALI V SKLADIŠČUUUUU.

btw. Jabe menda tegs zgoraj nisi vzela kot napad na žensko populacijo v politiki. Dejstvo je, da je pač bila neurejena in da ljudje tega niso navajeni - kar se pa vsebine tiče pa ama vsi komentatorji zanjo govorijo enako, zdaj pa še kot izgleda res bere iz tablice, kar je kar neka sramota... če imajo politiki pred seboj papir in si pišejo, tudi zgleda čudno, ampak na papirju ne moreš bit povezan s svojim teamom, ki namesto tebe govori.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.789
5.715
113
Sešteto 1 + 1 = kdo pri zdravi pameti je volil svobodnjake + kdo pri zdravi pameti stopa iz avtomobilov sredi avtoceste.
Nekateri so stopali tudi pred avtomobile na avtocesti.

20210929 protesti avtocesta.png