Planet Golob

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Dobro jutro vsem državljanom:cheer:

Alter kot Alter, predvidljiv kot vedno

Peščica uporabnikov, ki predstavljajo SDS- vo bistvo -trda, vulgarna linija, kvazi intelektualna, vsegliharsko-spravna, vsem je pa lastna agenda-mi lahko, ne pljuvajte po našem božanstvu.

Na drugi strani pa dva-trije uporabniki, ki se poskušajo sramežljivo upirati buldožerski mašineriji, ampak so zmeraj znova žalostno povoženi, seveda z "argumenti", potegnjeni od se ve kje, ampak so vsezveličavni.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Pozabili napisat "Oglas plačal Robert Golob"


Ko belo na črnem dokažejo, da pri sosedih vse ceneje, nam servirajo članek, kako se pri nas cedi med in mleko, ker Hrvati hodijo k nam nakupovat. Bolano hinavsko početje pernatega in njegovih murgeljskih medijev. Na kozl mi gre ob teh svobodnjakih, res.
Po mojem skromnem mnenju je za Hrvate Slovenija bližje kot Avstrija ali Italija. Gotovo si pa ti mnenja, da so hrvaški kupci, ki so jih intervjujali na parkiriščih trgovskih centrov, plačani igralci. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: nacek in Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
To je modus operandi trenutne oblasti. Ljudstvo počasi ugotavlja, da so jih spet peljali žejne čez vodo, javnomnenjska podpora zaradi neizpolnjevanja obljub pada, zato so pri Svobodi začeli provocirati druge z upanjem, da bodo pridobili odziv, potem pa s prstom kazali, poglejte, kakšni so pa oni. Zelo se bojijo Logarja in na vse načine ga je potrebno v javnosti povezovati z Janšo. Ker neizmeren strah pred Janšo je pri njihovih volilcih velik motivator.

Tudi koalicijski stranki sta v težavah, znotraj SD se grdo gledajo, Levica je včeraj na kongresu ugotavljala, da so se pomehkužili in niso več tako agresivni, kot pričakuje del njihovih članov.
Kakšna nesramnost, da se podpredsednika Janševe stranke povezuje z Janšo. :bonk:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kar se Petrovca tiče, sem pa argumentirano sesul bizija, pa lahko še tebe. Če je še tak pravni in penološki strokovnjak, nima še vedno nikakršnih kompetenc za dajanje psihiatričnih diagnoz, kar psihopatska motnja vsekakor je. In moja teza je, če lahko vsak laik (ja, na psihološko psihiatričnem področju je Petrovec laik) daje diagnoze, zakaj ne bi še jaz kot laik dal diagnoze vašemu šefu?
Nič me nisi sesul, pametnejši pač odneha. Ti pa nikoli ne odnehaš.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska
Dobro jutro vsem državljanom:cheer:

Alter kot Alter, predvidljiv kot vedno

Peščica uporabnikov, ki predstavljajo SDS- vo bistvo -trda, vulgarna linija, kvazi intelektualna, vsegliharsko-spravna, vsem je pa lastna agenda-mi lahko, ne pljuvajte po našem božanstvu.

Na drugi strani pa dva-trije uporabniki, ki se poskušajo sramežljivo upirati buldožerski mašineriji, ampak so zmeraj znova žalostno povoženi, seveda z "argumenti", potegnjeni od se ve kje, ampak so vsezveličavni.
Lej če ti predvidevaš, da smo tule sami SDSovci potem tebi res ni pomoči. Lahko se slepiš kolikor hočeš in iščeš linijo najmanjšega odpora ampak na koncu se vse sešteje.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.915
558
113
iz slotecha

Golobova vlada želi izboljšati volilni sistem?​


Gregor P :: danes, 09:53:27​


Vlada RS je te dni izdala zanimiv poziv oz. spletni vprašalnik državljanom: "pomagajte izboljšati slovenski volilni sistem."


Vaše mnenje šteje.

S spletnim posvetovanjem na temo načrtovanih ustavnih sprememb, povezanih z volilnim sistemom, želimo ugotoviti, kaj vam je pomembno pri volitvah in pri posameznem volilnem sistemu.

Vabimo vas, da izpolnite spletni vprašalnik, ga delite s prijatelji, sorodniki in znanci ter prispevate k široki razpravi o spremembi volilnega sistema.

Sodelujte in povejte svoje mnenje.


Sam sumim, da gre bolj v smer izpeljave online volitev (oz. i-volitev); lahko pa da pripravljajo tudi kakšen malo bolj avtoritaren sistem za večno vladanje
>:D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.824
10.505
113
kod Džej-Zija
Nič me nisi sesul, pametnejši pač odneha. Ti pa nikoli ne odnehaš.
Ti si prijavil, da je tip imel opravka z dovolj psihopati, da da diagnozo. Kar je seveda eklatanta oslarija.

Ampak po tvoji logiki, ker sem imel jaz v življenju opravka z dovolj psihotiki (ja, osebne izkušnje), lahko potem aktualnega premiera proglasim za psihotika. Zakaj pa ne? Saj je dovolj skregan z realnostjo. Recimo kontejner --> hotel. Če to ni skregano z realnostjo, ne vem, kaj je.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: bizi, cappy in 8888

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Ni si težko zapomnit stvari, ki jih uporabniki tu gor napišejo.

Tudi tvoje nebuloze gredo dobro v uho in nekje ostanejo. In jih bom vedno znova privlekel ven, ko boš pametoval o kulturi.
Ti kar, ker ti je to očitno zgornji domet političnega in družabnega udejstvovanja.:cool:
V realnosti se pa stvari precej drugače odvijajo..
Kar se tiče mojih "nebuloz", so pa kar ekvivalent resnici, seveda pa nekoliko prilagojene uporabniški populaciji tukaj.. :evil:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.068
6.879
113
Sicer ne vidim povezave s tvojim komentarjem in mojim oglašanjem, vidim pa, da bi ti mogoče prav prišlo, če bi si poiskal pomoč...nekaj ni čisto OK. Seveda je to moje osebno mnenje.
Ne mislim se pa spuščati v polemike o državni politiki z izrazito pristranskim državnim uslužbencem, ki je za povrh v službi pri organu, ki si je zaradi svojega delovanja pod vplivom prejšnje vlade prislužil precej negativnih ocen, tako ali drugače.
Za polemiko mores tud kaj argumentiranega napisat. In tok kok ste meli vsi polna usta kaj vse bo, se uresnicuje samo se vecje enoumje brez kogarkoli ki bi kaj naredil.

pa letos bom tok ddpo-ja placal da bom svojo, tvojo pa se kako placo pokril. In zato mam razlog da sem kriticen do tebe in tvojih na oblasti.

zdej pa delat, robert je bil jasen
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Za polemiko mores tud kaj argumentiranega napisat. In tok kok ste meli vsi polna usta kaj vse bo, se uresnicuje samo se vecje enoumje brez kogarkoli ki bi kaj naredil.

pa letos bom tok ddpo-ja placal da bom svojo, tvojo pa se kako placo pokril. In zato mam razlog da sem kriticen do tebe in tvojih na oblasti.

zdej pa delat, robert je bil jasen
Torej ti samo lahko čestitam za lep dobiček, od katerega boš plačal davek, ki bo pokril "najine "plače"...potem je bila izjava PV o ugodnem poslovnem okolju čisto na mestu..:cheer:
Tako, da mi ni jasno, odkod razumnemu človeku pade na pamet, da kritizira to oblast? razen, če je politično opran?

Pa še nekaj, da zmanjšam tvojo superiornost okoli plač pa še česa-ko si ti risal z lulčkom po pesku in sanjal, da boš ali policaj ali pa mogoče pilot, sem jaz že krepko delal v privat firmah in odvajal davke, pa tudi samoprispevke, da si se lahko ti izšolal in dobil pogoje za to, kar si (ali pa nisi, kaj pa vem). To sem napisal zato, ker si me izzval, drugače mi za te stvari dol visi...vsak po svoje.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ti si prijavil, da je tip imel opravka z dovolj psihopati, da da diagnozo. Kar je seveda eklatanta oslarija.

Ampak po tvoji logiki, ker sem imel jaz v življenju opravka z dovolj psihotiki (ja, osebne izkušnje), lahko potem aktualnega premiera proglasim za psihotika. Zakaj pa ne? Saj je dovolj skregan z realnostjo. Recimo kontejner --> hotel. Če to ni skregano z realnostjo, ne vem, kaj je.
Ti si očitno psihotike iskal v otroških vrtcih, če neko šaljivo primerjavo označiš za psihotično. :bonk:Raje tako označuj izjave, kako se hladna državljanska vojna spreminja v vročo. Da ne boš pisal, da so to domoljubne izjave, ki spadajo v svobodo govora. :jok:
 
  • Haha
Reactions: mosseero

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.068
6.879
113
Torej ti samo lahko čestitam za lep dobiček, od katerega boš plačal davek, ki bo pokril "najine "plače"...potem je bila izjava PV o ugodnem poslovnem okolju čisto na mestu..:cheer:
Tako, da mi ni jasno, odkod razumnemu človeku pade na pamet, da kritizira to oblast? razen, če je politično opran?

Pa še nekaj, da zmanjšam tvojo superiornost okoli plač pa še česa-ko si ti risal z lulčkom po pesku in sanjal, da boš ali policaj ali pa mogoče pilot, sem jaz že krepko delal v privat firmah in odvajal davke, pa tudi samoprispevke, da si se lahko ti izšolal in dobil pogoje za to, kar si (ali pa nisi, kaj pa vem). To sem napisal zato, ker si me izzval, drugače mi za te stvari dol visi...vsak po svoje.
Poglej ocitno je da nimas pojma kaj pises. Poslovno okolje v sloveniji je slabo. Za dve leti naprej ne vem kaki bodo davki, kake bodo obdavcitve, industrija ima probleme z energenti in so posledicno nekonkurencni tujcem, upravne enote ne opravljajo dela in blokirajo zaposlovanje tujcev oz jim ne urejajo dovoljenj, nekontrolirano se obljublja denar za socialne transferje in ne spodbuja dela, itd. Zato pac ne more biti zadovoljen nihce razen ljudi kot si ti ki ali nimas pojma ali pa imas direktne koristi od tega da imamo neoperativno vlado.

kaj si ti placeval pa kaj nisi mi je vseeno. Zelel sem ti samo povedati da jaz sam sebe pokrivam kot javni usluzbenec. Pa se to se pocasi zakljucuje in bo tega izleta v JU konec. Tvoj omiljeni vodja pa bo se nek2 zblokiral namesto da bi 3 in 4 projektirali.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
ne pozabimo kje je imel ekskluzivo naš ptič da je obogatel v državni firmi.