Planet Golob

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Objavil si nekaj....česar kontexta ali nisi razumel.....ali pa ne poznaš!

Poznaš levo ozadje te besedne igre?

Jaszt bi rekel da te še Hojs scat pelje z IQjem....
Ti si pa res referenca za razlaganje pomenov, ozadij in končno ocenjevanja, kdo koga pelje scat ali kamorkoli že.

Malo se raje zamisli nad seboj in svojim obnašanjem, ( vsaj tukaj na forumu, v živo verjetno ni nič drugače), ker že res dolgo nisi več najstnik, vsaj telesno ne, umskega napredka pa v vsem tem času ni bilo zaznati.

Spet žalim..in to same take modele, ki so grozno občutljivi na žalitve, ker sami pa res niso taki..:valjamse:
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.071
1.011
113
Recimo predsednik vlade, ki je na okoli 700. mesta? Pred njim pa okoli 690 dohtarjev.
Bo moral pa še kakšno naduro naredit, al pa vikend dežurstvo (ali tri).
Kot sem že n-krat napisal: dajmo ukinit (prepovedat) dežurstva. Bo jo plače zdravnikov v trenutnku nižje. In bo premije blizu vrha. Saj ima večino v parlamentu, pa Mesec bi bil tudi za.
Hm, le zakaj se tega ne lotijo?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.825
10.505
113
kod Džej-Zija
Vaš šef tole pravi o svojem prvem letu vladanja:
»Pogovarjamo se s civilno družbo, z obeh polov, s tistimi, ki so demonstrirali prej, in s tistimi, ki demonstrirajo danes. Od vseh pa zahtevamo isto – spoštljiv dialog. Kdorkoli se je pripravljen spoštljivo pogovarjati, je dobrodošel na vladi
No, ti, dragi Svobodnjak, si absolutno nasprotje tega, kar govori tvoj šef. Nesramen, žaljiv in predvsem s pozicije moči prav pezdetsko vzvišen.

Pa niti ne razumem čisto dobro, od kod temelj za to samovšečnost. Rezultatov nimate, ljudstvo se vam že neprikrito posmehuje v faco. Res morate biti zaverovani vase, da se vas nič ne dotakne. Temu se reče tudi izgubljen stik z realnostjo.

Če Petrovec o mindsetu prejšnje vlade mirno reče, da so "poteze vlade psihopatske, v skladu z osebnostjo vodje", si bom jaz drznil napisati, da temu izgubljenemu stiku z realnostjo vaše vlade mirno lahko rečemo psihotične.
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
To se tudi jaz sprašujem..bo treba kaj ukreniti?

Pravzaprav si pa nisem vzel čas za brezplodno pregovarjanje z nekaj userji, ki še visijo na tem forumu, ampak sem vam serviral novico o poteku drugega tira proti Kranju, ki je pa zanimivo nobeden od dežurnih tukaj ni komentiral? Pa tak halo in vrišč je bil nekaj časa nazaj, kljub pojasnilom tistih, ki nekaj vemo o tem..
Tudi Erikson je prikladno tiho..ni novica, ki bi vzburjala nasprotnike vlade?
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Vaš šef tole pravi o svojem prvem letu vladanja:

No, ti, dragi Svobodnjak, si absolutno nasprotje tega, kar govori tvoj šef. Nesramen, žaljiv in predvsem s pozicije moči prav pezdetsko vzvišen.

Pa niti ne razumem čisto dobro, od kod temelj za to samovšečnost. Rezultatov nimate, ljudstvo se vam že neprikrito posmehuje v faco. Res morate biti zaverovani vase, da se vas nič ne dotakne. Temu se reče tudi izgubljen stik z realnostjo.

Če Petrovec o mindsetu prejšnje vlade mirno reče, da so "poteze vlade psihopatske, v skladu z osebnostjo vodje", si bom jaz drznil napisati, da temu izgubljenemu stiku z realnostjo vaše vlade mirno lahko rečemo psihotične.
Vidim kup žalitev, ki si jih natrosil v pezdetski poziciji nemoči..to je modus operandi tako imenovane desnice pri nas, ki nekaj delajo narobe, v isti sapi pa to isto očitajo drugim.
In končno, kdo si ti "mossero", da si upaš postaviti nasproti Petrovca in si drzneš napisati antitezo njemu? Pa ne , da imaš grandiozno motnjo, ki jo kompenziraš s pisanjem svojih resnic po tem forumu in si nato predstavljaš, da si pomemben?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.505
6.247
113
Seveda je bil halo in vrisc. Ceneje je par bajt podret, ampak hvala bogu so krajani drmr zagnal... Ni problem par bajt podret v imenu "visjega dobrega", beri razlastitev, problem bi bil pa to prav cajt naredit, ker evropski denar ima rok... 18 ali 19 milijonov bo zdaj vec, ampak 2. tir pa bo, ne da bi podirali... Ce bi bili pa takrat tiho,... no saj se ve, ce si tiho, nimas nic proti.

Kalbo se je enkrat pridusal, koliko je ovir, pa sem mu rekla, da ce jih ne bi bilo, bi se vsepvprek haralo, kot je bil tu prvotni namen, tako da malo cajta traja, ampak na koncu se pa nekak konsenz najde. In tu je isto. Ce zdajle ne bi Orehek in Kranj z njimi sel pokonci, potem se zdajle nobeden se bo sprenevedal, da to ni bila opcija.

Pa ne leti na to vlado ali pa prejšnjo ali pa tocno dolocenega posameznika, ker se vedno nekdo najde nekje v enkem ooosu. Tonje pac modus operandi. Malo se proba, ce pa ne gre skozi (beri je orenk kontrarevolt), potem se pa prilagodi, ce je treba. Ampak, bemti bogale, vedno je pa treba probavat meje in iti malo čez, da se ve kje so.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Svobodnjak in nacek

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.825
10.505
113
kod Džej-Zija
Vidim kup žalitev, ki si jih natrosil v pezdetski poziciji nemoči..to je modus operandi tako imenovane desnice pri nas, ki nekaj delajo narobe, v isti sapi pa to isto očitajo drugim.
In končno, kdo si ti "mossero", da si upaš postaviti nasproti Petrovca in si drzneš napisati antitezo njemu? Pa ne , da imaš grandiozno motnjo, ki jo kompenziraš s pisanjem svojih resnic po tem forumu in si nato predstavljaš, da si pomemben?
Prav upal sem, da boš kaj takega spisal in demonstriral natanko to, kar sem napisal, da si. Če si dejansko nekakšen funkcionar stranke, bi se te morala stranka sramovat. Si popolno nasprotje vsega, kar obljubljate. Nisi prvi, ki vidi žalitev v vsakem nastavljanju ogledala.

Kar se Petrovca tiče, sem pa argumentirano sesul bizija, pa lahko še tebe. Če je še tak pravni in penološki strokovnjak, nima še vedno nikakršnih kompetenc za dajanje psihiatričnih diagnoz, kar psihopatska motnja vsekakor je. In moja teza je, če lahko vsak laik (ja, na psihološko psihiatričnem področju je Petrovec laik) daje diagnoze, zakaj ne bi še jaz kot laik dal diagnoze vašemu šefu?

P.s. Nihče ni taka avtoriteta, da si ne bi smeli drzniti dvomiti vanj in njegovo izvajanje.
P.p.s. Očitno sem dovolj pomemben, da ti vedno znova stopam na žulj in izzovem žolčni odziv, nevreden nekakšnega funkcionarja.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.500
5.675
113
Pozabili napisat "Oglas plačal Robert Golob"


Ko belo na črnem dokažejo, da pri sosedih vse ceneje, nam servirajo članek, kako se pri nas cedi med in mleko, ker Hrvati hodijo k nam nakupovat. Bolano hinavsko početje pernatega in njegovih murgeljskih medijev. Na kozl mi gre ob teh svobodnjakih, res.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.762
3.482
113
Erikson, pomoje ti iz riti, v čigavi pač si ne slišiš prav veliko, če pa že, pa samo gospodarjeve prebavne težave, ki so zadnje čase kar pogoste in smo jih na žalost deležni tudi drugi državljani v obliki driske po kom. kanalih.
Kako pa kaj gneča na urgencah? čudežno izginile, ker ima gospodar druge domislice na sporedu?
Popolnoma podpiram našega gospodarja in, da bi mu njegova Tina še dolgo pripravljala svoje kulinarične presežke, ki bodo v trebuščku Gospoda Goloba sprožali cunami užitkov ,
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Seveda je bil halo in vrisc. Ceneje je par bajt podret, ampak hvala bogu so krajani drmr zagnal... Ni problem par bajt podret v imenu "visjega dobrega", beri razlastitev, problem bi bil pa to prav cajt naredit, ker evropski denar ima rok... 18 ali 19 milijonov bo zdaj vec, ampak 2. tir pa bo, ne da bi podirali... Ce bi bili pa takrat tiho,... no saj se ve, ce si tiho, nimas nic proti.

Kalbo se je enkrat pridusal, koliko je ovir, pa sem mu rekla, da ce jih ne bi bilo, bi se vsepvprek haralo, kot je bil tu prvotni namen, tako da malo cajta traja, ampak na koncu se pa nekak konsenz najde. In tu je isto. Ce zdajle ne bi Orehek in Kranj z njimi sel pokonci, potem se zdajle nobeden se bo sprenevedal, da to ni bila opcija.

Pa ne leti na to vlado ali pa prejšnjo ali pa tocno dolocenega posameznika, ker se vedno nekdo najde nekje v enkem ooosu. Tonje pac modus operandi. Malo se proba, ce pa ne gre skozi (beri je orenk kontrarevolt), potem se pa prilagodi, ce je treba. Ampak, bemti bogale, vedno je pa treba probavat meje in iti malo čez, da se ve kje so.
No lepo, da si se oglasila z relativno treznim komentarjem, čeprav je v njem zaznati kar nekaj lokalnih plašnic ( zakaj imam občutek, da te ta gradnja tira na nek način tangira?)
Ko se je razgrnil projekt, oz. recimo mu sploh zamisel gradnje tega tira, je bil seveda po zaslugi nekaterih "dobromislečih" razbobnan med ljudmi najbolj invaziven in najbolj neugoden za lokalno prebivalstvo potek trase. Seveda je zato prišlo med ljudmi do "vstaje", širjenja neresnic in podobnega, nobeden pa ni hotel slišati, da obstajajo tudi zamisli o drugih trasah ipd.."dobromisleči" so seveda nato zaradi tega dobili vse termine na vseh kanalih, kjer se je lahko neomejeno pljuvalo čez vlado, predstavljalo svoje videnje resnice ipd..

Ker menim, da si "samo" dobrodušna gospodinja, žena in mati, ki ji je prvenstveno nadvse važna dobrobit primarne in sekundarne družine, si ti bom dovolil dati en poduk, to je, da se na takih stvareh, kot je recimo gradnja tega tira, tudi ali pa samo preizkuša politična moč oz. po domače, boj za oblast s strani določene politike.

Tega se pa poraženci na zadnjih volitvah (in referendumih) dobro zavedajo in jim ni nič sveto, tudi lastni sodržavljani ne.
 
  • Haha
Reactions: Matey
Pozabili napisat "Oglas plačal Robert Golob"


Ko belo na črnem dokažejo, da pri sosedih vse ceneje, nam servirajo članek, kako se pri nas cedi med in mleko, ker Hrvati hodijo k nam nakupovat. Bolano hinavsko početje pernatega in njegovih murgeljskih medijev. Na kozl mi gre ob teh svobodnjakih, res.
hodijo tudi zaradi nabora izdelkov (različna tržišča), ni samo cena. In tudi to ni tako masovno da bi opravičevalo naše nakupe v tujini. Se popolnoma strinjam s tabo
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
ampak sem vam serviral novico o poteku drugega tira proti Kranju, ki je pa zanimivo nobeden od dežurnih tukaj ni komentiral? Pa tak halo in vrišč je bil nekaj časa nazaj, kljub pojasnilom tistih, ki nekaj vemo o tem..
Tudi Erikson je prikladno tiho..ni novica, ki bi vzburjala nasprotnike vlade?
alenka da nas ne bodo za nos.png


Oh moj dragi Svobodnjak, spet se sprenevedaš. Daj se pozanimaj, kdo je pošiljal okoli traso čez Orehek. In kdo bo koga za nos. Tukaj si poglej:

 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Pozabili napisat "Oglas plačal Robert Golob"


Ko belo na črnem dokažejo, da pri sosedih vse ceneje, nam servirajo članek, kako se pri nas cedi med in mleko, ker Hrvati hodijo k nam nakupovat. Bolano hinavsko početje pernatega in njegovih murgeljskih medijev. Na kozl mi gre ob teh svobodnjakih, res.
predvsem zagrebcani masovno hodijo testirat nove avtomobile v brezice :D

Mi smo prvič prišli sem v trgovino, nikoli še nismo bili," pravi prva sogovornica. "Prišli smo testirat nov avto. Odločili smo se, da gremo na avtocesto, da pridemo v Brežice. Marsikaj se sliši. Če smo že tu in gremo na kavo, smo prišli mimogrede pogledat še, kakšne so cene," pa razlaga še ena od mimoidočih.