Planet Golob

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.071
1.011
113
Ne vem, glede na lestvico najbolj plačanih v državi ne bi rekel.
Kakšna lestvica?

Najbogatejših Slovencev? Dvomim, da je kak zdravik gor.
Najvišjih plač v državi? Jih šišajo vsi direktorčki celega kupa firmic.
Najvišjih plač v javnem sektorju? To pa že. Ampak kdo bi jih pa na tej lestvici lahko prehitel? Čistilka Mojca, hišnik Haso al tajnica Tanja?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Tudi sicer provladni novinarki kritizirata pobalinske odločitve Golobove vlade in ugotavljata, da se Golob obnaša enako kot Janša.

Obe sogovornici ocenjujeta, da je bila ukinitev dneva spomina na žrtve komunističnega nasilja, ki ga je Golobova vlada ukinila tik pred proslavo, preveč brutalna. V načinu, kako je bil ta dan spomina ustanovljen in kako odpravljen, ne vidita bistvenih razlik.
"Meni se je zdela ta poteza celo malo pobalinska, da so na tak način to odpravili, predvsem pa gre za nek preizkušen recept, kako spraviti ob živce šefa opozicije, in to jim je uspelo, ker seveda predvidevaš, da bo šel v svojih reakcijah zelo daleč, uspehe pa žanješ ti, tudi v obliki javnomnenjske podpore," poudarja Tjaša Slokar Kos.
Katja Šeruga opozarja, da so ideološki boji razvojno škodljivi: "Ta zgodba se je meni zdela popolnoma neprimerna za leto 2023 na način, kako se je odvila na obeh straneh."
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Ne samo Jenull, tudi Nika Kovač je razočarana nad Golobom.


Jo pa nekatere stvari tudi skrbijo. Kot primer je ponudila poskus vpeljave Zakona o zavodih: "Z njim bi lahko politično odstavljali direktorje javnih zavodov." Še ena za Inštitut 8. marec nesrečna zgodba pa je tudi zgodba brezplačnih šolskih kosil. "V koalicijski pogodbi so se zavezali k brezplačnim kosilom za vse otroke, zdaj pa je težava v letošnjem letu zagotoviti 10.000 takšnih kosil za revne otroke, ki so zaradi slabega zakona izpadli iz cenzusa za brezplačne obroke," opozarja in dodaja, da je to zaskrbljujoče.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.221
1.043
113
Kakšna lestvica?

Najbogatejših Slovencev? Dvomim, da je kak zdravik gor.
Najvišjih plač v državi? Jih šišajo vsi direktorčki celega kupa firmic.
Najvišjih plač v javnem sektorju? To pa že. Ampak kdo bi jih pa na tej lestvici lahko prehitel? Čistilka Mojca, hišnik Haso al tajnica Tanja?
Al pa kretenček ljubiteljček doktorjev Jurek

Kolk direktorjev v slovenskih družbah pa ima 20K€ na mesec? Malo je direktorjev z tolk €, tudi v najboljših firmah ne, maš pa izjeme kot je Colarič v Krki.
 
Al pa kretenček ljubiteljček doktorjev Jurek

Kolk direktorjev v slovenskih družbah pa ima 20K€ na mesec? Malo je direktorjev z tolk €, tudi v najboljših firmah ne, maš pa izjeme kot je Colarič v Krki.
no no no..tudi bobi ne vleče slabih par, pa recimo gen -i kolk je že piđoni vlekel na mesec, hse, pa pred leti je mel Vrisk tam18k na mesec samo plače, kje so še nagrade....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.621
113
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
A si pozabu da je sef rekel da boste delali in komentirali rezultate? Rezultatov ni torej je cas da greste delat. Pol se pa oglasaj
Sicer ne vidim povezave s tvojim komentarjem in mojim oglašanjem, vidim pa, da bi ti mogoče prav prišlo, če bi si poiskal pomoč...nekaj ni čisto OK. Seveda je to moje osebno mnenje.
Ne mislim se pa spuščati v polemike o državni politiki z izrazito pristranskim državnim uslužbencem, ki je za povrh v službi pri organu, ki si je zaradi svojega delovanja pod vplivom prejšnje vlade prislužil precej negativnih ocen, tako ali drugače.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Par razgrajačev, volilcev in sedanjih ministrov Svobode je delo policistov res ocenjevalo negativno.

Večina Ljubljančanov pa je bila zadovoljnih, da so policisti poskrbeli za red ter varnost državljanov in premoženja. Ter gostov iz celotne EU.

Sicer pa slišim, da znova iščete generalnega direktorja policije.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kakšna lestvica?

Najbogatejših Slovencev? Dvomim, da je kak zdravik gor.
Najvišjih plač v državi? Jih šišajo vsi direktorčki celega kupa firmic.
Najvišjih plač v javnem sektorju? To pa že. Ampak kdo bi jih pa na tej lestvici lahko prehitel? Čistilka Mojca, hišnik Haso al tajnica Tanja?
Recimo predsednik vlade, ki je na okoli 700. mesta? Pred njim pa okoli 690 dohtarjev.
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Erikson, pomoje ti iz riti, v čigavi pač si ne slišiš prav veliko, če pa že, pa samo gospodarjeve prebavne težave, ki so zadnje čase kar pogoste in smo jih na žalost deležni tudi drugi državljani v obliki driske po kom. kanalih.
Kako pa kaj gneča na urgencah? čudežno izginile, ker ima gospodar druge domislice na sporedu?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Sicer ne vidim povezave s tvojim komentarjem in mojim oglašanjem, vidim pa, da bi ti mogoče prav prišlo, če bi si poiskal pomoč...nekaj ni čisto OK. Seveda je to moje osebno mnenje.
Ne mislim se pa spuščati v polemike o državni politiki z izrazito pristranskim državnim uslužbencem, ki je za povrh v službi pri organu, ki si je zaradi svojega delovanja pod vplivom prejšnje vlade prislužil precej negativnih ocen, tako ali drugače.

pa sej se z nikomer ne spuščaš v polemike
kar počneš tule je to, da žališ tiste, ki niso na partijski liniji

ene bolj direkt, druge po ovinkih, ampak to je vse kar počneš na alterju odkar si zamenjal nick
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.191
1.681
113
40
Saj to ne more obstat..

1685817830828.png
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
pa sej se z nikomer ne spuščaš v polemike
kar počneš tule je to, da žališ tiste, ki niso na partijski liniji

ene bolj direkt, druge po ovinkih, ampak to je vse kar počneš na alterju odkar si zamenjal nick
A daj no..saj se mi prav smilite, večne žrtve. Kako vas je že mislec Hojs poimenoval, vas "drugače misleče"?
Fbjc356XoAI8M-5.jpeg