Ogrevan volan aftermarket

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Si bom kar tole temo sposodil:

Delam spisek kaj mora imeti naslednji avto - in se je zataknilo pri gretju prestavne ročice. A mogoče kdo ve iz glave kateri ima? Ker mi je pač izločilni kriteriji …
?
A to zastarelo tehnologijo boš kupoval? Pravi avti imajo knofe.
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Si bom kar tole temo sposodil:

Delam spisek kaj mora imeti naslednji avto - in se je zataknilo pri gretju prestavne ročice. A mogoče kdo ve iz glave kateri ima? Ker mi je pač izločilni kriteriji …
Nov avto bo z ročnim menjalnikom. Pa kje jih najdete :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Kako ne ročni menjalnik?? Ne bom jaz avtomat kupoval - poglej sosednjo temo.
Pa tud na avtomatu je treba kar naprej nekaj po ročki - pa D, pa P, pa N, da menjalnik ne trpi, pa ne šalta kot je treba …. ne bo mene imela tehnika v šahu!
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: tony, Gonzo in B81

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Kako ne ročni menjalnik?? Ne bom jaz avtomat kupoval - poglej sosednjo temo.
Pa tud na avtomatu je treba kar naprej nekaj po ročki - pa D, pa P, pa N, da menjalnik ne trpi, pa ne šalta kot je treba …. ne bo mene imela tehnika v šahu!
Ti si pa sploh za cajtom. Kak te avtomatik pa prestave. eCVT od Toyote brez prestav, samo to je EDINA in PRAVA izbira. Jebo… vam prestave. Ne moreš se z ostalimi polizdelki vozit no.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
idealen avto za alter mačote bi bil yugo 45

je mel 4 kolesa in volan, pol se je pa počas nehalo z opremo...

niti servo bremz ni imel, je pa res, da ko sem se prvič vsedel vanj, sem mislil, da ima servo volan... dokler nisem pogruntal da ima volan 5 cm lufta...

končno hitrost je imel če se prav spomnim 134, žrl je 7,5 litra na 100 km, vagal pa tolk, da sem ga komot sam porinil na pločnik, kadar je crknil
in to je bilo kar pogosto

no, zeblo me pa takrat res ni v roke... sem se ogrel hitreje kot avto, da sem ga sploh zalaufal...

ZAUG Mujo! :)
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Da malo skrenemo


vse za povecanje dometa in pa ce koga v uho zebe :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
In? A to nate kaj vpliva, ali se le sedaj bolj počutiš?
Recimo poznam osebo, ki je dal 100 čukov za avto in polni skoraj izključno samo na brezplačnih polnilnicah. Prav išče in planira vožnje v skladu s tem. Dokler se ne vozim z njim, mi dol visi za to.
 
  • Haha
Reactions: ales85

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Fonzl
Sem zadnjic na fb dobil posnetek kako se vozi star tovornjak (avtobus? ) S polovickami(tretjinkami)
Tam si moral drzat volan z eno roko, ker si imel stalno roko na menjalniku ali pa na "polovickah.
Pa ne najdem zdele tistega posnetka.sw zdaj mi ni cisto jasno delovanje tistih tretjink
Yugov sinhroniziran menjalnik je bil ze ecvt v primerjavi s tistim.
Ficko recimo ni imel prve sinhronizirane.
Starejsi trakotrji po kmetijah tudi nimajo sinhrnlonov. Imam enega takega fiata doma. Je kar umetnost saltat brez skrtanja
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Fonzl
Sem zadnjic na fb dobil posnetek kako se vozi star tovornjak (avtobus? ) S polovickami(tretjinkami)
Tam si moral drzat volan z eno roko, ker si imel stalno roko na menjalniku ali pa na "polovickah.
Pa ne najdem zdele tistega posnetka.sw zdaj mi ni cisto jasno delovanje tistih tretjink
Yugov sinhroniziran menjalnik je bil ze ecvt v primerjavi s tistim.
Ficko recimo ni imel prve sinhronizirane.
Starejsi trakotrji po kmetijah tudi nimajo sinhrnlonov. Imam enega takega fiata doma. Je kar umetnost saltat brez skrtanja
A ti maš Štoreta doma?
Mi tud 402