Nintendo Wii

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Hvala za res hitro pomoč, padajo zvezdice. No kot sem ugotovil se moj prenosni disk #tepe# z WBFS managerjem. Na vseh drugič računalnikih dela BP. Kupil sem 16 GB ključ pa mir.
cool-1.gif


lp
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
KSZ
Prišel sem do zaključka, da če hočeš to stvarco uporabljat zgolj za vadbo, da potem niti ne potrebuješ nujno Wii Fit boarda. Dovolj je EA Sports Active in to je to. Par vaj za katere je potreben ballance board pač ne boš mogel delat, vendar je to malo.
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
Pozdravljeni!

sem nov na forumu. rad bi se zahvalil vsem za prispevke tu not, prebral sem vseh 9 strani in lahko rečem da sem zvedel veliko več kot kjerkoli drugje.hvala.
v prihodnjih dneh pričakujem da mi dostavijo Wii Sports pack (akcija od Siola). Not je baje en Wireless remote + nunchak.
Za softmodanje sem pripravljem, mislim da ne bo težav.

Zanima me le sledeče:
- Kaj potrebujem še nabavit za popolno(dobro) wii enoigralsko izkušnjo? Motion sensor za remote? Nastavek za volan?
- Kaj moram nabavit za zabavo v dvoje, še en Wireless remote + še en nunchak?
A vi ste kupovali charger za remote? ker sem videl da to prodajajo prav povsod al polnite baterije kar v navadnih polnilcih?

Pa še neki: gledal sem malce spletne trgovine SLO/UK/USA/NEM(kolkr znam nemšk) kje vi nabavljate stvari, ali so neoriginalne stvari dobre al je pametno kupit zgolj od nintenda?

Hvala vnaprej za pomoč. Pa želim vam vsem obilo sreče in zadovoljstva v 2010.

lp

David
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Priporočal bi ti Wii motion + dodatek ter igro Sport Resort - je še kakšen nivo višje od Wii Sport-a. Za enoigralsko izkušnjo si zdaj dobro pripravljen (volan je bolj tako tako - je samo nastavek, v katerega porineš wii remote).

Za dvoigralsko izkušnjo potrebuješ še nujno en Wii controller in po potrebi Nunchak (priporočljivo).

Charger za remote ti ne priporočam - sam sem ga nabavil in je vseboval tudi AAA baterije, ki pa so le 700mAh in te hitro pustijo na cedilu. Sedaj raje uporabljam klasične NiMh AA 2650mAh in nimam več nobenih probelmov. Lahko pa da sem le naletel na slab komplet baterij ali charger.

LP
Gargy
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
nunchak ni obvezen, ubistvu ga sam zelo redko potrebujem..
ostali dodatki pa so tako ali tako samo hype.. brez njih je igrati prav tako uzitek. sploh ce imas majhno stanovanje so razni loparji za tenis kvecjemu moteci.
polnilca za baterije ne rabis ker navadne zdrzijo dolgo. za ta denar raje kupi motion plus ipd..
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Wii motion rabiš, če boš igral igre, katere ga podpirajo, sicer je brez veze. Cena v BB je 20 eur, tako da ni hudo. Iz HK te pride 15 eur.
Za dvoigralsko je spet kot želiš: če boš igral igre, katere zahtevajo nunchuk in tudi motion plus potem rabiš tudi to. Komplet vsega trojega te pride iz HK cca. 32 eur, tako da ni hudo. Razlika v primerjavi z originalom je nezaznavna, vse dela ok, pa sem dva kompleta nabavil.
Sama plastika za volan je brez veze, ker še vedno ne moreš natančno vozit. Sam trenutno čakam na volan s komplet nastavljivim nosilcem.
Sam uporabljam polnilne AA baterije, ker jih imam dovolj in bi mi dodatni polnilci samo še gužvo delali. Poleg tega pri baterijah ne moreš prišparat: ta poceni iz HK so vredne še manj kot jih plačaš.
Pod nujno bi dodal še trak in elastiko za ea sports active, če misliš uporabljat za vadbo. V BB je 20 eur, lahko pa tudi improviziraš, vendar se meni zdi dobra naložba v original. Ponaredki so iz HK po 16 usd, so pa zelene barve.
Kar bi še dodal je še zunanji disk, da spraviš vse gor in se ne hecaš več z dvdji.
cheer.gif

Na pm imaš pa še en podatek.
wink-1.gif


PS: ima kdo slučajno za prodat kakšen 2.5 incni disk velikosti tam med 60 in 100 gb?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Še eno vprašanje glede online funkcij pri softmodanem Wii-ju. Kolikor sem bral naokrog imajo uporabniki tudi WiiConnect24 kar vključen na on in zadeva ni problematična. A ima tudi kdo od vas tako?
No, saj to ni bilo moje glavno vprašanje, temveč ali lahko brez težav uporabljaš Shopping Channel in ostale online kanale tudi po softmodanju in ali lahko igraš online igrice?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Se opravičujem za čisti off, ampak tole rula (kopirano iz enega foruma, prva izjava pa je komentar na link za softmoding)
cheer.gif
:
Citat:

Citat:

Citat:

Originally Posted by kainaussie
wtf y cant any 1 make a n00b frendly thing
ffs
i think il just sell it
ffs
can some 1 help me 1 on 1
Dude, I am a grandma (a young one, yes, but still a grandma) and learned everything I know about softmodding Wiis from this site. If I can, you can! Just calm down and read, then read it again. It's a heck of a lot easier to do now than it was a year ago when I started doing it.

OMG, you are so full of win! It is so cool to hear that there are grandmothers who are modding, not to stereotype you, but my grandmother doesn't even own a computer. It is so great to hear stories like this.

Keep on moddin'
cheer.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Jaz sem vse kupil na Ebayu in dela BP. Baterije (2800) in polnilec, Wii classic controler, drugi nunchuk,......
Edini Wii fit Plus v Big Bangu.
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
KSZ

Ima kdo kakšnega preverjenega sellerja z ebaya, ki prodaja Wii Motioncontriler + Wii Motion Plus + Nunchake v ČRNI barvi? Je kaj razlike med original in kopijami (bistvene)?
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
jst tudi gledam te sellerje...pa me še nekaj zanima....se splača vzet komplet Wireless Nunchuck + Wiimote za 38 USD (poštnina vred) in kupit motion plus sensor raje v BB za 20€ ??? ali raje kupit komplet kot je moj predhodnik omenil (3v1 s tem da je nunchuck kabelski) za 39USD???

a je pri nakupih iz HK treba računati še na Carino? koliko?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Tri v enem ne kupovat, ker te potem ocurijo na carini.
Kupiš komplet wii remote in nunchak za cca. 15 EUR in wii motion plus za cca. 15 EUR (ali pa v BB za 20).
Jaz sem kupil http://cgi.ebay.com/NEW-Remote...=item33585d0003. Oboje dela ok. Sem pa na ta drugega čakal cel mesec (morda tudi zato, ker so bili prazniki vmes), Wii Motion plus pa je prišel v 14-ih dneh.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
20% DDV in stroški postopka (cca. 5 EUR) pri vrednosti nad 22 EUR.
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
na strani www.zavvi.com dobim Wireless remote, neoriginalen, za 19 funtov, to je nekaj več kot 21€...torej to bi bilo brez carine.....
hehe, ni več tako kot enkrat, ko si imel eno štacuno, enga proizvajalca...

www.thehut.com
poštnina je en funt... wiimote pride 21€, wireless nunchuck 15€...motion plus 19€.....mogoče celo bolje kot HK kaj pravite?
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Iz VB itak ni carine, ker je v EU. Ne razumem pa zakaj boš tam kupoval neoriginal, če dobiš iz HK remote in nunchak za 15 EUR.
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
ker iz HK dobiš iste stvari le za malenkost nižjo ceno, pa še čakati moraš verjetno dlje..
če bi kupoval klasičen nunchuck potem pa imaš prav...vendar želim kupiti wireless...
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
eh, ta Siol...obupni...naročili Wii pred 25.12....do danes še nič...kličem na Siol in mi reče...da 29.12 je šel paket strojne opreme ven, in da naš aneks še ni bil obravnavan do takrat...da pa lahko Wii pričakujem enkrat po 14.1....obup....no, bomo med tem pa disk lepo pripravili na delo....