Nintendo Wii

sad

Guru
24. avg 2007
20.669
9.326
113
Ksz
Za tiste, kateri imate čip noter imam eno vprašanje. A se da igrat online igre od EA, npr. Grand Slam Tennis?
Je kakšno tveganje, na katero je treba pazit?
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.451
23
38
jaz imam softmodanega, lahko igram vse, tudi Grand slam tenis. Ne dela mi edini Wii sports resort
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.669
9.326
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kje se da najceneje kupiti dodaten "jostick" za Wii?
Preglej si to temo v celoti, pa boš vedel odgovor.
nahrung002.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.669
9.326
113
Citat:
Uporabnik sole pravi:
jaz imam softmodanega, lahko igram vse, tudi Grand slam tenis. Ne dela mi edini Wii sports resort
Sem na istem, vendar me zanima za čipmod.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ok jaz se počasi odločam za nakup konzole, xbox me ni nikoli privlačil (čeprav verjetno nimam utemeljenega razloga za to), PS mi je bil vedno top, pa me malo moti, da se ne da "kupovat" iger, Wii pa se očitno z nekaj malega truda da odklenit doma

zdaj pa me zanima, kaj rabiš dejansko za začetek, sem ga igral že pri večih doma, samo večinoma samo te wii sports itd. enostavne igre in samo osnovni paketek, torej kaj je obvezen material - konzola in controler + nunchuck verjetno dobiš v paketu

zdaj pa recimo, kaj bi rabil, da bi Call of Duty deloval tako kot je treba, pa seveda ostale zadeve, in kje vse skupaj (morda celo v paketu) nabavit, da bo najceneje

ni ovir, lahko internet, lahko se spustim v avstrijo, karkoli
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
ce mislis igrat FPS-je na wiiju ti predlagam, da si rajsi nadgradis pc in igras kot je potrebno:)
drugace pa je za single player v kompletu vse kar potrebujes.
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
419
63
28
Pravkar odklenil s softmodom... 2 urci sta šli (poleg še večerja, pa malo TV... ), zdaj pa je veselje doma. Aja, pa preko USBja sem priključil zunanji disk, na katerega sem na hitro (v bistvu traja
smile-1.gif
)naložil dve igri... vse deluje.

Priporočam!!
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
ce mislis igrat FPS-je na wiiju ti predlagam, da si rajsi nadgradis pc in igras kot je potrebno:)
drugace pa je za single player v kompletu vse kar potrebujes.

imam pc, sem že obrnil COD MW2, ampak mi je dokaj fascinantno, kako sploh lahko tako igro igraš na wiiju, dejansko meriš s controlerjem, je kot da bi imel puško v roki in ne s premikanjem miške
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.355
212
63
Ja, jo imam doma. Prav tako pištolo (notri gre Wii remote). Zadeva je totalno neugodna za igrat, daleč od izkušnje na računalbniku in z miško v roki. Ne priporočam!
 

1cimer

Pripravnik
19. jun 2008
33
0
6
Pozdravljeni!
zanima me ali softmod podpira branje iz dvd-ja ali samo iz usbloaderja. Prosil bi tudi za pomoč pri s...modu, če lahko kdo posreduje na email kake informacije....Konzola je bila 3.4, sedaj je 4.2e A še obstaja možnost za s.m..

Email-- misel.ci@gmail.com
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.355
212
63
Softmod ti omogoča branje doma napečenih DVDjev in z aplikacijio USBloader tudi loadanje preko USB porta.
To da si andgradil svojega Wiija sicer ni bila najbolj pametna poteza, vendar se vseeno da rešiti nastalo situacijo. Sem ti poslal link.
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
torej zdaj je padla odločitev, da jaz to zadevo nabavim, pa me zanima kje se dobi najbolj ugodno

lahko jo dobim za 199€ osnovno v trgovini (mislim, da je zraven wii sports in 1 controler - osnovni paket pač)

s tem da bi skor raje imel črno, me pa zanima kaj še rabim zraven? neke dodatne motion sensorje? še en controller, nunchucke? balance board?

softmodal jo bom sam, me pa zanima, na kaj moram bit pazljiv pri nakupu, se da kako verzijo preverit (nekaj se mi sanja, da je fino če je 3.4 in ne 4+)
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.451
23
38
sam sem kupil dodatno:
- nunchuk
- wii classic remote 2x
- balance board z wii fit PLUS
- baterije + polnilec za nunchuka
- baterijo in polnilec za balance board
- zapper gun (pištola - bolj puška za za igranje iger - call of duty, james bond....)

Moj softmodan bere igrice samo preko USB, CD je neuporaben.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ja cdjev itak ne mislim švasat
smile-1.gif


a zdaj imaš 3 daljince? kaj pa polnilec za nunchuck in balance board a to se dejansko to priklopi al pač baterije vzameš ven in daš filat?