Nintendo Wii

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.356
213
63
Glede na to, da baterije zdržijo kar precej časa. se ti bolj splača samo polniti baterije, kot pa kupovati vso kramo.
Sem pa dobil informacije, da naj bi novi Wii-ji v BB že imeli nov laser na optičnem pogonu. :S Tako ostane samo še USB loader.
 
22. jul 2007
13.024
1.424
113
123
-controler(ga dobiš z kakšno igro v kompletu)-1x
-nunchake-1x
-motion senzor-2x
-balance board-fit plus
-polnilne baterije 8x(ne kupuj tiste polnilne postaje-canyon, ker je brez veze-vsaj meni sem jo kupil in mi stoji doma)raje vzami eneloop-sanyo baterije
-tisti dodatki lopar, kij, pištola itn. tudi ne kupuj ,niti enkrat jih še nisem uporabil se vse da delat tudi brez
-lahko vzameš tudi componentni kabel, namesto scarta kateri je v kompletu-recimo malo boljša slika
-no zabavna zadeva je tudi komplet kitara, bobni in mikrofon
no potem pa si že skoraj pri 900€, če kupuješ pri nas
LPWWY
pozdrav.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
motion senzor je dodatna oprema? guitar hero in take zadeve pri meni odpadejo, mam pravo kitaro
grin1.gif


kakor jaz razumem, dobiš 1 controler in en nunchuck zraven, prav tako en motion senzor? a potem je fino še enega dokupit? kam ga pa zmontiraš (enga na enga pod tv al enga pravokotno na tv)?

tistih dodatkov plastičnih ne mislim kupovat, balance board pa, polnilec za baterije že imam, samo še baterije bom dokupil

računam da bi me osnova prišla nekje 220€-230€ (wii+2xcontroler+2xnunchuck+2x motion senzor) potem pa še balance board 80?€ tako da sem nekje na 300+€

kje si pa ti 900 našel? tisti bobni + kitara + mikrofon so 500€?
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.356
213
63
To pa tudi mene zanima, zakaj se rabi 2x motion senzor? Kako jih potem zvežeš skupaj na Wii-ja?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.328
3.754
113
davorinm.wordpress.com
Bojda pri Grand slam tenisu zazna pod kakim kotom udariš žogo in še marsikaj.
smile-1.gif


Si bom kupil tole enkrat, ko mi rata sofmodat wii. Planiram ta vikend.
smile-1.gif
 

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
ja, motion senzor se konekta na wii remote,

moj nasvet,
skoda gnarja za WII-ja, na reklamah zgleda mamljivo in zabavno
v realnosti, ga xbox poseka na celi crti (tista igralnost in oh in sploh mahanje hitro postaneta dolgocasna)

torej, bolje, da kupis xbox alpa ps3
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.328
3.754
113
davorinm.wordpress.com
Wii je za tiste, ki imajo prijatelje iz mesa in krvi, Xbox za tiste, ki imajo virtualne prijetelje, PS3 pa za tiste, ki nimajo prijeteljev.

Wii je boljši za družbo. X box pa v čem drugem.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.680
9.344
113
Ne drži. Wii je odličen za vadbo in za froce, za igrice špilat je brez veze. Zanič grafika, itd. se zelo hitro naveličaš, sploh ko enkrat primeš v roke xbox ali ps3.
Sam ga izključno za vadbo uporabljam, pa tenis občasno udarim preko neta (se zmahaš malo), en kolega ga je kupil za nabijat super mario, po enem mesecu mu je le še prah nabiral. Potem ga je na moj nasvet reaktiviral za vadbo in je navdušen. Ni lepšega kot da zjutraj vstaneš in začneš v domačih copatah z vadbo, zunaj pa dež, sneg, itd. Žena bo pa verjetno sedaj začela z just dance. Prav huda zadeva.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz si lastim WII-ja, ki mi ga je pred kratkim uspelo brickat. Trenutno čakam na nekaj delov, da ga probam spravit nazaj k življenju. Med tem časom sem si omislil še xbox360.

Primerjava je nemogoča. Medtem ko dirkačine in streljanje na xboxu izgledajo fenomenalno, pa ga v zabavnosti in igralnosti Wii prekaša po celi črti. Tako igralnost, kot jo ima recimo Mario Karts Wii ali New Super Mario Brothers lahko xbox samo sanja. Torej odvisno kaj ti paše. Eni se tripajo samo na grafiko, kjer Wii res nima kaj praskat. Zabava s kolegi in nabijanju Karta ali New Maria z 4-imi kontrolerji pa je spet neko drugo doživetje...

LP
Gargy
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.328
3.754
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Ne drži. Wii je odličen za vadbo in za froce, za igrice špilat je brez veze. Zanič grafika, itd. se zelo hitro naveličaš, sploh ko enkrat primeš v roke xbox ali ps3.
Sam ga izključno za vadbo uporabljam, pa tenis občasno udarim preko neta (se zmahaš malo), en kolega ga je kupil za nabijat super mario, po enem mesecu mu je le še prah nabiral. Potem ga je na moj nasvet reaktiviral za vadbo in je navdušen. Ni lepšega kot da zjutraj vstaneš in začneš v domačih copatah z vadbo, zunaj pa dež, sneg, itd. Žena bo pa verjetno sedaj začela z just dance. Prav huda zadeva.

Se pravi trdiš, da Wii ni dober za špilanje v družbi parih prijateljev?
confused-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.680
9.344
113
Ne, trdim pa, da sta xbox in ps3 pri tem boljša. Je pa res, da jaz palim zgolj na dirkačine. Vse ostalo mi je brez veze.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.356
213
63
LOL, ste napletel s tem motion sensorjem... Jst pa gledam pa nč jasn, kako imaš lahko 2 senzorja gor naštimana na Wii-ja.
wink-1.gif

Šele zdej k ste razložil kaj je za vas motion senzor mi je jasno. Tej zadevi se reče Wii Motion Plus! Motion sensor je pa neki čist drugega (receiver).
No, smo vsaj razčistili, da vemo, o čem se pogovarjamo.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kako si ga zabrikal?

Hotel sem spremeniti originalni beli meni v črnega. Postopek ni nič posbengea (sploh če primerjam z vsmi "zlorabami", ki jih je moj Wii že doživel), problem je le, da je bila pokvarjena datoteka. In ker datoteka prepiše skoraj vse Boot-up in system file, lahko zdaj občudujem le black screen...
frown-1.gif


LP
Gargy
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.451
23
38
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
ja cdjev itak ne mislim švasat
smile-1.gif


a zdaj imaš 3 daljince? kaj pa polnilec za nunchuck in balance board a to se dejansko to priklopi al pač baterije vzameš ven in daš filat?

nunchuka filam na polnilni postaji, katera se priklopi na usb, balance board baterija se polni enako preko USB
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.356
213
63
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
ja cdjev itak ne mislim švasat
smile-1.gif


a zdaj imaš 3 daljince? kaj pa polnilec za nunchuck in balance board a to se dejansko to priklopi al pač baterije vzameš ven in daš filat?

nunchuka filam na polnilni postaji, katera se priklopi na usb, balance board baterija se polni enako preko USB

Imaš wireless nunchuk, da ga moraš filati? Kako se zadeva obnese? Sem tudi jaz malo gledal, ker tisti kabel mi gre pošteno na živce...
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
wireless nuncak bo tudi moj prvi naslednji nakup..
mi je pa cudezno nehalo delat par spilov.. se je komu ze to zgodilo?
ker nevem v cem je fora.. nisem pa se probal ponovno instalirat na disk.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
zdaj izbiram kje kaj naročit, najcenejši wii sports resort z motion plus controlerjem je 180€ s poštnino vred iz amazon.co.uk - me pa zanima, če je to za normalne eu štekerje narejeno?

potem pa še balance board - na amazon uk je drag ko ... 130€ + poštnina

pa me še zanima, po čem ste kupovali druge pritekline (controlerji, motion plus, nunchucki, baterije - vsaj za balance board), da vem, kaj je ugodno, ker recimo med tema dvema na koncu verjetno ni bistvene razlike:
ebay
amazon
ko prišteješ še poštnine in carino pri tistem iz ebaya

kupit mam pa namen - wii sports resort bundle + 2 nunchucka + 1 controler + 1 motion plus senzor + balance board + usb filano baterijo za balance board (+ morda še črno silikonsko prevleko za balance board, če bom kupil slučajno črni wii)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.680
9.344
113
Vse pritikline kupi na ebayu iz hk. Ceneje ne dobiš nikjer. Iz uk boš moral le vtikač zamenjat, strošek kakšen euro. Bb bi moral biti cenejši na amazonu uk. Vsaj ko sem jaz gledal je bil.
Aja, pa pri amazon.uk ti na koncu nabijejo višje cene kot so napisane, ko izbereš pošiljanje v slovenijo.