Nintendo Wii

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.356
213
63
Res je. Na najnovejših je zaščita, tako da ti preostane samo še USB loader. Katero verzijo si imel po defaultu naloženo in kdaj si kupil Wiija?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.690
9.347
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Noče. Sem zapekel na DVD pa mi noče zagnat. Mora bit res verbatim?
Glede na to, da imaš čisto nov Wii, (verjetno verzija 4.2E, a ne?) je 95% verjetnost, da imaš DVD pogon, kateri ne bere DVD-R medijev. Tako da, ti ostane zgolj USB loader.
Probaj še par DVD-jev (po možnosti Verbatim) in če no go, potem veš kje si...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.329
3.755
113
davorinm.wordpress.com
Nene...staro zalogo je Siol dobil.
grin1.gif


3.4 je bilo gor...sem sofmodal in updejtal na 4.1. Vse šlo po korakih tako kot je treba, brez problemov. Razen, da mi je homebrew kanal obrnilo na glavo, pa sem ga moral še enkrat naložiti (ampak to je avtor navodil opozoril, da se lahko zgodi).

Bom probal še en špil zapečt, pa da vidimo.

Mi da kdo prosim link do tega USB loaderja. Je problem, ker imam disk, ki je že na pol poln? Ga ne bi formatiral samo zaradi tega.
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Jaz uporabljam USB loader GX, ter WBFS manager.

Na disku lahko narediš novo particijo, katero formatiraš z WBFS managerjem in s tem nato tudi preneseš igre na disk.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.356
213
63
Wii-ji z verzijo 3.4 bi morali delat brez problema. Zamenjaj dvd medij in probaj še enkrat. Je pa pomembno, če je DVD + ali -.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
evo ga, pa je prišel
smile-1.gif


je pa verzija 3.4E za UK vtikačem (sem adapter pri delku že prejšnji teden nabavil za 3€)

cena wii sports resort pack = 175€
cheer.gif
- amazon častil priority express ker so zajebali prvo pošiljko

u glavnem, mam namen softmoddat z navodili iz wiihacks foruma, in če prav razumem, je dost lažje te stare moddat, čeprav gre tud 4.2 verzije, pa tud bi moralo dvdje brat (to še ne bom zdaj, ko se naveličam sports resorta in sportsa)

me še zanima, če se splača zadevo na internet priklopit in kje ste kupili adapter? mam na srečo router 1 meter stran, tako da kabel ne bo problem
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.690
9.347
113
Jaz imam router 20cm stran pa šibam preko wlan-a. Tako da...
Hvala bogu, en kabel manj.
cheer.gif
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Nene...staro zalogo je Siol dobil.
grin1.gif


3.4 je bilo gor...sem sofmodal in updejtal na 4.1. Vse šlo po korakih tako kot je treba, brez problemov. Razen, da mi je homebrew kanal obrnilo na glavo, pa sem ga moral še enkrat naložiti (ampak to je avtor navodil opozoril, da se lahko zgodi).

Bom probal še en špil zapečt, pa da vidimo.

Mi da kdo prosim link do tega USB loaderja. Je problem, ker imam disk, ki je že na pol poln? Ga ne bi formatiral samo zaradi tega.

Zanimivo, jst sem tudi čakal pri siolu na zaloge iz Grčije, dobil sem verzijo 4.2E s pogonom ki ne bere kopij, in na srečo sem imel en star disk (120gb) z zunanjim ohišjem 3.5'' in stavar hvala bogu dela. meni se zdi da sem USB loader dobil že v tistem prvem packu na wiihacks.com. Drugače pa je usb loader zakon, če imaš še wi-fi ti še slikce skine z neta in imaš celo galerijo špilov. če slučajno kak ne prime, pogledaš na net, greš v nastavitve in spremeniš IOS po potrebi. Moj disk je že poln. pol po potrebi urediš še homebrew channel, divx player, internet channel, pa za kak špil se da naredit tudi bližnjico - channel....

ko bom imel čas bom skušal še kak dober WiiWare špil inštalirat..
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
se bom še jaz vključil v temo o Wii-ju.
kolikor sem bral po netu, ni fora v tem katera softverska verzija je na Wii-ju, ampak katera verzija DVD pogona je v njem. to preveriš na podlagi serijske številke Wii-ja na tejle strani: http://www.wiidrives.com/list?v_country=GR&v_perpage=100
če je chip GC2-D3-2, potem ne bere kopij na DVD-jih.

tudi sam sem dolgo razmišljal kaj naj si kupim - Wii-ja ali Xbox 360, PS3 je že na začetku odpadel (ni možnosti igranja kopij). v preteklosti sem sicer kar veliko iger preigral tako na PC-ju kot tudi na obeh PS (1 in 2), ampak za to potrebuješ veliko prostega časa. glede na to, da sem sedaj s prostim časom bolj na tesno (družina), se mi je zdel nakup Wii-ja zame bolj primeren. odigram kako partijo grand slam tennisa, se malo zmaham in imam dovolj
smile-1.gif

Xbox naj bi bil bolj primeren za "game frike", kar posledično pomeni veliko preigranega časa pred televizorjem, kar si sam ne morem privoščiti...
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
Citat:
Uporabnik rs1975 pravi:
kolikor sem bral po netu, ni fora v tem katera softverska verzija je na Wii-ju, ampak katera verzija DVD pogona je v njem. to preveriš na podlagi serijske številke Wii-ja na tejle strani: http://www.wiidrives.com/list?v_country=GR&v_perpage=100
če je chip GC2-D3-2, potem ne bere kopij na DVD-jih.

točno tako, ni odvisno od softverske verzije, če nimaš zunanjega diska je pač na začetku dodaten strošek, ki se pa potem še kako izplača - ni potrebno več zapečt niti enega dvd-ja, ni možnosti da se ti spraskajo, hitrejši zagon iger, pregleden meni s slikicami, res super zadevca. Poleg tega si lahko usposobiš še Mplayer in celo predvajanje divxfilmov preko sambe (kar še nisem uspel) s slovenskimi podnapisi itn....
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
edina stvar, ki jo pri wiiju le pogresam je igranje dvdjev z diska..
sicer naj bi delovalo preko geexboxa, vendar mi zacne po kaki minuti stekat na polno..
 

kkarola

Pripravnik
30. jul 2007
224
0
16
KSZ

Kdo mi softmoda Wii v LJ (ver 4.2E) in naloži nekaj iger na disk. Zaželeno v LJ.

Ponudbe na ZS


Lep dan!!!!