Nintendo Wii

patrik03

Zelenc'
5. jan 2010
6
0
1
tudi meni noče brati iz zunanjega diska preko USB.disk WD 2500JS z lastnim napajanjem. preko usb ključka apacer 8 gb, bere brez problema. kaka pomoč v čem je finta?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Vse pritikline kupi na ebayu iz hk. Ceneje ne dobiš nikjer. Iz uk boš moral le vtikač zamenjat, strošek kakšen euro. Bb bi moral biti cenejši na amazonu uk. Vsaj ko sem jaz gledal je bil.
Aja, pa pri amazon.uk ti na koncu nabijejo višje cene kot so napisane, ko izbereš pošiljanje v slovenijo.

ja sem videl v bistvu pride wii namesto 149.99 - 153.xx funtov
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Se pravi trdiš, da Wii ni dober za špilanje v družbi parih prijateljev?
confused-1.gif

ko dobim obisk, najmanj 1x tedensko
WII-ja nobeden noce niti povohat (pa mam ogromno igerc, pa dodatkov, kot balance board, kitara....),

vedno laufamo zgolj XBOXa
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Vse pritikline kupi na ebayu iz hk. Ceneje ne dobiš nikjer. Iz uk boš moral le vtikač zamenjat, strošek kakšen euro. Bb bi moral biti cenejši na amazonu uk. Vsaj ko sem jaz gledal je bil.
Aja, pa pri amazon.uk ti na koncu nabijejo višje cene kot so napisane, ko izbereš pošiljanje v slovenijo.

maš link do kakega prodajalca na ebayu?

za enkrat sem našel najceneje wii fit plus za 99€ pa to v sloveniji, amazon uk 130, amazon de 100 eurov, ebay avkcije drugače pa bin 125+ €
 

patrik03

Zelenc'
5. jan 2010
6
0
1
na listi ga ni. notranji disk (verjetno) s posebnim zunanjim ohišjem akasa. ja, so mi ga sestavljali skupaj
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.680
9.344
113
Jaz sem zgolj periferijo nabavljal na Ebayu. Wii in wii fit plus sem kupil pri nas. Wii fit imaš sicer v BB in Mullerju za cca. 85 EUR.
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
@KillaKHan:
jaz sm tudi razmišljal da bi nabavil periferijo na ebayu...na koncu sem se odločil za original Motionplus za 20€ pri nas....
Wireless nunchak nabavil iz UK (www.game.co.uk), s poštnino vred 18€ (a je ista cena pri www.thehut.com s poštnino vred za 22€. Balance board prodajajo tudi kompatibilne a je bolje da se za original odločiš...jaz si ga kanem kupiti v kratkem. Glede na to, da je moj wii že softmodan, bom Balance board kupil kar z Wii Fit (ne plus), 85€ Bigbang..
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik dave82 pravi:
@KillaKHan:
jaz sm tudi razmišljal da bi nabavil periferijo na ebayu...na koncu sem se odločil za original Motionplus za 20€ pri nas....
Wireless nunchak nabavil iz UK (www.game.co.uk), s poštnino vred 18€ (a je ista cena pri www.thehut.com s poštnino vred za 22€. Balance board prodajajo tudi kompatibilne a je bolje da se za original odločiš...jaz si ga kanem kupiti v kratkem. Glede na to, da je moj wii že softmodan, bom Balance board kupil kar z Wii Fit (ne plus), 85€ Bigbang..

jaz bom vzel kar wii fit plus, ker sem ravno gledal na BB da je 89.99 wii fit plus
wii fit plus
wii fit pa 85€
wii fit

ker bom prve dni sigurno kar te originale nabijal, dokler se ne naveličam in softmoddam
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.828
1.738
113
cukneš dol iso, spečeš, igraš. ali pa si usposobiš usb loader in preko njega .iso poganjaš
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.828
1.738
113
ne ne rabi. probaj še kako drugo igro. včasih katera pač enostavno ne dela
smile-1.gif