Nintendo Wii

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
jaz ti ga, samo brez garancije
smile-1.gif
danes sem si svojega, sicer je bil 3.4E ampak navodila pravijo, da gre tudi veliko večino 4.2
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
a mi lahko nekdo glede peke dvdjev razloži, sicer zdaj ravno prvega pečem, ampak je bil prave velikosti torej 4.699.979.776 bytov

kaj ap tisti, ki so manj? nekje sem sicer prebral, da so to scrubbed verzije, ki jih bereš z usb loaderjem, ampak me zanima, če ima kdo izkušnje z švasanjem tega na DVD?
 

bles

Pripravnik
18. sep 2007
257
2
18
53
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
a mi lahko nekdo glede peke dvdjev razloži, sicer zdaj ravno prvega pečem, ampak je bil prave velikosti torej 4.699.979.776 bytov

kaj ap tisti, ki so manj? nekje sem sicer prebral, da so to scrubbed verzije, ki jih bereš z usb loaderjem, ampak me zanima, če ima kdo izkušnje z švasanjem tega na DVD?

Ni panike dela BP. Saj ko unraraš so potem veliki 4.7GB.

bles
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Zanima me nekaj. Kaj moram narediti, da se bodo pokazale slikice zraven igre, ki jih berem iz prenosnega diska ?
 

dave82

Zelenc'
3. jan 2010
23
0
1
@Dumber

enostavno v usb loaderju izbereš pogled "list" kjer so na desni razporejene igre, na levi pa zaenkrat "no cover" al neki takega.
če si povezan preko wi-fija na net, potem enostavno klikneš na tisti "no cover" in izbereš vrsto slikce ki jo želiš - jaz imam pri vseh 3d coverje, ter disc, zato da mi pokaže še slikce na dvdju ko se ti zavrti pred zagonom...
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Hmm sploh nimam možnosti da bi pritisno na sliko "no cover". Je pa možnost da dam options potem pa download cover. Ampak ne potegne dol. Javlja neke napake kot da cover ni na voljo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.329
3.755
113
davorinm.wordpress.com
Katere igre pa kaj špilate?
smile-1.gif


Sem nekako usposobil USB HD včeraj, pa bi posnel kaj pametnega.

Pa če lahko na PM kdo kak dober in seedan vir iger, ker vse kar jaz najdem, snema max 50-100 kilo na sekundo. Kar res traja.
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Ne za vse igre se to dogaja. Kaj mora biti sd kartica not ker vedno nekaj piše da ne more odsvarit directoria na sd:... ampak sem pol dal eno not takrat pa druga napaka.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ne sd kartica ne rabi bit skoz not

ynos: za enkrat sem jih zložil dol 5, samo še nisem imel časa preigrat česa

sem snel nfs: nitro sem malo razočaran, sem bil tolk neumen, da sem pravi nfs pričakoval
grin1.gif
saj igralno je kar, zdaj sem pol urce igral,
boot camp academy je zanimiva akrada, enih 20 mini iger + nek war mode, ki pa je za najmanj 2 igralca, tako da še nisem imel prilike sprobat, bom pa, ko dobim jutri drugi kontroler
new super mario bros - za enkrat najboljši "nakup" ampak tud čakam na drugi kontroler, ker lahko dva hkrati igrata menda
super mario galaxy - menda super špil, sem spekel in sprobal in dela, nisem pa še tako daleč, da bi lahko rekel kako je
alice in wonderland še čaka na peko, call of duty pa še teče iz trgovine

drgač pa sports resort je dober, pa tud sports tenis dost preigram
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
ynos kar navadi se.. na piratebayu imas vse, ampak zna trajat kak dan ali dva da potegne dol. dej si pac 20 spilov dljat pa ko bo bo. sicer pa meni najljubsi zaenkrat je bil new super mario bros, ki res trga gate, sploh, ce ga obracas se s kom v navezi.
trenutno pa igram silent hill.. kr kul spilcek. drugace pa.. google "best wii games":)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.329
3.755
113
davorinm.wordpress.com
Sem sprobal Grand Slam Tennis. Zelo všečno.
cheer.gif
Sploh v navezi z nunčaki, s katerimi se premikaš po igrišču. Maš rezane, lobe, skrajšane, upravljaš servis...ni da ni.
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Pismo meni še kar noče dol potegnit slikic. Ko povežem na internet in mi napiše je povezava vpostavljena me takoj zatem vpraša ali želim narediti nek update al je to pametno naredit ali bo kaj narobe glede na to da je softmodan ?

Imam pa verzijo 4.0 mogoče je to krivo za slikice ? Ali se da kako preprosto nadgradit verzijo ali je bolje komu peljat da naredi ?


lp
 
Nazadnje urejeno:

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Na sd kartii sem naredil mapo usb-loader/covers in jo vstavil v wii in sedaj zadeva deluje. Vendar ko vzamem sd kartico ven covers-ov več ni.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.690
9.347
113
Logično, saj zadeve shranjuje nanjo.
Wii ima namreč precej omejen notranji pomnilnik.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.690
9.347
113
Kje bi se dalo dobit ugodno črn Wireless Nunchuck. Celo veleopevan Ebay ga nima. Sem našel za 18 USD, vendar ne pošilja v Slovenijo
rolleyes-1.gif
. Beli so pa nekje okrog 10 GBP, kar je ok, samo bi raje vseeno črnega.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ugodno vprašanje, drugač ma goblin sigurno

jaz zdaj ves navdušen igram call of duty modern warfare online z zapperjem
grin1.gif