Nintendo Wii

22. jul 2007
13.013
1.421
113
123
kako končno a nisi te igre dobil zraven na začetku ali pa samo nisi imel časa do zdaj
sprasujem se.gif
LPWWY
 

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
malo off: wii je očitno zelo vroča roba ta hip. Sem mislil kupiti pa ga ni več v nobenem bigbangu in tudi naj ne bi dobili več letos. Še pred kratkim so bile polne police teh konzol.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.355
212
63
Jaz sem ravno prejšnji vikend nabavil še enega za darilo in ni bilo videti, da bi kaj kmalu pošli. Jaz sem ga dobil v Big Bangu v Cityparku. Če ne najdeš, potem poglej še v Harvey Norman. Malce dvomim, da bi jih sedaj kar naenkrat zmanjkalo. Sicer pa, veseli december in divji nakupi...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.653
9.304
113
Jup, črni so vsi pošlji. Belih pa je še nekaj po BB. Vsaj včeraj so še bili. Sicer pa lahko na njihovi strani preveriš zalogo.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Jup.


Kje si to "kupil"... lahko PM
smile-1.gif
ker jaz sem probal sigurno ene 20 iger in so vse bolj ali manj za res hud dolgčas razen mogoče kkšn COD pa Colin Dirt 2... Zaenkrat je še največ zabave pri priloženih Sport in Sport Resort...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.653
9.304
113
Hehe, če si kupil za streljačine, dirkačine, itd. potem si usekal mimo. Za to bi rabil Xbox ali PS3.
Glede lokacije imaš PM.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
boom blox, boom blox bash party, zelda, grand slam tennis,...
malo pogooglajte, se najde kar kak dober spil tut za wii.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.653
9.304
113
Mah, tale grand slam tennis meni nekako ne leži. Mi je skoraj boljši tisti v Sports Pack-u. Je pa res pri GST bistveno boljša vodljivost zaradi Wii Motiona.
Kako se obnese Virtua Tennis? Ga še čakam
grin1.gif
.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Ma ne kupil sem ga predvsem zaradi kontrole iger z gibanjem, pač nekaj novega.... ker so časi ko me je bolela rit od celodnevnega nabijanja Counter Strika in raznih podobnih zadev mimo
smile-1.gif
ker pa je opcija ugodnega nakupa vseh vrst iger sem seveda moral probati večje naslove....

PS: hvala za link
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
jaz sem si danes narocil: http://www.amazon.de/gp/product/B002TOKYE2/ref=ox_ya_oh_product

sedaj glede na to, da nimam prav nobenih izkusenj z wii bi bil zelo vesel kakih napotkov oziroma sigurnih navodil, da lahko igram backupe svojih igrc. Da nebi kdo zadeve izkoriscal za piratstvo mi lahko navodila date tudi na ZS, da nebomo kaj krsili :D

Aja mogoce se to. Dodatno sem si narocil se:
http://www.amazon.de/gp/product/B00154J9GQ/ref=ox_ya_oh_product
http://www.amazon.de/gp/product/B002JTWNQ4/ref=ox_ya_oh_product

kake pripombe na to, ali opozorila?
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
saj gst je v principu isti kot v sports packu, le da imas par dodatnih udarcev in da se lepse igra. virtua tennis pa nisem probal (ceprav je 'kupljen'), ker je baje podn, oziroma mnogo slabsi od gst.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.653
9.304
113
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
saj gst je v principu isti kot v sports packu, le da imas par dodatnih udarcev in da se lepse igra. virtua tennis pa nisem probal (ceprav je 'kupljen'), ker je baje podn, oziroma mnogo slabsi od gst.
Sem danes na hitro sprobal Virtua Tennis. Zadeva je meni boljša kot GST, ker je igra bistveno bolj dinamična (beri malo bolj se razmigaš), skoraj tako kot pri Wii Sports Tenisu, ko si si že nabral nekaj točk. To pa je tudi več ali manj moj edini cilj. Je pa grafika res nekaj slabša od GST.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.451
23
38
Imam eno vprašanje za softmodan wii:
ne morem formatirat (na WBSF) mojega prenosnega diska na wbsfmanager-ju. Je možno, da se Transcend diski ne dajo?
Imam posnete DVD-je z igricami, kako jih spravim na PC, da jih lahko potem kopiram v wbsfmanager in na posledično na ključ?

Sem se kar nekaj časa zajebaval in razmišljam, da bi raje dal vgraditi čip saj novega prenosnega diska ne bom kupoval, če slučajno ni kompatibilen.

Hvala za pomoč, ker o računalnikih nimam pojma.
confused-1.gif
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Iz DVDjev naredi ISO slike na računalnik, te potem lahko dodaš v WBSF in na ključ.
Kaj ti potem pomaga čip če lahko kopije iger igraš že sedaj s softmodom?
Meni WD Passport deluje brez težav.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Jaz sem imel podobne težave s prenosnim diskom, meni ga je formatiralo in naložilo stvari normalno, wii pa ga potem ni zaznal, nisem se preveč ukvarjal s tem ampak kupil najcenejši kingstonov usb ključek 16GB (35eur) in stvari prek njega delajo brez problema. Sej itak se igra samo par iger ki so ti takoj kul, ostale ki so nekaj vmes pa ostanejo lepo na računalniku in jih lepo ob hudem dolgčasu vržem na ključek
smile-1.gif


PS: pa še to, meni je veliko živcev popila banalna stvar
evil.gif
usb vhod na wii-ju, disk oz. ključek(z igrami) mi poganja samo na enem vhodu. Drugega ne jebe 5%... nevem kje je fora... tok da komu prihranim živce...

Če gre postopek formatiranja diska in nalaganja iger nanj normalno skozi potem v USB Loaderju zbereš usb disk oz. nekaj takega piše, ti čez 2 sekunde že pokaže vsebino, če začne s štetjem sekund do 30... ga pusti da konča in potem menjaj usb vhod in more delovati.


Se mi je zdel da sem še nakaj pozabil:) pri formatiranju diska z WBFS bodi pozoren če imaš izbran pravi pogon, levo od gumba Format in Load ti piše Drive.... jaz sem na začetku stisnil format na C ampak na srečo napiše da je v uporabi bla bla bla....
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.653
9.304
113
Igro najlažje daš na USB disk z USB loaderjem na Wiiju. Daš DVD noter in klikneš plusek v USB loaderju. Par minut in je zadeva urejena.