Nintendo Wii

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
priporocam obisk okulista, cimprej

confused-1.gif
Ce imas moznost preizkusiti GTA4 na Xbox in PS3, potem pojdi recimo v drugo stanovanje (safehouse; to je tisto na otocku, ki je na zemljevidu najbolj zgoraj desno od vseh teh, ki jih tekom igre lahko uporabljas) in mi povej ali opazis kaksno razliko. Pri PS3 verziji se vidi vsa sara na hodniku in ograja od stopnic ves cas ko stopis ven iz stanovanja, pri Xbox verziji je pa pol stvari nevidnih, tako da refleksno hoces skociti dol, da bi prisel hitreje ne cesto, pa se naenkrat tiste stvari materializirajo, ko gledas direktno vanje, in te ustavijo. Takih primerov je se cel kup, od mestnih zgradb, ki so ali nevidne ali pa "samo" ogabno grde iz daljave, ko prides dovolj blizu se pa koncno pojavijo v enaki obliki, kot so na PS3 videti ves cas, itd.

To pojavljanje stvari iz nic je dovolj motece, da naredi igranje neprijetno (npr. vidis v daljavi praznino med neboticniki in racunas, da bo tam vmes sla kaksna cesta, po kateri bos lahko pobegnil, potem te pa preseneti cel blok, ki se pojavi iz nic).

Kdor trdi, da izgledat obe verziji identicno, ni prisel dlje od prve filmske sekvence - ne rabis vec kot par minut, da opazis razliko.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.631
9.302
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:@all: Je grafika na WIIju res tako obupna, da v primerjavi Xbox in PS3 mecete v isti kos ?
Ja, ni primerjave z ostalima dvema. Bi rekel, da je nekje na ravni prvega Xbox-a.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.631
9.302
113
Točno to sem hotel vprašat
smile-1.gif
.
Zanima me, če že ima kdo RGB-SCART kabel iz Wii-ja in če se res to splača zamenjat.
Trenutno namreč laufam na priloženem. Se vidi, da ni ravno neke ostrine.
frown-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.631
9.302
113
Fajn.

Mah, bom še malo preveril zadeve.
Baje je nujno nabavit tudi silikonsko prevleko za Wii Fit, ker drugače dobi ''neprivlačno'' barvo.
grin1.gif


Bemu potem zapraviš skoraj še enkrat toliko denarja, da škatlo spraviš v delovno stanje. Še dobro, da HK laufa.
PS: Če kdo rabi bel Wii Motion Plus z ustrezno silikonsko zaščito PM. Nov, nerabljen, ker bo treba črnega vzet.
PS2: Dober si, da lahko čakaš skoraj mesec dni s škatlo v omari.
shocked-1.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.451
23
38
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Točno to sem hotel vprašat
smile-1.gif
.
Zanima me, če že ima kdo RGB-SCART kabel iz Wii-ja in če se res to splača zamenjat.
Trenutno namreč laufam na priloženem. Se vidi, da ni ravno neke ostrine.
frown-1.gif

jaz sem kupil HD component kabel , kabel že doma, ampak wii dobim jutri.
Sporočim ko priklopim, je pa baje zalika zelo opazna berem po forumih.

lp
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.817
1.721
113
je kar razlika ja, samo ne pričakovat da bo naenkrat 100% boljše in na ravni ps3, ker ne bo
smirk-1.gif

za wii fit pa ne rabiš prevleke. vsake toliko časa ga z viledo pobrišeš pa je kot nov
wink-1.gif


aja pa ko gledam na tvojem linku ta "HD" kabl, misim wtf?? ta HD že izrabljajo za vsako brezvezno stvar, ker ta kabl pa res nima nič skupnega z high definition. tak ko zadnjič, ko vidim v trgovini telefon, pa gor nalepka "HD sound"
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.355
212
63
No, to me pa res zanima, če bo kakšna razlika samo zaradi tega kabla. Bi prosil za prve vtise ob priklopu preko tega kabla.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.631
9.302
113
Kolikor sem bral bo ostrina bistveno boljša in pa nekaj na barvah pridobiš. Grafika seveda ostane ista
grin1.gif
.
Kar je pa dobro je ostrina, tako da verjetno je Opero bistveno lažje brat kot pa sedaj. Jaz ga jutri naročim.
cheer.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.631
9.302
113
Ni slaba cena, škoda da je še poštnina dodatno in pa za nas dvignejo ceno še za 7 GBP. Skupaj s poštnino pride tako 193 EUR, kar bi jaz rekel, da je vseeno bolje vzet v Mullerju, če dobiš za 210 EUR. Garancija.press
Če pa vzameš zraven še Wii Fit pa te pride skupaj cca. 270 EUR. Prišparaš 30 EUR. Mnjah.
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Ni slaba cena, škoda da je še poštnina dodatno in pa za nas dvignejo ceno še za 7 GBP. Skupaj s poštnino pride tako 193 EUR, kar bi jaz rekel, da je vseeno bolje vzet v Mullerju, če dobiš za 210 EUR. Garancija.press
Če pa vzameš zraven še Wii Fit pa te pride skupaj cca. 270 EUR. Prišparaš 30 EUR. Mnjah.

Imajo v Mullerju tudi črnega s Sports resort in MotionPlusom?

LP
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.631
9.302
113
So imeli za 210 EUR. Vse zmanjkalo, baje dobijo ta teden, vendar naj bi bila cena 230 EUR.
V BB v LJ so povsod zmanjkali. Pa so imeli kar nekaj zaloge.
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
si že videl kdaj kako stvar, ki se je ne da skrekat? stavim da bo v zelo kratkem času kaka opcija na voljo
wink-1.gif

PS3 ? Pa ni ravno tako da bi komaj vceraj prisel v prodajo ...

@all: Je grafika na WIIju res tako obupna, da v primerjavi Xbox in PS3 mecete v isti kos ? Jaz sem videl edino GTA4 na obeh, pa je bil na Xboxu videti grozno, tricetrt stvari je nevidnih, dokler ne prides blizu in gledas direktno vanje, ceprav so vseeno tam (stene, predmeti, itd.).
To je pa šala stoletja....
hysterical-1.gif

X360 ima boljšo grafiko v Gta IV in večini iger
Še to poglej: https://www.youtube.com/watch?v=dEXro9yZpZs
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
To je pa šala stoletja....
hysterical-1.gif

X360 ima boljšo grafiko v Gta IV in večini iger

Zmazek na Xboxu je res sala ... bolj slaba sicer, a vseeno sala.

Si ti dejansko kdaj od blizu videl GTA4 na eni in drugi konzoli za kaj vec kot pol minute ali si to samo nekje prebral (oziroma se boljse, slisal v nekem videu, ki si ga nasel v Internetu) ? Zgoraj sem napisal kje lahko med igranjem takoj vidis razliko (in to dovolj razlike, da je motece), tega pa je se ogromno drugje. Ti nisi napisal nic konkretnega, niti ponudil dokaza, ki bi podpiral tvojo trditev.

Ce imas moznost, bodi prijazen in naredi par slik ali pa kar clip igranja na Xbox360 (recimo ko gres ven iz omenjenega stanovanja, se obrnes proti ograji, skocis preko ograje in gres dol po stopnicah, ali pa med zavijanjem na tisto ulico na sredi drugega otoka, ki se razcepi v Y, kjer je ogromno oglasnih panojev in neonskih napisov), vse skupaj objavi pa bova potem razpravljala dalje o tem kaj je sala in kaj ni. Nevidne stvari, ki se pojavijo iz nic sele ko si enkrat obrnjen direktno proti njim (ovire v terenu blizu tebe) ali pa koncno dovolj blizu (neboticniki, bloki in njihove fasade), so na Xboxu precej motece.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
KSZ!

Sem pred nakupom wii-ja in me zanima če lahko priklopim na scart ali moram dokupiti adapter oz. drug kabel(RB al kaj je), ker imam malo starejši tv ki ima samo 2x scart priklop.