Mimo vrste WTF?

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Kolikor je meni znano, dela paketno dostavo za UPS Pošta Slovenije. Vsaj na našem koncu pripelje poštni avto pakete.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Točno to. Kadarkoli prek amazona vidim, da bo pripeljal UPS se mi v glavi odvrti "salto mortale", ker vem, da doma ne bom in vem, da bo problem s prevzemom :D
Pa še to. Na moje vprašanje zakaj me UPS-ov kurir ni poklical, sem dobil odgovor, da Amazon zaradi varovanja podatkov ne piše tel. št. na naslov prejemnika.:bonk:Da o njihovi spletni strani in preusmeritvi paketa niti ne govorim.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

hermann

Guru
19. mar 2014
9.267
5.843
113
Eh ups... meni so mojstri med transportom spizdili telefon iz škatle, vse ostalo pa pustili not. Da so prišli na to idejo pa ni čudno, ker so geniji na nalepki napisali tudi natančno vrednost vsebine.

Aja, paket sem zavrnil pa mi je mojster dostavljalec 3x pripeljal nazaj v dostavo očitno izropan paket. Kljub temu, da sem vsakič klical njihovo "podporo" in zahteval, da se paket vrne pošiljatelju.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.670
1.017
113
Pa še to. Na moje vprašanje zakaj me UPS-ov kurir ni poklical, sem dobil odgovor, da Amazon zaradi varovanja podatkov ne piše tel. št. na naslov prejemnika.:bonk:Da o njihovi spletni strani in preusmeritvi paketa niti ne govorim.
Mene je Pošta Slo iz Brnika čisto lepo poklicala za paket iz Amazona :D
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.153
953
113
Emona / Carnium
Eh ups... meni so mojstri med transportom spizdili telefon iz škatle, vse ostalo pa pustili not. Da so prišli na to idejo pa ni čudno, ker so geniji na nalepki napisali tudi natančno vrednost vsebine.

Aja, paket sem zavrnil pa mi je mojster dostavljalec 3x pripeljal nazaj v dostavo očitno izropan paket. Kljub temu, da sem vsakič klical njihovo "podporo" in zahteval, da se paket vrne pošiljatelju.
Sem slišal, da so si v času covida, na ta in podobne načine uslužbenci pošte "izplačevali dodatek"...baje tudi prenosniki in večje zadeve preprosto "niso prispele" do Pošte...morda je to zdaj že urejeno z notranjo preiskavo ali kaj podobnega.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Res? Potem, pa mi razloži ta moj problem, da vem za drugič, kaj delam narobe, vsaj kar se tiče Amazona. Malo preberi, pa boš videl da nisem edini, ki ima težave z UPS-om. Še najbolj bom srečen, če mi boš našel prevzemno mesto še kje drugje, razen na Brniku. Ali gre zgolj za deskriditacijo in trolanje?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
863
113
Večino pošiljk z Amazona mi je ponavadi dostavila Pošta Slo, vedno korektno - če ni bilo nobenega doma, so vedno poklicali.
Mi je pa enkrat UPS eno pošiljko dostavljal 3 dni - pri prvih dveh poskusih vem, da je bilo obvestilo, da pošiljke ni bilo možno dostaviti, šele v tretjem poskusu so se spomnili poklicati....
Pa še to. Na moje vprašanje zakaj me UPS-ov kurir ni poklical, sem dobil odgovor, da Amazon zaradi varovanja podatkov ne piše tel. št. na naslov prejemnika.:bonk:Da o njihovi spletni strani in preusmeritvi paketa niti ne govorim.
A ni ponavadi na Amazonovih pošiljkah poleg naslova prejemnika gor tudi njegova kontaktna številka?
 
  • Všeč mi je
Reactions: delavec44

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.971
3.264
113
Očitno, da nimamo problemov za nas tiskajo posebne nalepke...
 

Priponke

  • amazon.jpg
    amazon.jpg
    110,7 KB · Ogledi: 158
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in MrDaco

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.061
5.750
113
blizu močvirne prestolnice
Ampak kolikor so podražili vse skupaj ,pa so začeli šparati z paketi. V roku tednu dni sem dobil dva natrgana paketa v enem je bila hrana za psa v drugem pa zdravila. Briga me za eko dostavo če dobiš natrgan karton. To se pred tem ni dogajalo. Kje se to naredi pa tudi ne vem
Pa so bile različne dostavne službe.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Očitno, da nimamo problemov za nas tiskajo posebne nalepke...
Jaz ne vem kaj bi ti rad dokazal. Povedal sem ti, da me je v nabiralniku pričakal listek. Ko sem poklical na UPS in vprašal zakaj me ni poštar ni poklical, je bil njihov odgovor, da zaradi varovanja podatkov Amazon ne piše tel. številke na naslov. Kljub dogovoru, da me pred drugim poizkusom dostave pokliče me ni. Da o puščanju paketov znancev, kar tako niti ne govorim. Na paketu sem še enkrat preveril in NI TELEFONSKE ŠTEVILKE. Kaj razumeš slovensko ali boš drkal na tvoj primer, da nimaš problema! Dolžan si mi še odgovor, kaj delam- delamo narobe, da vem- vemo za drugič, ker redno kupujem na Amazonu in imam- imamo vedno preobleme z dostavo.

Sicer, pa kaj se še sploh pogovarjam s tabo?
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in jest5

mistique

Guru
16. jun 2009
13.153
953
113
Emona / Carnium
Težave iščete tam, kjer jih ne morete najti. Uporabniška izkušnja imenovana Dostava (kot končno dejanje nakupnega procesa), je predvsem odvisna od osebe, ki paket dostavi.
S Pošto Slovenije imam diametralni izkušnji v razmaku treh dni. Guess what...prva dostava: starejši nezadovoljen moški, druga dostava: mlad gaser.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.006
9.139
113
40
MB
Težave iščete tam, kjer jih ne morete najti. Uporabniška izkušnja imenovana Dostava (kot končno dejanje nakupnega procesa), je predvsem odvisna od osebe, ki paket dostavi.
S Pošto Slovenije imam diametralni izkušnji v razmaku treh dni. Guess what...prva dostava: starejši nezadovoljen moški, druga dostava: mlad gaser.
malo je tudi problem da fantje ne ločijo med fba pa fbm, torej čisto možno da pač ni vseh podatkov gor :D ampak ja, za pizdakanje za šankom nima veze.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in mistique