Mimo vrste WTF?

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Šel sem gledati v BB hladilnik. Tudi če je dražji kot drugod se lahko omeni, pa potem poravnajo ceno (ne vem če ta akcija se velja).

Gledam hladilnike takih pa takih dinenzij in cene, pa prodajalec gre po znamkah, ustavi se pri Tesli - srbsko/kitajska znamka. In mi reče. Saj Teslo gotovo poznate, od Muska, delajo tudi druge stvari. Potem je kazal druge znamke, sem bil za trenutek brez besed da bi karkoli ga popravljal.

Kateri bb?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Evo. Naslednje naročilo od Amazona bilo dostavljeno preko express one. Popolnoma druga izkušnja kot UPS. Na naslovu je bila tudi tel. št.. Dobil lepo SMS in mail s povezavo, kjer sem pošiljko preusmeril na najbližjo ben. črpalko in to je to. Ne pa UPS:bonk:
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Evo. Naslednje naročilo od Amazona bilo dostavljeno preko express one. Popolnoma druga izkušnja kot UPS. Na naslovu je bila tudi tel. št.. Dobil lepo SMS in mail s povezavo, kjer sem pošiljko preusmeril na najbližjo ben. črpalko in to je to. Ne pa UPS:bonk:

No. Ponedeljek od OE dobim, da bo dostavljeno, brez telefonske na mail. Nobenega doma, dobil mail, da ni bilo dostavljeno, brez številke pošiljke. Originalno številko vpišem v sistem, pogledam, preusmerim na petrol. Včeraj, po dveh dneh, dobim mail, da gre v dostavo (brez številke), kasneje, da je dostavljeno. Super, bom šel iskat na petrol. JOK brate! Bedaki so paket peljali zopet k meni domov, na srečo so ženo ujeli ravno na odhajanju...

Popolnoma neresni, popolnoma neorganizirani, popolnoma šalabajzerski.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Isto jaz. Res pa sem enkrat na Viber napisal, da naj pokličejo drugo tel. št., ker bom nedosgeljiv in niso.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
tisti viber imajo itak avtomatiziran in nihče ne bere kaj napišeš

drugače pa tudi mene vedno pokliče in če me ni doma naredi s paketom tako, kot se zmeniva
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Enako. Enkrat me ni bilo, sem mu rekel, naj vrze na stopnice prek plota in mi je potem poslal sliko, ce je ok :)
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Očitno gre BB po poti MV (s partnersko prodajo):

IMG_20231215_191815.jpg
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Bb je pa ze lep cas marketplace :D
So pa naceloma vsi spletni trgovci pri nas, eni manj drugi bolj uspesno.
Kaj se bos ukvarjal z logistiko pa zalogami, ce lahko das svoj kanal na voljo vsem, poberes tistih 10-20% provizije pa je to to
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: LarryClay in sad
22. jul 2007
12.799
1.313
113
123
Teli so res svojega denarja vredni, v petek sem spet imel en H&R, pozvoni in pusti paket pred vrati.
Ker se je že večkrat zgodil enak scenarij sem hotel opozoriti njihovo službo po telefonu, vendar na drugi strani se nobeden ne oglasi.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Teli so res svojega denarja vredni, v petek sem spet imel en H&R, pozvoni in pusti paket pred vrati.
Ker se je že večkrat zgodil enak scenarij sem hotel opozoriti njihovo službo po telefonu, vendar na drugi strani se nobeden ne oglasi.
Zadnje čase se nikomur več ni potrebno podpisovati, ker podpise enostavno ponarejajo. Saj ne rečem, paket sem prejel, na koncu pa dobil sporočilo, da je bil paket dostavljen in prejet podpis.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
"Ekspresnim" se je zgleda nekoliko zalomilo in nimajo več pojma kje so stvari in kam dostavljajo.

Včeraj so mi poslali obvestilo za dva paketa, ki ju niso dostavili. Danes ponovno za ista paketa in še za enega novega. O prvih dveh zaenkrat ne duha ne sluha, "novi" pa je že v "spodletelem" statusu .
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
na konc še dinozaverska pošta, funkcionira najbolje, kljub njihovem zaciklanem inf. sistemu in podobno.

Nam zaenkrat vse funkcionira, od vseh dostavnikov. Očitno imamo srečo z ljudmi na koncu verige. Naj tako ostane.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Ja Pošta je najboljša. Ali pa kaka dostavna služba (pri meni GLS), ki ima paketomat na moji standardni poti in si manjši paket preusmerim tja. Vse drugo je bolj tako.
Jaz sicer problemov z izgubljenimi paketom že dolgo nisem imel. Je pa včasih kak dostavljalec inovativen, kam ga da in je potreba pogledati okrog hiše. Aja, pri GLS se mi zdi, da vse poteka lepo umirjeno, če dostavlja z električnim kombijem. Potem se mu nikamor ne mudi, še kako rečeva, če sem doma. Očitno je normativ za število dostav manjši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen