Mimo vrste WTF?

mistique

Guru
16. jun 2009
13.148
953
113
Emona / Carnium
Sej to da se pizdimo je top. Če si tiho, ti ne preostane kaj dosti, kot da še naprej misliš, da se je svet morda zarotil proti tebi. S takimi se sicer tudi da delat dobiček :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Zakaj, pa z drugimi dostavnimi službami ni problema, če lahko kdo pove? Za GLS, DPD ali celo PS nimam nič slabega za povedat. Lepo si pošiljko preusmeriš na željeno točko prevzema in to je to. Samo UPS glumi bedaka.

No, pa jaz:evil:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.670
1.017
113
Danes mi je UPS pripeljal paket iz Amazona. Dečko me pokliče prej in pripelje. Zgleda pri meni dajo telefonsko gor.

Pa še paket bi moral priti v petek, pa je že danes :)

Tu še tracking, da ne bo kdo rekel da trolam 1ZV58Y836842031328. Iz IT do nas v enem dnevu.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Jaz sem zadnjič govoril z DHL-om zakaj me niso poklicali in mi je njihova dispečerka rekla, da Amazon ne daje gor telefonskih na nalepke. Mislim, da je res ni bilo na nalepki, kak mesec nazaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.670
1.017
113
Pri meni je tudi ni napisane na nalepki, poklicali so me pa vseeno. Zgleda je v sistemu ali pa jo vsebuje katera od QR ali črtnih kod na nalepki in jo poskenira.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
382
123
43
Vedno, ko slišim za UPS dostavo, se spomnim na to serijo :aplauz:

The King of Queens.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Kr slabo mi je ko vas berem, vse te vaše hude težave in krivice ki se vam godijo. Še enkrat, kupujte blago od ljudi in ne robotov. Kontaktirajte normale firme, kjer boste lahko govorili z ljudmi, normalno oddali naročilo, kjer beseda nekaj velja in kjer konec koncev človek izdelek drži v roki in vam tudi na račun njega zna kaj povedati, ne pa nakup preko neke lupine kot je mimovrste kjer nihče niti prav ne ve kaj se prodaja, ali kupujete od mimovrste ali od posrednika ki je zadaj, ali je blago originalno ali kopija ali... namreč nadzora nad tem nima nihče, saj to vam je najbrž jasno?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: tomi in kamela213

mistique

Guru
16. jun 2009
13.148
953
113
Emona / Carnium
Kaj pa ti prodajaš?
Tolk, da vsi vemo in ko pride trenutek, te obiščemo...in začnemo z: "Vem, da je že 2 meseca od Black Friday-a, ampak a se da kak 50% opacity Friday popust dobit?" :fredi:
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Meni UPS vedno pokliče (tudi za amazon naročila), pa kot sem rekel, ko dobim tracking številko in je napisan datum dostave ta vedno drži (dvakrat do sedaj ni, takrat ko so bili snežni zameti, je bil 1 dan zamude). Na drugi strani sem pa imel DPDjevca še v času, ko si lahko v živo trackal kurirja in sem čakal doma, pa ni bilo ne klica ne pozvonil ni nihče, samo na trackingu sem videl, da pošiljka ni bila dostavljena, ker kao ni nikogar doma (+ brez listeka v nabiralniku). Pri vseh dostavnih službah se najde kak biser, ki dela po svoje, overall so pa podoben šmorn.

Verjamem pa, da je tole, da UPS nima prevzemnih mest moteče, delam od doma in nimam tega problema. Po drugi strani pa, zakaj si folk naročuje domov, če jih ni nikoli doma.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.005
9.139
113
40
MB
Kr slabo mi je ko vas berem, vse te vaše hude težave in krivice ki se vam godijo. Še enkrat, kupujte blago od ljudi in ne robotov. Kontaktirajte normale firme, kjer boste lahko govorili z ljudmi, normalno oddali naročilo, kjer beseda nekaj velja in kjer konec koncev človek izdelek drži v roki in vam tudi na račun njega zna kaj povedati, ne pa nakup preko neke lupine kot je mimovrste kjer nihče niti prav ne ve kaj se prodaja, ali kupujete od mimovrste ali od posrednika ki je zadaj, ali je blago originalno ali kopija ali... namreč nadzora nad tem nima nihče, saj to vam je najbrž jasno?
Tvoja teorija pade ker je evro drazje.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Jaz sem tudi bil dogovorjen s človkeom (UPS) na drugi strani, da me pokličejo pred dostavo. Pa me niso. Torej, kaj še lahko naredim?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.005
9.139
113
40
MB
Lahko naletiš prav na isto govno, kot v spletni trgovini. In potem ti prodajalec v bigbengu razlaga, kako Muskova Tesla dela hladilnike.
seveda ta možnost obstaja in je vedno večja, ker interesa za delo med mladimi pač povečini ni.

samo karierni začetniki imajo danes druga načela kot včasih.